Cupa României, ediția 2019-2020

 

Cupa-Romaniei-Timisoreana-logo-2

 

Cupa României, program meciuri FAZA a 3-a
27,08,19 CSC Sânmartin 17:30 Luceafărul Oradea
27,08,19 Şoimii Lipova 17:30 UTA Arad
27,08,19 Vediţa Coloneşti 17:30 ACSO Filiaşi
27,08,19 Unirea Dej 17:30 Sănătatea SP Cluj
27,08,19 Unirea Mirceşti 17:30 Aerostar Bacău
27,08,19 CS Unirea Ungheni 17:30 Avântul Reghin
27,08,19 Ghiroda şi Giarmata Vii 17:30 ACS Poli Timişoara
27,08,19 CS Făurei 17:30 Dacia Unirea Brăila
27,08,19 Voinţa Lupac 17:30 Ripensia Timişoara
27,08,19 CSM Alexandria 19:00 Turris-Oltul
28,08,19 Ceahlăul Piatra Neamţ 17:30 Csikszereda
28,08,19 KSE Târgu Secuiesc 17:30 Olimpic Cetate Râşnov
28,08,19 CSM Focşani 17:30 Suporter Club Oţelul
28,08,19 Metalul Buzău 17:30 Gloria Buzău
28,08,19 CS Tunari 17:30 Unirea Slobozia
28,08,19 SC Popeşti-Leordeni 17:30 CS Afumaţi
28,08,19 Rapid București 17:30 Daco-Getica
28,08,19 CSA Steaua 17:30 CS Baloteşti
28,08,19 Flacăra Moreni 17:30 Progresul Spartac
28,08,19 Flacăra Horezu 17:30 Pandurii Tg. Jiu
28,08,19 Inter Petrila 17:30 CSM Reşiţa
28,08,19 Crişul Chişineu Criş 17:30 Gloria Lunca-Teuz Cermei
28,08,19 Măgura Cisnădie 17:30 Industria Galda
28,08,19 Foresta Suceava 17:30 Bucovina Rădăuţi
28,08,19 Minaur Baia Mare 17:30 Fotbal Comuna Recea
28,08,19 U Craiova 1948 19:00 Viitorul Pandurii
29,08,19 Victoria Cumpăna 20:00 Farul Constanţa

 

Cupa României, program meciuri FAZA a 2-a
14,08,19 Viitorul Liteni 5:6 Ceahlăul Piatra Neamţ
14,08,19 Unirea Mirceşti 3:2 Ştiinţa Miroslava
14,08,19 Viitorul Curiţa 0:1 KSE Târgu Secuiesc
14,08,19 U Dunărea de Jos 1:2 CSM Focşani
14,08,19 Avântul Zărneşti 5:6 Metalul Buzău
14,08,19 Viitorul Ianca 2:3 CS Făurei
14,08,19 Bărăganul Ciulniţa 2:5 Unirea Slobozia
14,08,19 Înainte Modelu 0:5 SC Popeşti-Leordeni
14,08,19 Viitorul Domneşti 0:9 CS Tunari
14,08,19 CSA Steaua 2:1 Mostiştea Ulmu
14,08,19 Flacăra Moreni 4:1 FC Pucioasa
14,08,19 Precizia Săcele 1:6 Olimpic Cetate Râşnov
14,08,19 Ajax Botoroaga 1:3 CSM Alexandria
14,08,19 Real Bradu 0:3 Vediţa Coloneşti
14,08,19 CS Cârcea 2:3 ACSO Filiaşi
14,08,19 Minerul Costeşti 2:3 Flacăra Horezu
14,08,19 Inter Petrila 3:2 Metalurgistul Cugir
14,08,19 Voinţa Lupac 1:0 CS Hunedoara
14,08,19 Ghiroda şi Giarmata Vii 3:1 ACS Dumbrăviţa
14,08,19 Progresul Pecica 2:3 Crişul Chişineu Criş
14,08,19 Măgura Cisnădie 2:0 SR Municipal Braşov
14,08,19 AFC Unirea 1924 1:2 Industria Galda
14,08,19 CS Floreşti 0:4 Unirea Dej
14,08,19 Olimpia Satu Mare 0:5 CSC Sânmartin
14,08,19 Sticla Arieşul Turda 2:3 Sănătatea SP Cluj
14,08,19 CS Unirea Ungheni 2:1 AFC Odorheiu Secuiesc
14,08,19 Naţional Sebiş 0:2 Gloria Lunca-Teuz Cermei
14,08,19 Sănătatea Darabani 0-3 Foresta Suceava
14,08,19 Victoria Cumpăna 3:0 Pescăruşul Sarichioi J.
15,08,19 ACS Unu FC Gloria 1:3 Avântul Reghin

 

Cupa României, program meciuri FAZA 1
31,07,19 Viitorul Albeşti 3:9 Sănătatea Darabani
31,07,19 Viitorul Liteni 4:3 Şomuz Fălticeni
31,07,19 Unirea Mirceşti 6:2 CSM Paşcani
31,07,19 Bradu Borca 0:3 Ceahlăul Piatra Neamţ
31,07,19 CSM FC Vaslui 1:4 Viitorul Curiţa
31,07,19 Avântul Zărneşti 3-0 CS Mausoleul Mărăşeşti
31,07,19 CS Gheorgheni 7:0 Odorheiu Secuiesc
31,07,19 FC Păpăuţi 1:3 KSE Târgu Secuiesc 
31,07,19 Viitorul Ianca 5:0 Sportul Chiscani
31,07,19 U Dunărea de Jos 4:1 Sporting Lieşti
31,07,19 CSM Râmnicu Sărat 1:2 CS Făurei
31,07,19 Pescăruşul Sarichioi J. 2:1 CS Medgidia
31,07,19 Bărăganul Ciulniţa 2:1 Agricola Borcea
31,07,19 Mostiştea Ulmu 3:0 ACSM Olteniţa
31,07,19 CSA Steaua 8:0 CS Mihai Bravu
31,07,19 CS Blejoi 0:2 Flacăra Moreni
31,07,19 Precizia Săcele 2:1 AFC Hărman
31,07,19 Ajax Botoroaga 5:3 Sporting Roşiori
31,07,19 Recolta Gura Şuţii 1:2 Real Bradu
31,07,19 Minerul Costeşti 2:1 Unirea Bascov
31,07,19 CSM Slatina 1:3 Vediţa Coloneşti
31,07,19 CS Cârcea 2:0 CS Strehaia
31,07,19 Unirea Cruşeţ 0:5 Inter Petrila
31,07,19 LPS Cetate Deva 0:9 CS Hunedoara
31,07,19 Voinţa Lupac 6:3 CSM Lugoj
31,07,19 Millenium Giarmata 1:2 Ghiroda şi Giarmata Vii
31,07,19 Avântul Periam 1:2 Progresul Pecica
31,07,19 Măgura Cisnădie 3:2 FC Avrig
31,07,19 Voinţa Stremţ 0:5 AFC Unirea 1924
31,07,19 CS Ocna Mureş 0:2 Industria Galda
31,07,19 CSC Sânmartin 8:2 Unirea Tăşnad
31,07,19 Olimpia Satu Mare 2:3 SCM Zalău
31,07,19 CS Floreşti 4:2 CS Iernut
31,07,19 CS Unirea Ungheni 12:2 MSE Târgu Mureş
31,07,19 ACS Dumitra 0-3 ACS Unu FC Gloria
31,07,19 Progresul Şomcuţa Mare 2:6 Unirea Dej
31,07,19 Victoria Cumpăna 6:0 Axiopolis Sport

 

Programul competițional al Cupei României, pentru sezonul 2019-2020

FAZA 1 31,07,2019
FAZA a 2-a 14,08,2019
FAZA a 3-a 28,08,2019
FAZA a 4-a 10-12,09,2019
Șaisprezecimi de finală 24-26,09,2019
Optimi de finală 29-31,10,2019
Sferturi de finală 03-05,03,2020
Semifinale, manșa tur 21-23,04,2020
Semifinale, manșa retur 12-14,05,2020
FINALA 23,05,2020

 

 

 

Loading...

Citește și, Program și rezultate Cupa României ediția 2019-2019

Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X