PROGRAM RETUR LIGA 3-Seria 2, ediția 2018-2019

 

 

 

 

ETAPA 16

02,03,2019 ACSM Olteniţa v CS Făurei
02,03,2019 Sportul Chișcani v CS Medgidia
02,03,2019 FCSB 2 v CSO Bragadiru
02,03,2019 Delta Dobrogea v CS Afumaţi
02,03,2019 Popeşti-Leordeni v Agricola Borcea
02,03,2019 Progresul Spartac v FC Rapid
02,03,2019 Axiopolis Cernavodă v CS Tunari
02,03,2019 Înainte Modelu v Unirea Slobozia

 

ETAPA 17

09,03,2019 Înainte Modelu v ACSM Olteniţa
  Unirea Slobozia v Axiopolis Cernavodă
  CS Tunari v Progresul Spartac
  FC Rapid v Popeşti-Leordeni
  Agricola Borcea v Delta Dobrogea
  CS Afumaţi v FCSB 2
  CSO Bragadiru v Sportul Chișcani
  CS Medgidia v CS Făurei

 

ETAPA 18

16,03,2019 ACSM Olteniţa v CS Medgidia
  CS Făurei v CSO Bragadiru
  Sportul Chișcani v CS Afumaţi
  FCSB 2 v Agricola Borcea
  Delta Dobrogea v FC Rapid
  Popeşti-Leordeni v CS Tunari
  Progresul Spartac v Unirea Slobozia
  Axiopolis Cernavodă v Înainte Modelu

 

ETAPA 19

23,03,2019 Axiopolis Cernavodă v ACSM Olteniţa
  Înainte Modelu v Progresul Spartac
  Unirea Slobozia v Popeşti-Leordeni
  CS Tunari v Delta Dobrogea
  FC Rapid v FCSB 2
  Agricola Borcea v Sportul Chișcani
  CS Afumaţi v CS Făurei
  CSO Bragadiru v CS Medgidia

 

ETAPA 20

30,03,2019 ACSM Olteniţa v CSO Bragadiru
  CS Medgidia v CS Afumaţi
  CS Făurei v Agricola Borcea
  Sportul Chișcani v FC Rapid
  FCSB 2 v CS Tunari
  Delta Dobrogea v Unirea Slobozia
  Popeşti-Leordeni v Înainte Modelu
  Progresul Spartac v Axiopolis Cernavodă

 

ETAPA 21

06,04,2019 Progresul Spartac v ACSM Olteniţa
  Axiopolis Cernavodă v Popeşti-Leordeni
  Înainte Modelu v Delta Dobrogea
  Unirea Slobozia v FCSB 2
  CS Tunari v Sportul Chișcani
  FC Rapid v CS Făurei
  Agricola Borcea v CS Medgidia
  CS Afumaţi v CSO Bragadiru

 

ETAPA 22

13,04,2019 ACSM Olteniţa v CS Afumaţi
  CSO Bragadiru v Agricola Borcea
  CS Medgidia v FC Rapid
  CS Făurei v CS Tunari
  Sportul Chișcani v Unirea Slobozia
  FCSB 2 v Înainte Modelu
  Delta Dobrogea v Axiopolis Cernavodă
  Popeşti-Leordeni v Progresul Spartac

 

ETAPA 23

17,04,2019 Popeşti-Leordeni v ACSM Olteniţa
  Progresul Spartac v Delta Dobrogea
  Axiopolis Cernavodă v FCSB 2
  Înainte Modelu v Sportul Chișcani
  Unirea Slobozia v CS Făurei
  CS Tunari v CS Medgidia
  FC Rapid v CSO Bragadiru
  Agricola Borcea v CS Afumaţi

 

ETAPA 24

20,04,2019 ACSM Olteniţa v Agricola Borcea
  CS Afumaţi v FC Rapid
  CSO Bragadiru v CS Tunari
  CS Medgidia v Unirea Slobozia
  CS Făurei v Înainte Modelu
  Sportul Chișcani v Axiopolis Cernavodă
  FCSB 2 v Progresul Spartac
  Delta Dobrogea v Popeşti-Leordeni

 

ETAPA 25

27,04,2019 Delta Dobrogea v ACSM Olteniţa
  Popeşti-Leordeni v FCSB 2
  Progresul Spartac v Sportul Chișcani
  Axiopolis Cernavodă v CS Făurei
  Înainte Modelu v CS Medgidia
  Unirea Slobozia v CSO Bragadiru
  CS Tunari v CS Afumaţi
  FC Rapid v Agricola Borcea

 

ETAPA 26

04,05,2019 ACSM Olteniţa v FC Rapid
  Agricola Borcea v CS Tunari
  CS Afumaţi v Unirea Slobozia
  CSO Bragadiru v Înainte Modelu
  CS Medgidia v Axiopolis Cernavodă
  CS Făurei v Progresul Spartac
  Sportul Chișcani v Popeşti-Leordeni
  FCSB 2 v Delta Dobrogea

 

ETAPA 27

08,05,2019 FCSB 2 v ACSM Olteniţa
  Delta Dobrogea v Sportul Chișcani
  Popeşti-Leordeni v CS Făurei
  Progresul Spartac v CS Medgidia
  Axiopolis Cernavodă v CSO Bragadiru
  Înainte Modelu v CS Afumaţi
  Unirea Slobozia v Agricola Borcea
  CS Tunari v FC Rapid

 

ETAPA 28

11,05,2019 ACSM Olteniţa v CS Tunari
  FC Rapid v Unirea Slobozia
  Agricola Borcea v Înainte Modelu
  CS Afumaţi v Axiopolis Cernavodă
  CSO Bragadiru v Progresul Spartac
  CS Medgidia v Popeşti-Leordeni
  CS Făurei v Delta Dobrogea
  Sportul Chișcani v FCSB 2

 

ETAPA 29

18,05,2019 Sportul Chișcani v ACSM Olteniţa
  FCSB 2 v CS Făurei
  Delta Dobrogea v CS Medgidia
  Popeşti-Leordeni v CSO Bragadiru
  Progresul Spartac v CS Afumaţi
  Axiopolis Cernavodă v Agricola Borcea
  Înainte Modelu v FC Rapid
  Unirea Slobozia v CS Tunari

 

ETAPA 30

25,05,2019 ACSM Olteniţa v Unirea Slobozia
  CS Tunari v Înainte Modelu
  FC Rapid v Axiopolis Cernavodă
  Agricola Borcea v Progresul Spartac
  CS Afumaţi v Popeşti-Leordeni
  CSO Bragadiru v Delta Dobrogea
  CS Medgidia v FCSB 2
  CS Făurei v Sportul Chișcani

 

  Comentarii:

 


Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X