Program retur Liga 3-Seria 2, ediția 2019-2020

 

 

ETAPA 16

07,03,20 CS Tunari 15:00 Viitorul Ianca
07,03,20 Dacia Unirea Brăila 15:00 Metalul Buzău
07,03,20 CS Medgidia 15:00 Recolta Gheorghe Doja
07,03,20 Agricola Borcea 15:00 FCSB 2
07,03,20 CS Afumaţi 15:00 Mostiștea Ulmu
07,03,20 Unirea Slobozia 15:00 Podeidon 2 Mai Limanu
07,03,20 Axiopolis Cernavodă 15:00 Înainte Modelu
07,03,20 CS Făurei 15:00 Popeşti-Leordeni

 

ETAPA 17

14,03,20 CS Făurei 15:00 CS Tunari
14,03,20 Popeşti-Leordeni 15:00 Axiopolis Cernavodă
14,03,20 Înainte Modelu 15:00 Unirea Slobozia
14,03,20 Podeidon 2 Mai Limanu 15:00 CS Afumaţi
14,03,20 Mostiștea Ulmu 15:00 Agricola Borcea
14,03,20 FCSB 2 15:00 CS Medgidia
14,03,20 Recolta Gheorghe Doja 15:00 Dacia Unirea Brăila
14,03,20 Metalul Buzău 15:00 Viitorul Ianca

 

ETAPA 18

21,03,20 CS Tunari 15:00 Metalul Buzău
21,03,20 Viitorul Ianca 15:00 Recolta Gheorghe Doja
21,03,20 Dacia Unirea Brăila 15:00 FCSB 2
21,03,20 CS Medgidia 15:00 Mostiștea Ulmu
21,03,20 Agricola Borcea 15:00 Podeidon 2 Mai Limanu
21,03,20 CS Afumaţi 15:00 Înainte Modelu
21,03,20 Unirea Slobozia 15:00 Popeşti-Leordeni
21,03,20 Axiopolis Cernavodă 15:00 CS Făurei

 

ETAPA 19

28,03,20 Axiopolis Cernavodă 15:00 CS Tunari
28,03,20 CS Făurei 15:00 Unirea Slobozia
28,03,20 Popeşti-Leordeni 15:00 CS Afumaţi
28,03,20 Înainte Modelu 15:00 Agricola Borcea
28,03,20 Podeidon 2 Mai Limanu 15:00 CS Medgidia
28,03,20 Mostiștea Ulmu 15:00 Dacia Unirea Brăila
28,03,20 FCSB 2 15:00 Viitorul Ianca
28,03,20 Recolta Gheorghe Doja 15:00 Metalul Buzău

 

ETAPA 20

04,04,20 CS Tunari 17:00 Recolta Gheorghe Doja
04,04,20 Metalul Buzău 17:00 FCSB 2
04,04,20 Viitorul Ianca 17:00 Mostiștea Ulmu
04,04,20 Dacia Unirea Brăila 17:00 Podeidon 2 Mai Limanu
04,04,20 CS Medgidia 17:00 Înainte Modelu
04,04,20 Agricola Borcea 17:00 Popeşti-Leordeni
04,04,20 CS Afumaţi 17:00 CS Făurei
04,04,20 Unirea Slobozia 17:00 Axiopolis Cernavodă

 

ETAPA 21

08,04,20 Unirea Slobozia 17:00 CS Tunari
08,04,20 Axiopolis Cernavodă 17:00 CS Afumaţi
08,04,20 CS Făurei 17:00 Agricola Borcea
08,04,20 Popeşti-Leordeni 17:00 CS Medgidia
08,04,20 Înainte Modelu 17:00 Dacia Unirea Brăila
08,04,20 Podeidon 2 Mai Limanu 17:00 Viitorul Ianca
08,04,20 Mostiștea Ulmu 17:00 Metalul Buzău
08,04,20 FCSB 2 17:00 Recolta Gheorghe Doja

 

ETAPA 22

11,04,20 CS Tunari 17:00 FCSB 2
11,04,20 Recolta Gheorghe Doja 17:00 Mostiștea Ulmu
11,04,20 Metalul Buzău 17:00 Podeidon 2 Mai Limanu
11,04,20 Viitorul Ianca 17:00 Înainte Modelu
11,04,20 Dacia Unirea Brăila 17:00 Popeşti-Leordeni
11,04,20 CS Medgidia 17:00 CS Făurei
11,04,20 Agricola Borcea 17:00 Axiopolis Cernavodă
11,04,20 CS Afumaţi 17:00 Unirea Slobozia

 

ETAPA 23

17,04,20 CS Afumaţi 17:00 CS Tunari
17,04,20 Unirea Slobozia 17:00 Agricola Borcea
17,04,20 Axiopolis Cernavodă 17:00 CS Medgidia
17,04,20 CS Făurei 17:00 Dacia Unirea Brăila
17,04,20 Popeşti-Leordeni 17:00 Viitorul Ianca
17,04,20 Înainte Modelu 17:00 Metalul Buzău
17,04,20 Podeidon 2 Mai Limanu 17:00 Recolta Gheorghe Doja
17,04,20 Mostiștea Ulmu 17:00 FCSB 2

 

ETAPA 24

25,04,20 CS Tunari 17:00 Mostiștea Ulmu
25,04,20 FCSB 2 17:00 Podeidon 2 Mai Limanu
25,04,20 Recolta Gheorghe Doja 17:00 Înainte Modelu
25,04,20 Metalul Buzău 17:00 Popeşti-Leordeni
25,04,20 Viitorul Ianca 17:00 CS Făurei
25,04,20 Dacia Unirea Brăila 17:00 Axiopolis Cernavodă
25,04,20 CS Medgidia 17:00 Unirea Slobozia
25,04,20 Agricola Borcea 17:00 CS Afumaţi

 

ETAPA 25

02,05,20 Agricola Borcea 18:00 CS Tunari
02,05,20 CS Afumaţi 18:00 CS Medgidia
02,05,20 Unirea Slobozia 18:00 Dacia Unirea Brăila
02,05,20 Axiopolis Cernavodă 18:00 Viitorul Ianca
02,05,20 CS Făurei 18:00 Metalul Buzău
02,05,20 Popeşti-Leordeni 18:00 Recolta Gheorghe Doja
02,05,20 Înainte Modelu 18:00 FCSB 2
02,05,20 Podeidon 2 Mai Limanu 18:00 Mostiștea Ulmu

 

ETAPA 26

06,05,20 CS Tunari 18:00 Podeidon 2 Mai Limanu
06,05,20 Mostiștea Ulmu 18:00 Înainte Modelu
06,05,20 FCSB 2 18:00 Popeşti-Leordeni
06,05,20 Recolta Gheorghe Doja 18:00 CS Făurei
06,05,20 Metalul Buzău 18:00 Axiopolis Cernavodă
06,05,20 Viitorul Ianca 18:00 Unirea Slobozia
06,05,20 Dacia Unirea Brăila 18:00 CS Afumaţi
06,05,20 CS Medgidia 18:00 Agricola Borcea

 

ETAPA 27

09,05,20 CS Medgidia 18:00 CS Tunari
09,05,20 Agricola Borcea 18:00 Dacia Unirea Brăila
09,05,20 CS Afumaţi 18:00 Viitorul Ianca
09,05,20 Unirea Slobozia 18:00 Metalul Buzău
09,05,20 Axiopolis Cernavodă 18:00 Recolta Gheorghe Doja
09,05,20 CS Făurei 18:00 FCSB 2
09,05,20 Popeşti-Leordeni 18:00 Mostiștea Ulmu
09,05,20 Înainte Modelu 18:00 Podeidon 2 Mai Limanu

 

ETAPA 28

16,05,20 CS Tunari 18:00 Înainte Modelu
16,05,20 Podeidon 2 Mai Limanu 18:00 Popeşti-Leordeni
16,05,20 Mostiștea Ulmu 18:00 CS Făurei
16,05,20 FCSB 2 18:00 Axiopolis Cernavodă
16,05,20 Recolta Gheorghe Doja 18:00 Unirea Slobozia
16,05,20 Metalul Buzău 18:00 CS Afumaţi
16,05,20 Viitorul Ianca 18:00 Agricola Borcea
16,05,20 Dacia Unirea Brăila 18:00 CS Medgidia

 

ETAPA 29

23,05,20 Dacia Unirea Brăila 18:00 CS Tunari
23,05,20 CS Medgidia 18:00 Viitorul Ianca
23,05,20 Agricola Borcea 18:00 Metalul Buzău
23,05,20 CS Afumaţi 18:00 Recolta Gheorghe Doja
23,05,20 Unirea Slobozia 18:00 FCSB 2
23,05,20 Axiopolis Cernavodă 18:00 Mostiștea Ulmu
23,05,20 CS Făurei 18:00 Podeidon 2 Mai Limanu
23,05,20 Popeşti-Leordeni 18:00 Înainte Modelu

 

ETAPA 30

30,05,20 CS Tunari 18:00 Popeşti-Leordeni
30,05,20 Înainte Modelu 18:00 CS Făurei
30,05,20 Podeidon 2 Mai Limanu 18:00 Axiopolis Cernavodă
30,05,20 Mostiștea Ulmu 18:00 Unirea Slobozia
30,05,20 FCSB 2 18:00 CS Afumaţi
30,05,20 Recolta Gheorghe Doja 18:00 Agricola Borcea
30,05,20 Metalul Buzău 18:00 CS Medgidia
30,05,20 Viitorul Ianca 18:00 Dacia Unirea Brăila

 

 

 

loading...
 

Loading...