PROGRAM RETUR LIGA 3-Seria 1, ediția 2017-2018

 

ETAPA 16

03,03,2018 Metalosport Galaţi 15:00 Suporter Oțelul Galaţi
  AFC Hărman v Odorheiu Secuiesc
  Aerostar Bacău v CSM Focşani
  Sporting Lieşti v Sănătatea Darabani
  Olimpic Cetate Râşnov v CSM Paşcani
  Csikszereda v Avântul Valea Mărului
  CSM Roman v KSE Târgu Secuiesc
  STĂ v Bucovina Rădăuți

 

ETAPA 17

10,03,2018 CSM Roman 15:00 Metalosport Galaţi
  KSE Târgu Secuiesc v Csikszereda
  Avântul Valea Mărului v Olimpic Cetate Râşnov
  CSM Paşcani v Sporting Lieşti
  Bucovina Rădăuţi v Aerostar Bacău
  CSM Focşani v AFC Hărman
  Odorheiu Secuiesc v Suporter Oțelul Galaţi
  Sănătatea Darabani v STĂ

 

Loading...

ETAPA 18

17,03,2018 Metalosport Galaţi 15:00 Odorheiu Secuiesc
  Suporter Oțelul Galaţi v CSM Focşani
  AFC Hărman v Bucovina Rădăuţi
  Aerostar Bacău v Sănătatea Darabani
  Sporting Lieşti v Avântul Valea Mărului
  Olimpic Cetate Râşnov v KSE Târgu Secuiesc
  Csikszereda v CSM Roman
  STĂ v CSM Paşcani

 

ETAPA 19

24,03,2018 Csikszereda 15:00 Metalosport Galaţi
  CSM Roman v Olimpic Cetate Râşnov
  KSE Târgu Secuiesc v Sporting Lieşti
  CSM Paşcani v Aerostar Bacău
  Sănătatea Darabani v AFC Hărman
  Bucovina Rădăuţi v Suporter Oțelul Galaţi
  CSM Focşani v Odorheiu Secuiesc
  STĂ v Avântul Valea Mărului

 

ETAPA 20

31,03,2018 Metalosport Galaţi 15:00 CSM Focşani
  Odorheiu Secuiesc v Bucovina Rădăuţi
  Suporter Oțelul Galaţi v Sănătatea Darabani
  AFC Hărman v CSM Paşcani
  Aerostar Bacău v Avântul Valea Mărului
  Sporting Lieşti v CSM Roman
  Olimpic Cetate Râşnov v Csikszereda
  STĂ v KSE Târgu Secuiesc

 

ETAPA 21

07,04,2018 Olimpic Cetate Râşnov 17:00 Metalosport Galaţi
  Csikszereda v Sporting Lieşti
  KSE Târgu Secuiesc v Aerostar Bacău
  Avântul Valea Mărului v AFC Hărman
  CSM Paşcani v Suporter Oțelul Galaţi
  Sănătatea Darabani v Odorheiu Secuiesc
  Bucovina Rădăuţi v CSM Focşani
  STĂ v CSM Roman

 

ETAPA 22

14,04,2018 Metalosport Galaţi 17:00 Bucovina Rădăuţi
  CSM Focşani v Sănătatea Darabani
  Odorheiu Secuiesc v CSM Paşcani
  Suporter Oțelul Galaţi v Avântul Valea Mărului
  AFC Hărman v KSE Târgu Secuiesc
  Aerostar Bacău v CSM Roman
  Sporting Lieşti v Olimpic Cetate Râşnov
  STĂ v Csikszereda

 

ETAPA 23

18,04,2018 Sporting Lieşti 17:00 Metalosport Galaţi
  Csikszereda v Aerostar Bacău
  CSM Roman v AFC Hărman
  KSE Târgu Secuiesc v Suporter Oțelul Galaţi
  Avântul Valea Mărului v Odorheiu Secuiesc
  CSM Paşcani v CSM Focşani
  Sănătatea Darabani v Bucovina Rădăuţi
  STĂ v Olimpic Cetate Râşnov

 

ETAPA 24

21,04,2018 Metalosport Galaţi 17:00 Sănătatea Darabani
  Bucovina Rădăuţi v CSM Paşcani
  CSM Focşani v Avântul Valea Mărului
  Odorheiu Secuiesc v KSE Târgu Secuiesc
  Suporter Oțelul Galaţi v CSM Roman
  AFC Hărman v Csikszereda
  Aerostar Bacău v Olimpic Cetate Râşnov
  STĂ v Sporting Lieşti

 

ETAPA 25

28,04,2018 Sporting Lieşti 17:00 Aerostar Bacău
  Olimpic Cetate Râşnov v AFC Hărman
  Csikszereda v Suporter Oțelul Galaţi
  CSM Roman v Odorheiu Secuiesc
  KSE Târgu Secuiesc v CSM Focşani
  Avântul Valea Mărului v Bucovina Rădăuţi
  CSM Paşcani v Sănătatea Darabani
  STĂ v Metalosport Galaţi

 

ETAPA 26

05,05,2018 Metalosport Galaţi 18:00 CSM Paşcani
  Sănătatea Darabani v Avântul Valea Mărului
  Bucovina Rădăuţi v KSE Târgu Secuiesc
  CSM Focşani v CSM Roman
  Odorheiu Secuiesc v Csikszereda
  Suporter Oțelul Galaţi v Olimpic Cetate Râşnov
  AFC Hărman v Sporting Lieşti
  STĂ v Aerostar Bacău

 

ETAPA 27

09,05,2018 Aerostar Bacău 18:00 Metalosport Galaţi
  Sporting Lieşti v Suporter Oțelul Galaţi
  Olimpic Cetate Râşnov v Odorheiu Secuiesc
  Csikszereda v CSM Focşani
  CSM Roman v Bucovina Rădăuţi
  KSE Târgu Secuiesc v Sănătatea Darabani
  Avântul Valea Mărului v CSM Paşcani
  STĂ v AFC Hărman

 

ETAPA 28

12,05,2018 Metalosport Galaţi 18:00 Avântul Valea Mărului
  CSM Paşcani v KSE Târgu Secuiesc
  Sănătatea Darabani v CSM Roman
  Bucovina Rădăuţi v Csikszereda
  CSM Focşani v Olimpic Cetate Râşnov
  Odorheiu Secuiesc v Sporting Lieşti
  AFC Hărman v Aerostar Bacău
  STĂ v Suporter Oțelul Galaţi

 

ETAPA 29

19,05,2018 AFC Hărman 18:00 Metalosport Galaţi
  Aerostar Bacău v Suporter Oțelul Galaţi
  Sporting Lieşti v CSM Focşani
  Olimpic Cetate Râşnov v Bucovina Rădăuţi
  Csikszereda v Sănătatea Darabani
  CSM Roman v CSM Paşcani
  KSE Târgu Secuiesc v Avântul Valea Mărului
  STĂ v Odorheiu Secuiesc

 

ETAPA 30

26,05,2018 Metalosport Galaţi 18:00 KSE Târgu Secuiesc
  Avântul Valea Mărului v CSM Roman
  CSM Paşcani v Csikszereda
  Sănătatea Darabani v Olimpic Cetate Râşnov
  Bucovina Rădăuţi v Sporting Lieşti
  Odorheiu Secuiesc v Aerostar Bacău
  Suporter Oțelul Galaţi v AFC Hărman
  STĂ v CSM Focşani

 

 

 

 

 

loading...
Comentarii:

 



Site-ul folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor

Am înțeles

Pentru detalii