Megamenu for Bootstrap
 


PROGRAM RETUR LIGA a 2-a, ediția 2016-2017

 

ETAPA 20

03.12.2016 FC Braşov 1-1 Sepsi OSK
02.12.2016 CS Mioveni 1-0 Juventus
03.12.2016 Metalul Reșița 4-0 Olimpia Satu Mare
03.12.2016 Dacia Unirea 2-1 Dunărea Călăraşi
03.12.2016 Foresta Suceava 4-1 Unirea Tărlungeni
03.12.2016 Academica 1-3 Luceafărul Oradea
03.12.2016 CSM Rm. Vâlcea 0-1 UTA BD
04.12.2016 Chindia Târgovişte 2-0 ASU Poli
02.12.2016 ACS Berceni - CS Baloteşti
02.12.2016 Şoimii Pâncota - CS Afumaţi

 

ETAPA 21

09.12.2016 CS Afumaţi 0-0 Luceafărul Oradea
10.12.2016 CS Baloteşti 3-2 Chindia Târgovişte
10.12.2016 ASU Poli 3-0 CSM Rm. Vâlcea
11.12.2016 UTA BD 1-0 Foresta Suceava
10.12.2016 Unirea Tărlungeni 0-3 Dacia Unirea
10.12.2016 Dunărea Călăraşi 3-0 Metalul Reșița
10.12.2016 Olimpia Satu Mare 1-0 CS Mioveni
10.12.2016 Juventus 2-1 FC Braşov
10.12.2016 ACS Berceni - Academica
10.12.2016 Sepsi OSK - Şoimii Pâncota

 

ETAPA 22

24.02.2017 CS Mioveni 2-2 Dunărea Călăraşi
25.02.2017 Luceafărul Oradea 1-2 Sepsi OSK
25.02.2017 Metalul Reșița 3-0 Unirea Tărlungeni
25.02.2017 Foresta Suceava 2-2 ASU Poli
25.02.2017 CSM Rm. Vâlcea 0-3 CS Baloteşti
25.02.2017 Academica 1-0 CS Afumaţi
25.02.2017 FC Braşov 1-2 Olimpia Satu Mare
26.02.2017 Dacia Unirea 2-1 UTA BD
25.02.2017 Şoimii Pâncota - Juventus
25.02.2017 Chindia Târgovişte - ACS Berceni

 

ETAPA 23

04.03.2017 Chindia Târgovişte 3-1 Academica
04.03.2017 Sepsi OSK 3-0 CS Afumaţi
04.03.2017 CS Baloteşti 2-0 Foresta Suceava
04.03.2017 Juventus 2-1 Luceafărul Oradea
04.03.2017 Dunărea Călăraşi 1-1 FC Braşov
04.03.2017 ASU Poli 1-1 Dacia Unirea
06.03.2017 UTA BD 4-0 Metalul Reșița
04.03.2017 Unirea Tărlungeni 0-3 CS Mioveni
04.03.2017 ACS Berceni - CSM Rm. Vâlcea
04.03.2017 Olimpia Satu Mare - Şoimii Pâncota

 

ETAPA 24

10.03.2017 CS Mioveni 0-2 UTA BD
11.03.2017 Luceafărul Oradea 2-2 Olimpia Satu Mare
11.03.2017 Metalul Reșița 0-2 ASU Poli
11.03.2017 Dacia Unirea 1-1 CS Baloteşti
11.03.2017 CS Afumaţi 1-3 Juventus
12.03.2017 Academica 1-2 Sepsi OSK
11.03.2017 FC Braşov 3-0 Unirea Tărlungeni
11.03.2017 CSM Rm. Vâlcea 0-3 Chindia Târgovişte
11.03.2017 Şoimii Pâncota - Dunărea Călăraşi
11.03.2017 Foresta Suceava - ACS Berceni

 

ETAPA 25

17.03.2017 Olimpia Satu Mare 0-1 CS Afumaţi
18.03.2017 CS Baloteşti 3-1 Metalul Reșița
18.03.2017 Dunărea Călăraşi 3-2 Luceafărul Oradea
18.03.2017 Juventus 3-1 Sepsi OSK
18.03.2017 Chindia Târgovişte 2-1 Foresta Suceava
18.03.2017 ASU Poli 1-2 CS Mioveni
19.03.2017 UTA BD 1-2 FC Braşov
18.03.2017 CSM Rm. Vâlcea 0-3 Academica
18.03.2017 ACS Berceni - Dacia Unirea
18.03.2017 Unirea Tărlungeni - Şoimii Pâncota

 

ETAPA 26

25.03.2017 CS Afumaţi 1-2 Dunărea Călăraşi
25.03.2017 CS Mioveni 3-0 CS Baloteşti
25.03.2017 Dacia Unirea 0-2 Chindia Târgovişte
25.03.2017 Sepsi OSK 3-1 Olimpia Satu Mare
25.03.2017 Luceafărul Oradea 3-0 Unirea Tărlungeni
25.03.2017 Foresta Suceava 3-0 CSM Rm. Vâlcea
26.03.2017 Academica 0-7 Juventus
27.03.2017 FC Braşov 2-0 ASU Poli
25.03.2017 Metalul Reșița - ACS Berceni
25.03.2017 Şoimii Pâncota - UTA BD

 

ETAPA 27

01.04.2017 Foresta Suceava 2-0 Academica
01.04.2017 Chindia Târgovişte 4-0 Metalul Reșița
01.04.2017 CS Baloteşti 2-2 FC Braşov
01.04.2017 Unirea Tărlungeni 0-3 CS Afumaţi
01.04.2017 CSM Rm. Vâlcea 0-3 Dacia Unirea
01.04.2017 Olimpia Satu Mare 1-3 Juventus
02.04.2017 UTA BD 0-0 Luceafărul Oradea
03.04.2017 Dunărea Călăraşi 0-0 Sepsi OSK
01.04.2017 ASU Poli - Şoimii Pâncota
01.04.2017 ACS Berceni - CS Mioveni

 

ETAPA 28

07.04.2017 CS Mioveni 2-0 Chindia Târgovişte
08.04.2017 Luceafărul Oradea 4-1 ASU Poli
08.04.2017 Dacia Unirea 4-1 Foresta Suceava
08.04.2017 CS Afumaţi 0-0 UTA BD
08.04.2017 Juventus 1-0 Dunărea Călăraşi
08.04.2017 Sepsi OSK 3-0 Unirea Tărlungeni
08.04.2017 Metalul Reșița 3-0 CSM Rm. Vâlcea
09.04.2017 Academica 1-0 Olimpia Satu Mare
08.04.2017 FC Braşov - ACS Berceni
08.04.2017 Şoimii Pâncota - CS Baloteşti

 

ETAPA 29

12.04.2017 Dunărea Călăraşi 2-0 Olimpia Satu Mare
13.04.2017 Chindia Târgovişte 4-0 FC Braşov
14.04.2017 CS Baloteşti 2-1 Luceafărul Oradea
14.04.2017 Dacia Unirea 1-0 Academica
14.04.2017 Foresta Suceava 2-1 Metalul Reșița
14.04.2017 ASU Poli 2-1 CS Afumaţi
14.04.2017 Unirea Tărlungeni 0-3 Juventus
14.04.2017 CSM Rm. Vâlcea 0-3 CS Mioveni
15.04.2017 UTA BD 2-1 Sepsi OSK
14.04.2017 ACS Berceni - Şoimii Pâncota

 

ETAPA 30

21.04.2017 Sepsi OSK 2-1 ASU Poli
22.04.2017 Juventus 1-2 UTA BD
22.04.2017 CS Afumaţi 1-0 CS Baloteşti
22.04.2017 Metalul Reșița 3-0 Dacia Unirea
22.04.2017 CS Mioveni 2-2 Foresta Suceava
22.04.2017 Olimpia Satu Mare 3-0 Unirea Tărlungeni
22.04.2017 FC Braşov 3-0 CSM Rm. Vâlcea
23.04.2017 Academica 1-4 Dunărea Călăraşi
22.04.2017 Luceafărul Oradea - ACS Berceni
22.04.2017 Şoimii Pâncota - Chindia Târgovişte

 

ETAPA 31

25.04.2017 UTA BD 2-0 Olimpia Satu Mare
26.04.2017 ASU Poli 2-1 Juventus
26.04.2017 Unirea Tărlungeni 0-3 Dunărea Călăraşi
26.04.2017 Metalul Reșița 1-1 Academica
26.04.2017 Dacia Unirea 1-0 CS Mioveni
26.04.2017 Foresta Suceava 0-0 FC Braşov
26.04.2017 Chindia Târgovişte 2-1 Luceafărul Oradea
27.04.2017 CS Baloteşti 0-2 Sepsi OSK
26.04.2017 ACS Berceni - CS Afumaţi
26.04.2017 CSM Rm. Vâlcea - Şoimii Pâncota

 

ETAPA 32

29.04.2017 CS Afumaţi 2-1 Chindia Târgovişte
29.04.2017 CS Mioveni 5-1 Metalul Reșița
29.04.2017 Olimpia Satu Mare 1-1 ASU Poli
29.04.2017 Academica 3-0 Unirea Tărlungeni
29.04.2017 Luceafărul Oradea 3-0 CSM Rm. Vâlcea
30.04.2017 Juventus 3-1 CS Baloteşti
30.04.2017 Dunărea Călăraşi 1-0 UTA BD
02.05.2017 FC Braşov 1-2 Dacia Unirea
29.04.2017 Şoimii Pâncota - Foresta Suceava
29.04.2017 Sepsi OSK - ACS Berceni

Min 38, al meciului CS Mioveni-Metalul Reșița, Eduard Florescu marchează pentru 2-0, din pasa lui Aiza.

eduard-florescu-MIOVENI

 

ETAPA 33

05.05.2017 CS Baloteşti 1-0 Olimpia Satu Mare
05.05.2017 CS Mioveni 3-2 Academica
06.05.2017 UTA BD 3-0 Unirea Tărlungeni
06.05.2017 CSM Rm. Vâlcea 0-3 CS Afumaţi
06.05.2017 Foresta Suceava 2-0 Luceafărul Oradea
06.05.2017 Metalul Reșița 1-1 FC Braşov
06.05.2017 ASU Poli 4-1 Dunărea Călăraşi
07.05.2017 Chindia Târgovişte 1-1 Sepsi OSK
06.05.2017 Dacia Unirea - Şoimii Pâncota
06.05.2017 ACS Berceni - Juventus

 

ETAPA 34

12.05.2017 FC Braşov 0-0 CS Mioveni
12.05.2017 Juventus 2-1 Chindia Târgovişte
13.05.2017 Unirea Tărlungeni 0-3 ASU Poli
13.05.2017 Sepsi OSK 3-0 CSM Rm. Vâlcea
13.05.2017 Dunărea Călăraşi 2-1 CS Baloteşti
13.05.2017 Luceafărul Oradea 4-1 Dacia Unirea
13.05.2017 CS Afumaţi 6-0 Foresta Suceava
14.05.2017 Academica 0-6 UTA BD
13.05.2017 Olimpia Satu Mare - ACS Berceni
13.05.2017 Şoimii Pâncota - Metalul Reșița

Faza meci, Academica- UTA, 0-1, golul lui Adrian Petre (nr. 11) din minutul 20. Tot Adrian Petre a mai marcat în min. 75 și 76. Au mai marcat: Curtuiuș, 82; Burlă, 84 și Stahl, 90+1

Faza-meci-Clinceni-UTA

ETAPA 35

19.05.2017 Chindia Târgovişte 1-0 Olimpia Satu Mare
20.05.2017 Metalul Reșița 1-3 Luceafărul Oradea
20.05.2017 Dacia Unirea 1-5 CS Afumaţi
20.05.2017 FC Braşov 0-2 Academica
20.05.2017 Foresta Suceava 2-4 Sepsi OSK
20.05.2017 CSM Rm. Vâlcea 0-3 Juventus
20.05.2017 CS Baloteşti 3-0 Unirea Tărlungeni
21.05.2017 ASU Poli 0-3 UTA BD
20.05.2017 CS Mioveni - Şoimii Pâncota
20.05.2017 ACS Berceni - Dunărea Călăraşi

 

ETAPA 36

23.05.2017 Juventus 5-1 Foresta Suceava
23.05.2017 Sepsi OSK 3-0 Dacia Unirea
24.05.2017 Olimpia Satu Mare 3-0 CSM Rm. Vâlcea
24.05.2017 Luceafărul Oradea 2-1 CS Mioveni
24.05.2017 CS Afumaţi 5-2 Metalul Reșița
24.05.2017 Dunărea Călăraşi 3-1 Chindia Târgovişte
24.05.2017 Academica 2-2 ASU Poli
25.05.2017 UTA BD 1-2 CS Baloteşti
24.05.2017 Şoimii Pâncota - FC Braşov
24.05.2017 Unirea Tărlungeni - ACS Berceni

 

ETAPA 37

27.05.2017 CSM Rm. Vâlcea 11:00 Dunărea Călăraşi
27.05.2017 Chindia Târgovişte 11:00 Unirea Tărlungeni
28.05.2017 CS Baloteşti 11:00 ASU Poli
28.05.2017 Dacia Unirea 11:00 Juventus
28.05.2017 Foresta Suceava 11:00 Olimpia Satu Mare
28.05.2017 Metalul Reșița 12:30 Sepsi OSK
28.05.2017 CS Mioveni 18:00 CS Afumaţi
29.05.2017 FC Braşov 18:00 Luceafărul Oradea
27.05.2017 ACS Berceni - UTA BD
27.05.2017 Şoimii Pâncota - Academica

 

ETAPA 38

31.05.2017 Olimpia Satu Mare 17:00 Dacia Unirea
31.05.2017 Juventus 17:00 Metalul Reșița
01.06.2017 Academica 11:00 CS Baloteşti
  UTA BD v Chindia Târgovişte
  Dunărea Călăraşi v Foresta Suceava
  Sepsi OSK v CS Mioveni
  CS Afumaţi v FC Braşov
  Unirea Tărlungeni v CSM Rm. Vâlcea
  ASU Poli - ACS Berceni
  Luceafărul Oradea - Şoimii Pâncota

 

 

loading...

 

 



Site-ul folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor

Am înțeles

Pentru detalii