La Liga, program retur, ediția 2019-2020

 

ETAPA 20

17.01.20 Leganés 0:3 Getafe
18.01.20 Levante 0:1 Alavés
18.01.20 Real Madrid 2:1 Sevilla
18.01.20 Osasuna 0:0 Valladolid
18.01.20 Eibar 2:0 Atlético
19.01.20 Mallorca 4:1 Valencia
19.01.20 Betis 3:0 R. Sociedad
19.01.20 Villarreal 1:2 Espanyol
19.01.20 Athletic 1:1 Celta
19.01.20 Barcelona 1:0 Granada

ETAPA 21

24.01.20 Osasuna 2:0 Levante
25.01.20 Espanyol 1:1 Athletic
25.01.20 Valencia 2:0 Barcelona
25.01.20 Alavés 1:2 Villarreal
25.01.20 Sevilla 2:0 Granada
26.01.20 Atlético 0:0 Leganés
26.01.20 Celta 0:0 Eibar
26.01.20 Getafe 1:0 Betis
26.01.20 R. Sociedad 3:0 Mallorca
26.01.20 Valladolid 0:1 Real Madrid
 

ETAPA 22

01.02.20 Granada 2:1 Espanyol
01.02.20 Real Madrid 1:0 Atlético
01.02.20 Mallorca 0:1 Valladolid
01.02.20 Valencia 1:0 Celta
02.02.20 Leganés 2:1 R. Sociedad
02.02.20 Eibar 1:1 Betis
02.02.20 Athletic 0:2 Getafe
02.02.20 Villarreal 3:1 Osasuna
02.02.20 Sevilla 1:1 Alavés
02.02.20 Barcelona 2:1 Levante

ETAPA 23

07.02.20 Alavés 2:1 Eibar
08.02.20 Levante 2:0 Leganés
08.02.20 Getafe 3:0 Valencia
08.02.20 Valladolid 1:1 Villarreal
08.02.20 Atlético 1:0 Granada
09.02.20 Espanyol 1:0 Mallorca
09.02.20 R. Sociedad 2:1 Athletic
09.02.20 Osasuna 1:4 Real Madrid
09.02.20 Celta 2:1 Sevilla
09.02.20 Betis 2:3 Barcelona

 

ETAPA 24

14.02.20 Valencia 2:2 Atlético
15.02.20 Mallorca 1:0 Alavés
15.02.20 Barcelona 2:1 Getafe
15.02.20 Villarreal 2:1 Levante
15.02.20 Granada 2:1 Valladolid
16.02.20 Sevilla 2:2 Espanyol
16.02.20 Leganés 0:0 Betis
16.02.20 Athletic 0:1 Osasuna
16.02.20 Real Madrid 2:2 Celta
10,03,20 Eibar 21:00 R. Sociedad

ETAPA 25

21.02.20 Betis 3:3 Mallorca
22.02.20 Celta 1:0 Leganés
22.02.20 Barcelona 5:0 Eibar
22.02.20 R. Sociedad 3:0 Valencia
22.02.20 Levante 1:0 Real Madrid
23.02.20 Osasuna 0:3 Granada
23.02.20 Alavés 2:1 Athletic
23.02.20 Valladolid 2:1 Espanyol
23.02.20 Getafe 0:3 Sevilla
23.02.20 Atlético 3:1 Villarreal

 

ETAPA 26

28.02.20 R. Sociedad 22:00 Valladolid
29.02.20 Eibar 14:00 Levante
29.02.20 Valencia 17:00 Betis
29.02.20 Leganés 19:30 Alavés
29.02.20 Granada 22:00 Celta
01.03.20 Sevilla 13:00 Osasuna
01.03.20 Athletic 15:00 Villarreal
01.03.20 Espanyol 17:00 Atlético
01.03.20 Mallorca 19:30 Getafe
01.03.20 Real Madrid 21:00 Barcelona

ETAPA 27

06.03.20 Alavés 22:00 Valencia
07.03.20 Eibar 14:00 Mallorca
07.03.20 Atlético 17:00 Sevilla
07.03.20 Barcelona 19:30 R. Sociedad
08.03.20 Getafe 22:00 Celta
08.03.20 Osasuna 13:00 Espanyol
08.03.20 Valladolid 15:00 Athletic
08.03.20 Levante 17:00 Granada
08.03.20 Villarreal 19:30 Leganés
08.03.20 Betis 22:00 Real Madrid

 

ETAPA 28

13.03.20 Real Madrid 22:00 Eibar
14.03.20 Leganés 14:00 Valladolid
14.03.20 Valencia 17:00 Levante
14.03.20 Mallorca 19:30 Barcelona
14.03.20 Celta 22:00 Villarreal
15.03.20 Espanyol 13:00 Alavés
15.03.20 R. Sociedad 15:00 Osasuna
15.03.20 Athletic 17:00 Atlético
15.03.20 Granada 19:30 Getafe
15.03.20 Sevilla 22:00 Betis

ETAPA 29

22.03.20 Alavés 18:30 R. Sociedad
22.03.20 Barcelona 18:30 Leganés
22.03.20 Eibar 18:30 Athletic
22.03.20 Getafe 18:30 Espanyol
22.03.20 Levante 18:30 Sevilla
22.03.20 Osasuna 18:30 Atlético
22.03.20 Betis 18:30 Granada
22.03.20 Real Madrid 18:30 Valencia
22.03.20 Valladolid 18:30 Celta
22.03.20 Villarreal 18:30 Mallorca

 

ETAPA 30

05.04.20 Athletic 18:30 Betis
05.04.20 Atlético 18:30 Valladolid
05.04.20 Celta 18:30 Alavés
05.04.20 Espanyol 18:30 Levante
05.04.20 Getafe 18:30 Eibar
05.04.20 Granada 18:30 Villarreal
05.04.20 Mallorca 18:30 Leganés
05.04.20 R. Sociedad 18:30 Real Madrid
05.04.20 Sevilla 18:30 Barcelona
05.04.20 Valencia 18:30 Osasuna

ETAPA 31

12.04.20 Alavés 18:30 Osasuna
12.04.20 Barcelona 18:30 Athletic
12.04.20 Eibar 18:30 Valencia
12.04.20 Leganés 18:30 Granada
12.04.20 Levante 18:30 Atlético
12.04.20 Betis 18:30 Espanyol
12.04.20 Real Madrid 18:30 Mallorca
12.04.20 R. Sociedad 18:30 Celta
12.04.20 Valladolid 18:30 Getafe
12.04.20 Villarreal 18:30 Sevilla

 

ETAPA 32

22.04.20 Athletic 21:00 Mallorca
22.04.20 Atlético 21:00 Alavés
22.04.20 Celta 21:00 Barcelona
22.04.20 Espanyol 21:00 Real Madrid
22.04.20 Getafe 21:00 R. Sociedad
22.04.20 Granada 21:00 Eibar
22.04.20 Levante 21:00 Betis
22.04.20 Osasuna 21:00 Leganés
22.04.20 Sevilla 21:00 Valladolid
22.04.20 Villarreal 21:00 Valencia

ETAPA 33

26.04.20 Alavés 18:30 Granada
26.04.20 Barcelona 18:30 Atlético
26.04.20 Eibar 18:30 Osasuna
26.04.20 Leganés 18:30 Sevilla
26.04.20 Mallorca 18:30 Celta
26.04.20 Betis 18:30 Villarreal
26.04.20 Real Madrid 18:30 Getafe
26.04.20 R. Sociedad 18:30 Espanyol
26.04.20 Valladolid 18:30 Levante
26.04.20 Valencia 18:30 Athletic

 

ETAPA 34

03.05.20 Athletic 18:30 Real Madrid
03.05.20 Atlético 18:30 Mallorca
03.05.20 Celta 18:30 Betis
03.05.20 Espanyol 18:30 Leganés
03.05.20 Granada 18:30 Valencia
03.05.20 Levante 18:30 R. Sociedad
03.05.20 Osasuna 18:30 Getafe
03.05.20 Valladolid 18:30 Alavés
03.05.20 Sevilla 18:30 Eibar
03.05.20 Villarreal 18:30 Barcelona

ETAPA 35

10.05.20 Athletic 18:30 Sevilla
10.05.20 Barcelona 18:30 Espanyol
10.05.20 Celta 18:30 Atlético
10.05.20 Eibar 18:30 Leganés
10.05.20 Getafe 18:30 Villarreal
10.05.20 Mallorca 18:30 Levante
10.05.20 Betis 18:30 Osasuna
10.05.20 Real Madrid 18:30 Alavés
10.05.20 R. Sociedad 18:30 Granada
10.05.20 Valencia 18:30 Valladolid

 

ETAPA 36

13.05.20 Alavés 21:00 Getafe
13.05.20 Atlético 21:00 Betis
13.05.20 Espanyol 21:00 Eibar
13.05.20 Granada 21:00 Real Madrid
13.05.20 Leganés 21:00 Valencia
13.05.20 Levante 21:00 Athletic
13.05.20 Osasuna 21:00 Celta
13.05.20 Valladolid 21:00 Barcelona
13.05.20 Sevilla 21:00 Mallorca
13.05.20 Villarreal 21:00 R. Sociedad

ETAPA 37

17.05.20 Athletic 18:30 Leganés
17.05.20 Barcelona 18:30 Osasuna
17.05.20 Celta 18:30 Levante
17.05.20 Eibar 18:30 Valladolid
17.05.20 Getafe 18:30 Atlético
17.05.20 Mallorca 18:30 Granada
17.05.20 Betis 18:30 Alavés
17.05.20 Real Madrid 18:30 Villarreal
17.05.20 R. Sociedad 18:30 Sevilla
17.05.20 Valencia 18:30 Espanyol

 

ETAPA 38

24.05.20 Alavés 18:30 Barcelona
24.05.20 Atlético 18:30 R. Sociedad
24.05.20 Espanyol 18:30 Celta
24.05.20 Granada 18:30 Athletic
24.05.20 Leganés 18:30 Real Madrid
24.05.20 Levante 18:30 Getafe
24.05.20 Osasuna 18:30 Mallorca
24.05.20 Valladolid 18:30 Betis
24.05.20 Sevilla 18:30 Valencia
24.05.20 Villarreal 18:30 Eibar

 

 

 

Loading...

 

Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X