Program retur Liga 3, Seria 2, ediția 2018-2019

 

 

ETAPA 16

01,03,2019 Delta Dobrogea 0:3 CS Afumaţi
01,03,2019 Înainte Modelu 3:2 Unirea Slobozia
02,03,2019 ACSM Olteniţa 0:0 CS Făurei
02,03,2019 Sportul Chișcani 2:2 CS Medgidia
02,03,2019 FCSB 2 - CSO Bragadiru
02,03,2019 Popeşti-Leordeni 6:1 Agricola Borcea
02,03,2019 Progresul Spartac 3:1 FC Rapid
02,03,2019 Axiopolis Cernavodă 0:0 CS Tunari

 

ETAPA 17

08,03,2019 Înainte Modelu 3:1 ACSM Olteniţa
08,03,2019 Agricola Borcea 3:0 Delta Dobrogea
09,03,2019 Unirea Slobozia 3:0 Axiopolis Cernavodă
09,03,2019 CS Tunari 0:2 Progresul Spartac
09,03,2019 FC Rapid 4:1 Popeşti-Leordeni
09,03,2019 CS Afumaţi 5:1 FCSB 2
09,03,2019 CSO Bragadiru - Sportul Chișcani
09,03,2019 CS Medgidia 1:3 CS Făurei

 

ETAPA 18

15,03,2019 FCSB 2 1:0 Agricola Borcea
15,03,2019 Delta Dobrogea 0:3 FC Rapid
16,03,2019 ACSM Olteniţa 3:0 CS Medgidia
16,03,2019 CS Făurei - CSO Bragadiru
16,03,2019 Sportul Chișcani 2:3 CS Afumaţi
16,03,2019 Popeşti-Leordeni 1:1 CS Tunari
16,03,2019 Progresul Spartac 2:0 Unirea Slobozia
16,03,2019 Axiopolis Cernavodă 1:1 Înainte Modelu

 

ETAPA 19

22,03,2019 Înainte Modelu 1:4 Progresul Spartac
22,03,2019 CS Tunari 3:0 Delta Dobrogea
23,03,2019 Axiopolis Cernavodă 3:3 ACSM Olteniţa
23,03,2019 Unirea Slobozia 1:0 Popeşti-Leordeni
23,03,2019 Agricola Borcea 1:5 Sportul Chișcani
23,03,2019 CS Afumaţi 1:1 CS Făurei
23,03,2019 FC Rapid 2:0 FCSB 2
23,03,2019 CSO Bragadiru - CS Medgidia

 

ETAPA 20

29,03,2019 FCSB 2 0:0 CS Tunari
29,03,2019 ACSM Olteniţa - CSO Bragadiru
29,03,2019 Delta Dobrogea 0:3 Unirea Slobozia
30,03,2019 CS Medgidia 1:0 CS Afumaţi
30,03,2019 CS Făurei 2:0 Agricola Borcea
30,03,2019 Popeşti-Leordeni 1:2 Înainte Modelu
30,03,2019 Progresul Spartac 3:1 Axiopolis Cernavodă
31,03,2019 Sportul Chișcani 1:2 FC Rapid

 

ETAPA 21

05,04,2019 Înainte Modelu 3:0 Delta Dobrogea
05,04,2019 CS Afumaţi - CSO Bragadiru
06,04,2019 FC Rapid 10:1 CS Făurei
06,04,2019 Progresul Spartac 1:0 ACSM Olteniţa
06,04,2019 Axiopolis Cernavodă 2:0 Popeşti-Leordeni
06,04,2019 Unirea Slobozia 5:2 FCSB 2
06,04,2019 CS Tunari 3:1 Sportul Chișcani
06,04,2019 Agricola Borcea 1:2 CS Medgidia

 

ETAPA 22

09,04,2019 Sportul Chișcani 0:1 Unirea Slobozia
09,04,2019 FCSB 2 3:4 Înainte Modelu
09,04,2019 Delta Dobrogea 0:3 Axiopolis Cernavodă
09,04,2019 CSO Bragadiru - Agricola Borcea
10,04,2019 ACSM Olteniţa 1:5 CS Afumaţi
10,04,2019 CS Medgidia 0:7 FC Rapid
10,04,2019 CS Făurei 2:2 CS Tunari
10,04,2019 Popeşti-Leordeni 2:2 Progresul Spartac

 

ETAPA 23

12,04,2019 FC Rapid - CSO Bragadiru
12,04,2019 Înainte Modelu 3:1 Sportul Chișcani
12,04,2019 Progresul Spartac 3:0 Delta Dobrogea
13,04,2019 Popeşti-Leordeni 1:0 ACSM Olteniţa
13,04,2019 Axiopolis Cernavodă 2:1 FCSB 2
13,04,2019 Unirea Slobozia 2:0 CS Făurei
13,04,2019 CS Tunari 3:0 CS Medgidia
13,04,2019 Agricola Borcea 1:3 CS Afumaţi

 

ETAPA 24

19,04,2019 FCSB 2 0:2 Progresul Spartac
19,04,2019 Delta Dobrogea 0:3 Popeşti-Leordeni
20,04,2019 ACSM Olteniţa 17:00 Agricola Borcea
20,04,2019 CS Afumaţi 17:00 FC Rapid
20,04,2019 CSO Bragadiru - CS Tunari
20,04,2019 CS Medgidia 17:00 Unirea Slobozia
20,04,2019 CS Făurei 17:00 Înainte Modelu
20,04,2019 Sportul Chișcani 17:00 Axiopolis Cernavodă

 

ETAPA 25

26,04,2019 CS Tunari 14:00 CS Afumaţi
26,04,2019 Delta Dobrogea - ACSM Olteniţa
26,04,2019 Popeşti-Leordeni 17:00 FCSB 2
26,04,2019 Progresul Spartac 17:00 Sportul Chișcani
26,04,2019 Axiopolis Cernavodă 17:00 CS Făurei
26,04,2019 Înainte Modelu 17:00 CS Medgidia
26,04,2019 Unirea Slobozia - CSO Bragadiru
26,04,2019 FC Rapid 17:00 Agricola Borcea

 

ETAPA 26

04,05,2019 ACSM Olteniţa 18:00 FC Rapid
04,05,2019 Agricola Borcea 18:00 CS Tunari
04,05,2019 CS Afumaţi 18:00 Unirea Slobozia
04,05,2019 CSO Bragadiru - Înainte Modelu
04,05,2019 CS Medgidia 18:00 Axiopolis Cernavodă
04,05,2019 CS Făurei 18:00 Progresul Spartac
04,05,2019 Sportul Chișcani 18:00 Popeşti-Leordeni
04,05,2019 FCSB 2 - Delta Dobrogea

 

ETAPA 27

08,05,2019 FCSB 2 v ACSM Olteniţa
  Delta Dobrogea - Sportul Chișcani
  Popeşti-Leordeni v CS Făurei
  Progresul Spartac v CS Medgidia
  Axiopolis Cernavodă - CSO Bragadiru
  Înainte Modelu v CS Afumaţi
  Unirea Slobozia v Agricola Borcea
  CS Tunari v FC Rapid

 

ETAPA 28

11,05,2019 ACSM Olteniţa v CS Tunari
  FC Rapid v Unirea Slobozia
  Agricola Borcea v Înainte Modelu
  CS Afumaţi v Axiopolis Cernavodă
  CSO Bragadiru - Progresul Spartac
  CS Medgidia v Popeşti-Leordeni
  CS Făurei - Delta Dobrogea
  Sportul Chișcani v FCSB 2

 

ETAPA 29

18,05,2019 Sportul Chișcani v ACSM Olteniţa
  FCSB 2 v CS Făurei
  Delta Dobrogea - CS Medgidia
  Popeşti-Leordeni - CSO Bragadiru
  Progresul Spartac v CS Afumaţi
  Axiopolis Cernavodă v Agricola Borcea
  Înainte Modelu v FC Rapid
  Unirea Slobozia v CS Tunari

 

ETAPA 30

25,05,2019 ACSM Olteniţa v Unirea Slobozia
  CS Tunari v Înainte Modelu
  FC Rapid v Axiopolis Cernavodă
  Agricola Borcea v Progresul Spartac
  CS Afumaţi v Popeşti-Leordeni
  CS Medgidia v FCSB 2
  CS Făurei v Sportul Chișcani
  CSO Bragadiru - Delta Dobrogea

 

  Comentarii:

 


Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X