La Liga, program retur, ediția 2019-2020

 

ETAPA 20

19.01.20 Athletic 18:30 Celta
19.01.20 Barcelona 18:30 Granada
19.01.20 Eibar 18:30 Atlético
19.01.20 Leganés 18:30 Getafe
19.01.20 Levante 18:30 Alavés
19.01.20 Mallorca 18:30 Valencia
19.01.20 Osasuna 18:30 Valladolid
19.01.20 Betis 18:30 R. Sociedad
19.01.20 Real Madrid 18:30 Sevilla
19.01.20 Villarreal 18:30 Espanyol

ETAPA 21

26.01.20 Alavés 18:30 Villarreal
26.01.20 Atlético 18:30 Leganés
26.01.20 Celta 18:30 Eibar
26.01.20 Espanyol 18:30 Athletic
26.01.20 Getafe 18:30 Betis
26.01.20 Osasuna 18:30 Levante
26.01.20 R. Sociedad 18:30 Mallorca
26.01.20 Valladolid 18:30 Real Madrid
26.01.20 Sevilla 18:30 Granada
26.01.20 Valencia 18:30 Barcelona
 

ETAPA 22

02.02.20 Athletic 18:30 Getafe
02.02.20 Barcelona 18:30 Levante
02.02.20 Eibar 18:30 Betis
02.02.20 Granada 18:30 Espanyol
02.02.20 Leganés 18:30 R. Sociedad
02.02.20 Mallorca 18:30 Valladolid
02.02.20 Real Madrid 18:30 Atlético
02.02.20 Sevilla 18:30 Alavés
02.02.20 Valencia 18:30 Celta
02.02.20 Villarreal 18:30 Osasuna

ETAPA 23

09.02.20 Alavés 18:30 Eibar
09.02.20 Atlético 18:30 Granada
09.02.20 Celta 18:30 Sevilla
09.02.20 Espanyol 18:30 Mallorca
09.02.20 Getafe 18:30 Valencia
09.02.20 Levante 18:30 Leganés
09.02.20 Osasuna 18:30 Real Madrid
09.02.20 Betis 18:30 Barcelona
09.02.20 R. Sociedad 18:30 Athletic
09.02.20 Valladolid 18:30 Villarreal

 

ETAPA 24

16.02.20 Athletic 18:30 Osasuna
16.02.20 Barcelona 18:30 Getafe
16.02.20 Eibar 18:30 R. Sociedad
16.02.20 Granada 18:30 Valladolid
16.02.20 Leganés 18:30 Betis
16.02.20 Mallorca 18:30 Alavés
16.02.20 Real Madrid 18:30 Celta
16.02.20 Sevilla 18:30 Espanyol
16.02.20 Valencia 18:30 Atlético
16.02.20 Villarreal 18:30 Levante

ETAPA 25

23.02.20 Alavés 18:30 Athletic
23.02.20 Atlético 18:30 Villarreal
23.02.20 Barcelona 18:30 Eibar
23.02.20 Celta 18:30 Leganés
23.02.20 Getafe 18:30 Sevilla
23.02.20 Levante 18:30 Real Madrid
23.02.20 Osasuna 18:30 Granada
23.02.20 Betis 18:30 Mallorca
23.02.20 R. Sociedad 18:30 Valencia
23.02.20 Valladolid 18:30 Espanyol

 

ETAPA 26

01.03.20 Athletic 18:30 Villarreal
01.03.20 Eibar 18:30 Levante
01.03.20 Espanyol 18:30 Atlético
01.03.20 Granada 18:30 Celta
01.03.20 Leganés 18:30 Alavés
01.03.20 Mallorca 18:30 Getafe
01.03.20 Real Madrid 18:30 Barcelona
01.03.20 R. Sociedad 18:30 Valladolid
01.03.20 Sevilla 18:30 Osasuna
01.03.20 Valencia 18:30 Betis

ETAPA 27

08.03.20 Alavés 18:30 Valencia
08.03.20 Atlético 18:30 Sevilla
08.03.20 Barcelona 18:30 R. Sociedad
08.03.20 Eibar 18:30 Mallorca
08.03.20 Getafe 18:30 Celta
08.03.20 Levante 18:30 Granada
08.03.20 Osasuna 18:30 Espanyol
08.03.20 Betis 18:30 Real Madrid
08.03.20 Valladolid 18:30 Athletic
08.03.20 Villarreal 18:30 Leganés

 

ETAPA 28

15.03.20 Athletic 18:30 Atlético
15.03.20 Celta 18:30 Villarreal
15.03.20 Espanyol 18:30 Alavés
15.03.20 Granada 18:30 Getafe
15.03.20 Leganés 18:30 Valladolid
15.03.20 Mallorca 18:30 Barcelona
15.03.20 Real Madrid 18:30 Eibar
15.03.20 R. Sociedad 18:30 Osasuna
15.03.20 Sevilla 18:30 Betis
15.03.20 Valencia 18:30 Levante

ETAPA 29

22.03.20 Alavés 18:30 R. Sociedad
22.03.20 Barcelona 18:30 Leganés
22.03.20 Eibar 18:30 Athletic
22.03.20 Getafe 18:30 Espanyol
22.03.20 Levante 18:30 Sevilla
22.03.20 Osasuna 18:30 Atlético
22.03.20 Betis 18:30 Granada
22.03.20 Real Madrid 18:30 Valencia
22.03.20 Valladolid 18:30 Celta
22.03.20 Villarreal 18:30 Mallorca

 

ETAPA 30

05.04.20 Athletic 18:30 Betis
05.04.20 Atlético 18:30 Valladolid
05.04.20 Celta 18:30 Alavés
05.04.20 Espanyol 18:30 Levante
05.04.20 Getafe 18:30 Eibar
05.04.20 Granada 18:30 Villarreal
05.04.20 Mallorca 18:30 Leganés
05.04.20 R. Sociedad 18:30 Real Madrid
05.04.20 Sevilla 18:30 Barcelona
05.04.20 Valencia 18:30 Osasuna

ETAPA 31

12.04.20 Alavés 18:30 Osasuna
12.04.20 Barcelona 18:30 Athletic
12.04.20 Eibar 18:30 Valencia
12.04.20 Leganés 18:30 Granada
12.04.20 Levante 18:30 Atlético
12.04.20 Betis 18:30 Espanyol
12.04.20 Real Madrid 18:30 Mallorca
12.04.20 R. Sociedad 18:30 Celta
12.04.20 Valladolid 18:30 Getafe
12.04.20 Villarreal 18:30 Sevilla

 

ETAPA 32

22.04.20 Athletic 21:00 Mallorca
22.04.20 Atlético 21:00 Alavés
22.04.20 Celta 21:00 Barcelona
22.04.20 Espanyol 21:00 Real Madrid
22.04.20 Getafe 21:00 R. Sociedad
22.04.20 Granada 21:00 Eibar
22.04.20 Levante 21:00 Betis
22.04.20 Osasuna 21:00 Leganés
22.04.20 Sevilla 21:00 Valladolid
22.04.20 Villarreal 21:00 Valencia

ETAPA 33

26.04.20 Alavés 18:30 Granada
26.04.20 Barcelona 18:30 Atlético
26.04.20 Eibar 18:30 Osasuna
26.04.20 Leganés 18:30 Sevilla
26.04.20 Mallorca 18:30 Celta
26.04.20 Betis 18:30 Villarreal
26.04.20 Real Madrid 18:30 Getafe
26.04.20 R. Sociedad 18:30 Espanyol
26.04.20 Valladolid 18:30 Levante
26.04.20 Valencia 18:30 Athletic

 

ETAPA 34

03.05.20 Athletic 18:30 Real Madrid
03.05.20 Atlético 18:30 Mallorca
03.05.20 Celta 18:30 Betis
03.05.20 Espanyol 18:30 Leganés
03.05.20 Granada 18:30 Valencia
03.05.20 Levante 18:30 R. Sociedad
03.05.20 Osasuna 18:30 Getafe
03.05.20 Valladolid 18:30 Alavés
03.05.20 Sevilla 18:30 Eibar
03.05.20 Villarreal 18:30 Barcelona

ETAPA 35

10.05.20 Athletic 18:30 Sevilla
10.05.20 Barcelona 18:30 Espanyol
10.05.20 Celta 18:30 Atlético
10.05.20 Eibar 18:30 Leganés
10.05.20 Getafe 18:30 Villarreal
10.05.20 Mallorca 18:30 Levante
10.05.20 Betis 18:30 Osasuna
10.05.20 Real Madrid 18:30 Alavés
10.05.20 R. Sociedad 18:30 Granada
10.05.20 Valencia 18:30 Valladolid

 

ETAPA 36

13.05.20 Alavés 21:00 Getafe
13.05.20 Atlético 21:00 Betis
13.05.20 Espanyol 21:00 Eibar
13.05.20 Granada 21:00 Real Madrid
13.05.20 Leganés 21:00 Valencia
13.05.20 Levante 21:00 Athletic
13.05.20 Osasuna 21:00 Celta
13.05.20 Valladolid 21:00 Barcelona
13.05.20 Sevilla 21:00 Mallorca
13.05.20 Villarreal 21:00 R. Sociedad

ETAPA 37

17.05.20 Athletic 18:30 Leganés
17.05.20 Barcelona 18:30 Osasuna
17.05.20 Celta 18:30 Levante
17.05.20 Eibar 18:30 Valladolid
17.05.20 Getafe 18:30 Atlético
17.05.20 Mallorca 18:30 Granada
17.05.20 Betis 18:30 Alavés
17.05.20 Real Madrid 18:30 Villarreal
17.05.20 R. Sociedad 18:30 Sevilla
17.05.20 Valencia 18:30 Espanyol

 

ETAPA 38

24.05.20 Alavés 18:30 Barcelona
24.05.20 Atlético 18:30 R. Sociedad
24.05.20 Espanyol 18:30 Celta
24.05.20 Granada 18:30 Athletic
24.05.20 Leganés 18:30 Real Madrid
24.05.20 Levante 18:30 Getafe
24.05.20 Osasuna 18:30 Mallorca
24.05.20 Valladolid 18:30 Betis
24.05.20 Sevilla 18:30 Valencia
24.05.20 Villarreal 18:30 Eibar

 

 

 

Loading...

 

Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X