PROGRAM RETUR LIGA 3-Seria 4, ediția 2018-2019

 

 

 

 

ETAPA 16

02,03,2019 Cetate Deva v CS Ocna Mureş
02,03,2019 Naţional Sebiş v Şoimii Lipova
02,03,2019 Ghiroda şi Giarmata Vii v ACS Dumbrăviţa
02,03,2019 FC Avrig v Industria Galda
02,03,2019 Școlar Reșita v Gloria Cermei
02,03,2019 Metalurgistul Cugir v Crişul Chişineu Criş
02,03,2019 AFC Unirea 1924 v CSM Lugoj
02,03,2019 Millenium Giarmata v CS Hunedoara

 

ETAPA 17

09,03,2019 Millenium Giarmata v Cetate Deva
  CS Hunedoara v AFC Unirea 1924
  CSM Lugoj v Metalurgistul Cugir
  Crişul Chişineu Criş v Școlar Reșita
  Gloria Cermei v FC Avrig
  Industria Galda v Ghiroda şi Giarmata Vii
  ACS Dumbrăviţa v Naţional Sebiş
  Şoimii Lipova v CS Ocna Mureş

 

ETAPA 18

16,03,2019 Cetate Deva v Şoimii Lipova
  CS Ocna Mureş v ACS Dumbrăviţa
  Naţional Sebiş v Industria Galda
  Ghiroda şi Giarmata Vii v Gloria Cermei
  FC Avrig v Crişul Chişineu Criş
  Școlar Reșita v CSM Lugoj
  Metalurgistul Cugir v CS Hunedoara
  AFC Unirea 1924 v Millenium Giarmata

 

ETAPA 19

23,03,2019 AFC Unirea 1924 v Cetate Deva
  Millenium Giarmata v Metalurgistul Cugir
  CS Hunedoara v Școlar Reșita
  CSM Lugoj v FC Avrig
  Crişul Chişineu Criş v Ghiroda şi Giarmata Vii
  Gloria Cermei v Naţional Sebiş
  Industria Galda v CS Ocna Mureş
  ACS Dumbrăviţa v Şoimii Lipova

 

ETAPA 20

30,03,2019 Cetate Deva v ACS Dumbrăviţa
  Şoimii Lipova v Industria Galda
  CS Ocna Mureş v Gloria Cermei
  Naţional Sebiş v Crişul Chişineu Criş
  Ghiroda şi Giarmata Vii v CSM Lugoj
  FC Avrig v CS Hunedoara
  Școlar Reșita v Millenium Giarmata
  Metalurgistul Cugir v AFC Unirea 1924

 

ETAPA 21

06,04,2019 Metalurgistul Cugir v Cetate Deva
  AFC Unirea 1924 v Școlar Reșita
  Millenium Giarmata v FC Avrig
  CS Hunedoara v Ghiroda şi Giarmata Vii
  CSM Lugoj v Naţional Sebiş
  Crişul Chişineu Criş v CS Ocna Mureş
  Gloria Cermei v Şoimii Lipova
  Industria Galda v ACS Dumbrăviţa

 

ETAPA 22

13,04,2019 Cetate Deva v Industria Galda
  ACS Dumbrăviţa v Gloria Cermei
  Şoimii Lipova v Crişul Chişineu Criş
  CS Ocna Mureş v CSM Lugoj
  Naţional Sebiş v CS Hunedoara
  Ghiroda şi Giarmata Vii v Millenium Giarmata
  FC Avrig v AFC Unirea 1924
  Școlar Reșita v Metalurgistul Cugir

 

ETAPA 23

17,04,2019 Școlar Reșita v Cetate Deva
  Metalurgistul Cugir v FC Avrig
  AFC Unirea 1924 v Ghiroda şi Giarmata Vii
  Millenium Giarmata v Naţional Sebiş
  CS Hunedoara v CS Ocna Mureş
  CSM Lugoj v Şoimii Lipova
  Crişul Chişineu Criş v ACS Dumbrăviţa
  Gloria Cermei v Industria Galda

 

ETAPA 24

20,04,2019 Cetate Deva v Gloria Cermei
  Industria Galda v Crişul Chişineu Criş
  ACS Dumbrăviţa v CSM Lugoj
  CS Ocna Mureş v CS Hunedoara
  Şoimii Lipova v Millenium Giarmata
  Naţional Sebiş v AFC Unirea 1924
  Ghiroda şi Giarmata Vii v Metalurgistul Cugir
  FC Avrig v Școlar Reșita

 

ETAPA 25

27,04,2019 FC Avrig v Cetate Deva
  Școlar Reșita v Ghiroda şi Giarmata Vii
  Metalurgistul Cugir v Naţional Sebiş
  AFC Unirea 1924 v CS Ocna Mureş
  Millenium Giarmata v Şoimii Lipova
  CS Hunedoara v ACS Dumbrăviţa
  CSM Lugoj v Industria Galda
  Crişul Chişineu Criş v Gloria Cermei

 

ETAPA 26

04,05,2019 Cetate Deva v Crişul Chişineu Criş
  Gloria Cermei v CSM Lugoj
  Industria Galda v CS Hunedoara
  ACS Dumbrăviţa v Millenium Giarmata
  Şoimii Lipova v AFC Unirea 1924
  CS Ocna Mureş v Metalurgistul Cugir
  Naţional Sebiş v Școlar Reșita
  Ghiroda şi Giarmata Vii v FC Avrig

 

ETAPA 27

08,05,2019 Ghiroda şi Giarmata Vii v Cetate Deva
  FC Avrig v Naţional Sebiş
  Școlar Reșita v CS Ocna Mureş
  Metalurgistul Cugir v Şoimii Lipova
  AFC Unirea 1924 v ACS Dumbrăviţa
  Millenium Giarmata v Industria Galda
  CS Hunedoara v Gloria Cermei
  CSM Lugoj v Crişul Chişineu Criş

 

ETAPA 28

11,05,2019 Cetate Deva v CSM Lugoj
  Crişul Chişineu Criş v CS Hunedoara
  Gloria Cermei v Millenium Giarmata
  Industria Galda v AFC Unirea 1924
  ACS Dumbrăviţa v Metalurgistul Cugir
  Şoimii Lipova v Școlar Reșita
  CS Ocna Mureş v FC Avrig
  Naţional Sebiş v Ghiroda şi Giarmata Vii

 

ETAPA 29

18,05,2019 Naţional Sebiş v Cetate Deva
  Ghiroda şi Giarmata Vii v CS Ocna Mureş
  FC Avrig v Şoimii Lipova
  Școlar Reșita v ACS Dumbrăviţa
  Metalurgistul Cugir v Industria Galda
  AFC Unirea 1924 v Gloria Cermei
  Millenium Giarmata v Crişul Chişineu Criş
  CS Hunedoara v CSM Lugoj

 

ETAPA 30

25,05,2019 Cetate Deva v CS Hunedoara
  CSM Lugoj v Millenium Giarmata
  Crişul Chişineu Criş v AFC Unirea 1924
  Gloria Cermei v Metalurgistul Cugir
  Industria Galda v Școlar Reșita
  ACS Dumbrăviţa v FC Avrig
  Şoimii Lipova v Ghiroda şi Giarmata Vii
  CS Ocna Mureş v Naţional Sebiş

 

  Comentarii:

 


Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X