PROGRAM RETUR LIGA 3-Seria 3, ediția 2017-2018

ETAPA 14

03,03,2018 Urban Titu 15:00 CS Tunari
  FC Aninoasa v Flacăra Moreni
  Viitorul Domneşti v ACS Petrolul
  SC Popeşti-Leordeni v AFCM Alexandria
  Sporting Roşiori v Concordia Chiajna 2
  CS Mioveni 2 v Atletic Bradu
  Astra 2 v Voinţa Saelele

 

ETAPA 15

10,03,2018 Atletic Bradu 15:00 Astra 2
  CS Mioveni 2 v Urban Titu
  Voinţa Turnu Măgurele v SC Popeşti-Leordeni
  ACS Petrolul v Sporting Roşiori
  AFCM Alexandria v Viitorul Domneşti
  Flacăra Moreni v CS Tunari
  Concordia Chiajna 2 v FC Aninoasa

 

Loading...

ETAPA 16

17,03,2018 CS Tunari 15:00 Concordia Chiajna 2
  FC Aninoasa v ACS Petrolul
  Sporting Roşiori v AFCM Alexandria
  Viitorul Domneşti v Voinţa Turnu Măgurele
  SC Popeşti-Leordeni v Atletic Bradu
  Astra 2 v CS Mioveni 2
  Urban Titu v Flacăra Moreni

 

ETAPA 17

24,03,2018 Astra 2 15:00 Urban Titu
  CS Mioveni 2 v SC Popeşti-Leordeni
  Atletic Bradu v Viitorul Domneşti
  Voinţa Turnu Măgurele v Sporting Roşiori
  AFCM Alexandria v FC Aninoasa
  ACS Petrolul v CS Tunari
  Concordia Chiajna 2 v Flacăra Moreni

 

ETAPA 18

31,03,2018 Flacăra Moreni 15:00 ACS Petrolul
  CS Tunari v AFCM Alexandria
  FC Aninoasa v Voinţa Turnu Măgurele
  Sporting Roşiori v Atletic Bradu
  SC Popeşti-Leordeni v Astra 2
  Viitorul Domneşti v CS Mioveni 2
  Urban Titu v Concordia Chiajna 2

 

ETAPA 19

07,04,2018 SC Popeşti-Leordeni 17:00 Urban Titu
  Astra 2 v Viitorul Domneşti
  CS Mioveni 2 v Sporting Roşiori
  Atletic Bradu v FC Aninoasa
  Voinţa Turnu Măgurele v CS Tunari
  AFCM Alexandria v Flacăra Moreni
  ACS Petrolul v Concordia Chiajna 2

 

ETAPA 20
14,04,2018 Concordia Chiajna 2 17:00 AFCM Alexandria
  Flacăra Moreni v Voinţa Turnu Măgurele
  CS Tunari v Atletic Bradu
  FC Aninoasa v CS Mioveni 2
  Sporting Roşiori v Astra 2
  Viitorul Domneşti v SC Popeşti-Leordeni
  Urban Titu v ACS Petrolul

 

ETAPA 21

21,04,2018 Viitorul Domneşti 17:00 Urban Titu
  SC Popeşti-Leordeni v Sporting Roşiori
  Astra 2 v FC Aninoasa
  CS Mioveni 2 v CS Tunari
  Atletic Bradu v Flacăra Moreni
  Voinţa Turnu Măgurele v Concordia Chiajna 2
  AFCM Alexandria v ACS Petrolul

 

ETAPA 22

28,04,2018 ACS Petrolul 17:00 Voinţa Turnu Măgurele
  Concordia Chiajna 2 v Atletic Bradu
  Flacăra Moreni v CS Mioveni 2
  CS Tunari v Astra 2
  Sporting Roşiori v Viitorul Domneşti
  FC Aninoasa v SC Popeşti-Leordeni
  Urban Titu v AFCM Alexandria

 

ETAPA 23

05,05,2018 Sporting Roşiori 18:00 Urban Titu
  Viitorul Domneşti v FC Aninoasa
  SC Popeşti-Leordeni v CS Tunari
  Astra 2 v Flacăra Moreni
  CS Mioveni 2 v Concordia Chiajna 2
  Atletic Bradu v ACS Petrolul
  Voinţa Turnu Măgurele v AFCM Alexandria

 

ETAPA 24

12,05,2018 AFCM Alexandria 18:00 Atletic Bradu
  ACS Petrolul v CS Mioveni 2
  Concordia Chiajna 2 v Astra 2
  CS Tunari v Viitorul Domneşti
  Flacăra Moreni v SC Popeşti-Leordeni
  FC Aninoasa v Sporting Roşiori
  Urban Titu v Voinţa Turnu Măgurele

 

ETAPA 25

19,05,2018 FC Aninoasa 18:00 Urban Titu
  Sporting Roşiori v CS Tunari
  Viitorul Domneşti v Flacăra Moreni
  SC Popeşti-Leordeni v Concordia Chiajna 2
  Astra 2 v ACS Petrolul
  CS Mioveni 2 v AFCM Alexandria
  Atletic Bradu v Voinţa Turnu Măgurele

 

ETAPA 26

26,05,2018 Voinţa Turnu Măgurele 18:00 CS Mioveni 2
  AFCM Alexandria v Astra 2
  Concordia Chiajna 2 v Viitorul Domneşti
  ACS Petrolul v SC Popeşti-Leordeni
  CS Tunari v FC Aninoasa
  Flacăra Moreni v Sporting Roşiori
  Urban Titu v Atletic Bradu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Comentarii:

 



Site-ul folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor

Am înțeles

Pentru detalii