PROGRAM RETUR LIGA 2, ediția 2018-2019

 

 

 

 

ETAPA 20

01,12,2018 Pandurii Târgu Jiu 2:0 Aerostar Bacău
01,12,2018 CS Baloteşti 4:0 FC Argeş
01,12,2018 Academica 2:1 CS Mioveni
01,12,2018 UTA Arad 1:1 Daco-Getica
01,12,2018 Ripensia Timișoara 2:0 Dacia Unirea
01,12,2018 Sportul Snagov 0:1 Petrolul Ploiești
01,12,2018 ACS Poli Timişoara 3:0 Farul Constanța
02,12,2018 Luceafărul Oradea 2:1 Energeticianul
02,12,2018 Metaloglobus 0:1 Universitatea Cluj
02,12,2018 Chindia Târgoviște 2:1 ASU Poli Timişoara

 

ETAPA 21

07,12,2018 FC Argeş 3:1 Pandurii Târgu Jiu
07,12,2018 Universitatea Cluj 3:1 Chindia Târgoviște
08,12,2018 Ripensia Timișoara 2:0 Luceafărul Oradea
08,12,2018 Dacia Unirea 2:0 ACS Poli Timişoara
08,12,2018 Daco-Getica 0:2 Academica
08,12,2018 CS Mioveni 0:4 Sportul Snagov
08,12,2018 Aerostar Bacău 9:1 Metaloglobus
08,12,2018 Farul Constanța 1:1 UTA Arad
08,12,2018 ASU Poli Timişoara 0:0 Energeticianul
09,12,2018 Petrolul Ploiești 5:1 CS Baloteşti

 

loading...

ETAPA 22

23,02,2019 Luceafărul Oradea 11:00 ASU Poli Timişoara
23,02,2019 Energeticianul 11:00 Universitatea Cluj
23,02,2019 Chindia Târgoviște 11:00 Aerostar Bacău
23,02,2019 Metaloglobus 11:00 FC Argeş
23,02,2019 Pandurii Târgu Jiu 11:00 Petrolul Ploiești
23,02,2019 CS Baloteşti 11:00 CS Mioveni
23,02,2019 Sportul Snagov 11:00 Daco-Getica
23,02,2019 Academica 11:00 Farul Constanța
23,02,2019 UTA Arad 11:00 Dacia Unirea
23,02,2019 ACS Poli Timişoara 11:00 Ripensia Timișoara

 

ETAPA 23

02,03,2019 ACS Poli Timişoara 11:00 Luceafărul Oradea
02,03,2019 Ripensia Timișoara 11:00 UTA Arad
02,03,2019 Dacia Unirea 11:00 Academica
02,03,2019 Farul Constanța 11:00 Sportul Snagov
02,03,2019 Daco-Getica 11:00 CS Baloteşti
02,03,2019 CS Mioveni 11:00 Pandurii Târgu Jiu
02,03,2019 Petrolul Ploiești 11:00 Metaloglobus
02,03,2019 FC Argeş 11:00 Chindia Târgoviște
02,03,2019 Aerostar Bacău 11:00 Energeticianul
02,03,2019 Universitatea Cluj 11:00 ASU Poli Timişoara

 

ETAPA 24

09,03,2019 Luceafărul Oradea 11:00 Universitatea Cluj
09,03,2019 ASU Poli Timişoara 11:00 Aerostar Bacău
09,03,2019 Energeticianul 11:00 FC Argeş
09,03,2019 Chindia Târgoviște 11:00 Petrolul Ploiești
09,03,2019 Metaloglobus 11:00 CS Mioveni
09,03,2019 Pandurii Târgu Jiu 11:00 Daco-Getica
09,03,2019 CS Baloteşti 11:00 Farul Constanța
09,03,2019 Sportul Snagov 11:00 Dacia Unirea
09,03,2019 Academica 11:00 Ripensia Timișoara
09,03,2019 UTA Arad 11:00 ACS Poli Timişoara

 

ETAPA 25

16,03,2019 UTA Arad 11:00 Luceafărul Oradea
16,03,2019 ACS Poli Timişoara 11:00 Academica
16,03,2019 Ripensia Timișoara 11:00 Sportul Snagov
16,03,2019 Dacia Unirea 11:00 CS Baloteşti
16,03,2019 Farul Constanța 11:00 Pandurii Târgu Jiu
16,03,2019 Daco-Getica 11:00 Metaloglobus
16,03,2019 CS Mioveni 11:00 Chindia Târgoviște
16,03,2019 Petrolul Ploiești 11:00 Energeticianul
16,03,2019 FC Argeş 11:00 ASU Poli Timişoara
16,03,2019 Aerostar Bacău 11:00 Universitatea Cluj

 

ETAPA 26

23,03,2019 Luceafărul Oradea 11:00 Aerostar Bacău
23,03,2019 Universitatea Cluj 11:00 FC Argeş
23,03,2019 ASU Poli Timişoara 11:00 Petrolul Ploiești
23,03,2019 Energeticianul 11:00 CS Mioveni
23,03,2019 Chindia Târgoviște 11:00 Daco-Getica
23,03,2019 Metaloglobus 11:00 Farul Constanța
23,03,2019 Pandurii Târgu Jiu 11:00 Dacia Unirea
23,03,2019 CS Baloteşti 11:00 Ripensia Timișoara
23,03,2019 Sportul Snagov 11:00 ACS Poli Timişoara
23,03,2019 Academica 11:00 UTA Arad

 

ETAPA 27

30,03,2019 Academica 11:00 Luceafărul Oradea
30,03,2019 UTA Arad 11:00 Sportul Snagov
30,03,2019 ACS Poli Timişoara 11:00 CS Baloteşti
30,03,2019 Ripensia Timișoara 11:00 Pandurii Târgu Jiu
30,03,2019 Dacia Unirea 11:00 Metaloglobus
30,03,2019 Farul Constanța 11:00 Chindia Târgoviște
30,03,2019 Daco-Getica 11:00 Energeticianul
30,03,2019 CS Mioveni 11:00 ASU Poli Timişoara
30,03,2019 Petrolul Ploiești 11:00 Universitatea Cluj
30,03,2019 FC Argeş 11:00 Aerostar Bacău

 

ETAPA 28

06,04,2019 Luceafărul Oradea 11:00 FC Argeş
06,04,2019 Aerostar Bacău 11:00 Petrolul Ploiești
06,04,2019 Universitatea Cluj 11:00 CS Mioveni
06,04,2019 ASU Poli Timişoara 11:00 Daco-Getica
06,04,2019 Energeticianul 11:00 Farul Constanța
06,04,2019 Chindia Târgoviște 11:00 Dacia Unirea
06,04,2019 Metaloglobus 11:00 Ripensia Timișoara
06,04,2019 Pandurii Târgu Jiu 11:00 ACS Poli Timişoara
06,04,2019 CS Baloteşti 11:00 UTA Arad
06,04,2019 Sportul Snagov 11:00 Academica

 

ETAPA 29

13,04,2019 Sportul Snagov 11:00 Luceafărul Oradea
  Academica 11:00 CS Baloteşti
  UTA Arad 11:00 Pandurii Târgu Jiu
  ACS Poli Timişoara 11:00 Metaloglobus
  Ripensia Timișoara 11:00 Chindia Târgoviște
  Dacia Unirea 11:00 Energeticianul
  Farul Constanța 11:00 ASU Poli Timişoara
  Daco-Getica 11:00 Universitatea Cluj
  CS Mioveni 11:00 Aerostar Bacău
  Petrolul Ploiești 11:00 FC Argeş

 

ETAPA 30

17,04,2019 Luceafărul Oradea 11:00 Petrolul Ploiești
  FC Argeş 11:00 CS Mioveni
  Aerostar Bacău 11:00 Daco-Getica
  Universitatea Cluj 11:00 Farul Constanța
  ASU Poli Timişoara 11:00 Dacia Unirea
  Energeticianul 11:00 Ripensia Timișoara
  Chindia Târgoviște 11:00 ACS Poli Timişoara
  Metaloglobus 11:00 UTA Arad
  Pandurii Târgu Jiu 11:00 Academica
  CS Baloteşti 11:00 Sportul Snagov

 

ETAPA 31

20,04,2019 CS Baloteşti 11:00 Luceafărul Oradea
  Sportul Snagov 11:00 Pandurii Târgu Jiu
  Academica 11:00 Metaloglobus
  UTA Arad 11:00 Chindia Târgoviște
  ACS Poli Timişoara 11:00 Energeticianul
  Ripensia Timișoara 11:00 ASU Poli Timişoara
  Dacia Unirea 11:00 Universitatea Cluj
  Farul Constanța 11:00 Aerostar Bacău
  Daco-Getica 11:00 FC Argeş
  CS Mioveni 11:00 Petrolul Ploiești

 

ETAPA 32

27,04,2019 Luceafărul Oradea 11:00 CS Mioveni
  Petrolul Ploiești 11:00 Daco-Getica
  FC Argeş 11:00 Farul Constanța
  Aerostar Bacău 11:00 Dacia Unirea
  Universitatea Cluj 11:00 Ripensia Timișoara
  ASU Poli Timişoara 11:00 ACS Poli Timişoara
  Energeticianul 11:00 UTA Arad
  Chindia Târgoviște 11:00 Academica
  Metaloglobus 11:00 Sportul Snagov
  Pandurii Târgu Jiu 11:00 CS Baloteşti

 

ETAPA 33

04,05,2019 Pandurii Târgu Jiu 11:00 Luceafărul Oradea
  CS Baloteşti 11:00 Metaloglobus
  Sportul Snagov 11:00 Chindia Târgoviște
  Academica 11:00 Energeticianul
  UTA Arad 11:00 ASU Poli Timişoara
  ACS Poli Timişoara 11:00 Universitatea Cluj
  Ripensia Timișoara 11:00 Aerostar Bacău
  Dacia Unirea 11:00 FC Argeş
  Farul Constanța 11:00 Petrolul Ploiești
  Daco-Getica 11:00 CS Mioveni

 

ETAPA 34

11,05,2019 Luceafărul Oradea 11:00 Daco-Getica
  CS Mioveni 11:00 Farul Constanța
  Petrolul Ploiești 11:00 Dacia Unirea
  FC Argeş 11:00 Ripensia Timișoara
  Aerostar Bacău 11:00 ACS Poli Timişoara
  Universitatea Cluj 11:00 UTA Arad
  ASU Poli Timişoara 11:00 Academica
  Energeticianul 11:00 Sportul Snagov
  Chindia Târgoviște 11:00 CS Baloteşti
  Metaloglobus 11:00 Pandurii Târgu Jiu

 

ETAPA 35

15,05,2019 Metaloglobus 18:00 Luceafărul Oradea
  Pandurii Târgu Jiu 18:00 Chindia Târgoviște
  CS Baloteşti 18:00 Energeticianul
  Sportul Snagov 18:00 ASU Poli Timişoara
  Academica 18:00 Universitatea Cluj
  UTA Arad 18:00 Aerostar Bacău
  ACS Poli Timişoara 18:00 FC Argeş
  Ripensia Timișoara 18:00 Petrolul Ploiești
  Dacia Unirea 18:00 CS Mioveni
  Farul Constanța 18:00 Daco-Getica

 

ETAPA 36

18,05,2019 Luceafărul Oradea 11:00 Farul Constanța
  Daco-Getica 11:00 Dacia Unirea
  CS Mioveni 11:00 Ripensia Timișoara
  Petrolul Ploiești 11:00 ACS Poli Timişoara
  FC Argeş 11:00 UTA Arad
  Aerostar Bacău 11:00 Academica
  Universitatea Cluj 11:00 Sportul Snagov
  ASU Poli Timişoara 11:00 CS Baloteşti
  Energeticianul 11:00 Pandurii Târgu Jiu
  Chindia Târgoviște 11:00 Metaloglobus

 

ETAPA 37

25,05,2019 Chindia Târgoviște 11:00 Luceafărul Oradea
  Metaloglobus 11:00 Energeticianul
  Pandurii Târgu Jiu 11:00 ASU Poli Timişoara
  CS Baloteşti 11:00 Universitatea Cluj
  Sportul Snagov 11:00 Aerostar Bacău
  Academica 11:00 FC Argeş
  UTA Arad 11:00 Petrolul Ploiești
  ACS Poli Timişoara 11:00 CS Mioveni
  Ripensia Timișoara 11:00 Daco-Getica
  Dacia Unirea 11:00 Farul Constanța

 

ETAPA 38

01,06,2019 Luceafărul Oradea 11:00 Dacia Unirea
  Farul Constanța 11:00 Ripensia Timișoara
  Daco-Getica 11:00 ACS Poli Timişoara
  CS Mioveni 11:00 UTA Arad
  Petrolul Ploiești 11:00 Academica
  FC Argeş 11:00 Sportul Snagov
  Aerostar Bacău 11:00 CS Baloteşti
  Universitatea Cluj 11:00 Pandurii Târgu Jiu
  ASU Poli Timişoara 11:00 Metaloglobus
  Energeticianul 11:00 Chindia Târgoviște

 

  Comentarii:

 


Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X