Program retur Liga 3-Seria 1, ediția 2020-2021

 

ETAPA 10

14,11,20 Dante Botoşani 0:2 Huşana Huşi
14,11,20 Şomuz Fălticeni 3:1 Bradu Borca
14,11,20 Bucovina Rădăuţi 2:0 Sporting J. Vaslui
14,11,20 Ştiinţa Miroslava 0:1 Foresta Suceava
22,11,20 Ceahlăul 5:0 CSM Paşcani

 

ETAPA 11

13,03,21 Ştiinţa Miroslava 15:00 Dante Botoşani
13,03,21 Foresta Suceava 15:00 Ceahlăul
13,03,21 CSM Paşcani 15:00 Bucovina Rădăuţi
13,03,21 Sporting J. Vaslui 15:00 Şomuz Fălticeni
13,03,21 Bradu Borca 15:00 Huşana Huşi

 

ETAPA 12

20,03,21 Dante Botoşani 15:00 Bradu Borca
20,03,21 Huşana Huşi 15:00 Sporting J. Vaslui
20,03,21 Şomuz Fălticeni 15:00 CSM Paşcani
20,03,21 Bucovina Rădăuţi 15:00 Foresta Suceava
20,03,21 Ceahlăul 15:00 Ştiinţa Miroslava

 

ETAPA 13

27,03,21 Ceahlăul 15:00 Dante Botoşani
27,03,21 Ştiinţa Miroslava 15:00 Bucovina Rădăuţi
27,03,21 Foresta Suceava 15:00 Şomuz Fălticeni
27,03,21 CSM Paşcani 15:00 Huşana Huşi
27,03,21 Sporting J. Vaslui 15:00 Bradu Borca

 

ETAPA 14

03,04,21 Dante Botoşani 17:00 Sporting J. Vaslui
03,04,21 Bradu Borca 17:00 CSM Paşcani
03,04,21 Huşana Huşi 17:00 Foresta Suceava
03,04,21 Şomuz Fălticeni 17:00 Ştiinţa Miroslava
03,04,21 Bucovina Rădăuţi 17:00 Ceahlăul

 

ETAPA 15

10,04,21 Bucovina Rădăuţi 17:00 Dante Botoşani
10,04,21 Ceahlăul 17:00 Şomuz Fălticeni
10,04,21 Ştiinţa Miroslava 17:00 Huşana Huşi
10,04,21 Foresta Suceava 17:00 Bradu Borca
10,04,21 CSM Paşcani 17:00 Sporting J. Vaslui

 

ETAPA 16

17,04,21 Dante Botoşani 17:00 CSM Paşcani
17,04,21 Sporting J. Vaslui 17:00 Foresta Suceava
17,04,21 Bradu Borca 17:00 Ştiinţa Miroslava
17,04,21 Huşana Huşi 17:00 Ceahlăul
17,04,21 Şomuz Fălticeni 17:00 Bucovina Rădăuţi

 

ETAPA 17

24,03,21 Şomuz Fălticeni 17:00 Dante Botoşani
24,03,21 Bucovina Rădăuţi 17:00 Huşana Huşi
24,03,21 Ceahlăul 17:00 Bradu Borca
24,03,21 Ştiinţa Miroslava 17:00 Sporting J. Vaslui
24,03,21 Foresta Suceava 17:00 CSM Paşcani

 

ETAPA 18

30,04,21 Dante Botoşani 17:00 Foresta Suceava
30,04,21 CSM Paşcani 17:00 Ştiinţa Miroslava
30,04,21 Sporting J. Vaslui 17:00 Ceahlăul
30,04,21 Bradu Borca 17:00 Bucovina Rădăuţi
30,04,21 Huşana Huşi 17:00 Şomuz Fălticeni