Program retur Liga 3-Seria 4, ediția 2019-2020

Campionatul înghețat- A promovat direct în Liga a 2-a, U Craiova 1948 și nu retrogradează nicio echipă

 

ETAPA 16

06,03,20 U Craiova 1948 2:2 Şoimii Lipova
06,03,20 ACS Poli Timișoara 2:1 Fortuna Becicherecu Mic
06,03,20 Cetate Deva 1:1 ACS Dumbrăviţa
06,03,20 Flacăra Horezu 3:0 Naţional Sebiş
07,03,20 Crişul Chişineu Criş 0:0 Progresul Pecica
07,03,20 Gloria Cermei 3:3 Ghiroda şi Giarmata Vii
07,03,20 CS Hunedoara 3:3 Viitorul Dăești
07,03,20 ACSO Filiași 1:0 Gilortul Târgu Cărbunești

 

ETAPA 17

Amânat Şoimii Lipova 15:00 Flacăra Horezu
Amânat ACS Dumbrăviţa 15:00 Crişul Chişineu Criş
Amânat Naţional Sebiş 15:00 CS Hunedoara
Amânat ACSO Filiași 15:00 ACS Poli Timișoara
Amânat Gilortul Târgu Cărbunești 15:00 U Craiova 1948
Amânat Viitorul Dăești 15:00 Gloria Cermei
Amânat Ghiroda şi Giarmata Vii 15:00 Cetate Deva
Amânat Progresul Pecica 15:00 Fortuna Becicherecu Mic

 

ETAPA 18

Amânat ACS Poli Timișoara 15:00 Progresul Pecica
Amânat Fortuna Becicherecu Mic 15:00 ACS Dumbrăviţa
Amânat Crişul Chişineu Criş 15:00 Ghiroda şi Giarmata Vii
Amânat Cetate Deva 15:00 Viitorul Dăești
Amânat Gloria Cermei 15:00 Naţional Sebiş
Amânat CS Hunedoara 15:00 Şoimii Lipova
Amânat Flacăra Horezu 15:00 Gilortul Târgu Cărbunești
Amânat U Craiova 1948 15:00 ACSO Filiași

 

ETAPA 19

Amânat U Craiova 1948 15:00 ACS Poli Timișoara
Amânat ACSO Filiași 15:00 Flacăra Horezu
Amânat Gilortul Târgu Cărbunești 15:00 CS Hunedoara
Amânat Şoimii Lipova 15:00 Gloria Cermei
Amânat Naţional Sebiş 15:00 Cetate Deva
Amânat Viitorul Dăești 15:00 Crişul Chişineu Criş
Amânat Ghiroda şi Giarmata Vii 15:00 Fortuna Becicherecu Mic
Amânat ACS Dumbrăviţa 15:00 Progresul Pecica

 

ETAPA 20

04,04,20 ACS Poli Timișoara 17:00 ACS Dumbrăviţa
04,04,20 Progresul Pecica 17:00 Ghiroda şi Giarmata Vii
04,04,20 Fortuna Becicherecu Mic 17:00 Viitorul Dăești
04,04,20 Crişul Chişineu Criş 17:00 Naţional Sebiş
04,04,20 Cetate Deva 17:00 Şoimii Lipova
04,04,20 Gloria Cermei 17:00 Gilortul Târgu Cărbunești
04,04,20 CS Hunedoara 17:00 ACSO Filiași
04,04,20 Flacăra Horezu 17:00 U Craiova 1948

 

ETAPA 21

08,04,20 Flacăra Horezu 17:00 ACS Poli Timișoara
08,04,20 U Craiova 1948 17:00 CS Hunedoara
08,04,20 ACSO Filiași 17:00 Gloria Cermei
08,04,20 Gilortul Târgu Cărbunești 17:00 Cetate Deva
08,04,20 Şoimii Lipova 17:00 Crişul Chişineu Criş
08,04,20 Naţional Sebiş 17:00 Fortuna Becicherecu Mic
08,04,20 Viitorul Dăești 17:00 Progresul Pecica
08,04,20 Ghiroda şi Giarmata Vii 17:00 ACS Dumbrăviţa

 

ETAPA 22

11,04,20 ACS Poli Timișoara 17:00 Ghiroda şi Giarmata Vii
11,04,20 ACS Dumbrăviţa 17:00 Viitorul Dăești
11,04,20 Progresul Pecica 17:00 Naţional Sebiş
11,04,20 Fortuna Becicherecu Mic 17:00 Şoimii Lipova
11,04,20 Crişul Chişineu Criş 17:00 Gilortul Târgu Cărbunești
11,04,20 Cetate Deva 17:00 ACSO Filiași
11,04,20 Gloria Cermei 17:00 U Craiova 1948
11,04,20 CS Hunedoara 17:00 Flacăra Horezu

 

ETAPA 23

17,04,20 CS Hunedoara 17:00 ACS Poli Timișoara
17,04,20 Flacăra Horezu 17:00 Gloria Cermei
17,04,20 U Craiova 1948 17:00 Cetate Deva
17,04,20 ACSO Filiași 17:00 Crişul Chişineu Criş
17,04,20 Gilortul Târgu Cărbunești 17:00 Fortuna Becicherecu Mic
17,04,20 Şoimii Lipova 17:00 Progresul Pecica
17,04,20 Naţional Sebiş 17:00 ACS Dumbrăviţa
17,04,20 Viitorul Dăești 17:00 Ghiroda şi Giarmata Vii

 

ETAPA 24

25,04,20 ACS Poli Timișoara 17:00 Viitorul Dăești
25,04,20 Ghiroda şi Giarmata Vii 17:00 Naţional Sebiş
25,04,20 ACS Dumbrăviţa 17:00 Şoimii Lipova
25,04,20 Progresul Pecica 17:00 Gilortul Târgu Cărbunești
25,04,20 Fortuna Becicherecu Mic 17:00 ACSO Filiași
25,04,20 Crişul Chişineu Criş 17:00 U Craiova 1948
25,04,20 Cetate Deva 17:00 Flacăra Horezu
25,04,20 Gloria Cermei 17:00 CS Hunedoara

 

ETAPA 25

02,05,20 Gloria Cermei 18:00 ACS Poli Timișoara
02,05,20 CS Hunedoara 18:00 Cetate Deva
02,05,20 Flacăra Horezu 18:00 Crişul Chişineu Criş
02,05,20 U Craiova 1948 18:00 Fortuna Becicherecu Mic
02,05,20 ACSO Filiași 18:00 Progresul Pecica
02,05,20 Gilortul Târgu Cărbunești 18:00 ACS Dumbrăviţa
02,05,20 Şoimii Lipova 18:00 Ghiroda şi Giarmata Vii
02,05,20 Naţional Sebiş 18:00 Viitorul Dăești

 

ETAPA 26

06,05,20 ACS Poli Timișoara 18:00 Naţional Sebiş
06,05,20 Viitorul Dăești 18:00 Şoimii Lipova
06,05,20 Ghiroda şi Giarmata Vii 18:00 Gilortul Târgu Cărbunești
06,05,20 ACS Dumbrăviţa 18:00 ACSO Filiași
06,05,20 Progresul Pecica 18:00 U Craiova 1948
06,05,20 Fortuna Becicherecu Mic 18:00 Flacăra Horezu
06,05,20 Crişul Chişineu Criş 18:00 CS Hunedoara
06,05,20 Cetate Deva 18:00 Gloria Cermei

 

ETAPA 27

09,05,20 Cetate Deva 18:00 ACS Poli Timișoara
09,05,20 Gloria Cermei 18:00 Crişul Chişineu Criş
09,05,20 CS Hunedoara 18:00 Fortuna Becicherecu Mic
09,05,20 Flacăra Horezu 18:00 Progresul Pecica
09,05,20 U Craiova 1948 18:00 ACS Dumbrăviţa
09,05,20 ACSO Filiași 18:00 Ghiroda şi Giarmata Vii
09,05,20 Gilortul Târgu Cărbunești 18:00 Viitorul Dăești
09,05,20 Şoimii Lipova 18:00 Naţional Sebiş

 

ETAPA 28

16,05,20 ACS Poli Timișoara 18:00 Şoimii Lipova
16,05,20 Naţional Sebiş 18:00 Gilortul Târgu Cărbunești
16,05,20 Viitorul Dăești 18:00 ACSO Filiași
16,05,20 Ghiroda şi Giarmata Vii 18:00 U Craiova 1948
16,05,20 ACS Dumbrăviţa 18:00 Flacăra Horezu
16,05,20 Progresul Pecica 18:00 CS Hunedoara
16,05,20 Fortuna Becicherecu Mic 18:00 Gloria Cermei
16,05,20 Crişul Chişineu Criş 18:00 Cetate Deva

 

ETAPA 29

23,05,20 Crişul Chişineu Criş 18:00 ACS Poli Timișoara
23,05,20 Cetate Deva 18:00 Fortuna Becicherecu Mic
23,05,20 Gloria Cermei 18:00 Progresul Pecica
23,05,20 CS Hunedoara 18:00 ACS Dumbrăviţa
23,05,20 Flacăra Horezu 18:00 Ghiroda şi Giarmata Vii
23,05,20 U Craiova 1948 18:00 Viitorul Dăești
23,05,20 ACSO Filiași 18:00 Naţional Sebiş
23,05,20 Gilortul Târgu Cărbunești 18:00 Şoimii Lipova

 

ETAPA 30

30,05,20 ACS Poli Timișoara 18:00 Gilortul Târgu Cărbunești
30,05,20 Şoimii Lipova 18:00 ACSO Filiași
30,05,20 Naţional Sebiş 18:00 U Craiova 1948
30,05,20 Viitorul Dăești 18:00 Flacăra Horezu
30,05,20 Ghiroda şi Giarmata Vii 18:00 CS Hunedoara
30,05,20 ACS Dumbrăviţa 18:00 Gloria Cermei
30,05,20 Progresul Pecica 18:00 Cetate Deva
30,05,20 Fortuna Becicherecu Mic 18:00 Crişul Chişineu Criş