Megamenu for Bootstrap
 


PROGRAM RETUR LIGA 3 - Seria 5, ediția 2016-2017

 

ETAPA 16

03,03,2017 ASA Tg. Mureș 2 2-1 CS Iernut
03,03,2017 Metalurgistul Cugir 1-0 Avântul Reghin
03,03,2017 FC Zalău 0-0 Hermannstadt
03,03,2017 CS Oșorhei 3-1 Viitorul Ulmeni
03,03,2017 Unirea Jucu 3-0 FC Bistrița
03,03,2017 Sănătatea Cluj 1-1 Gaz Metan 2
04,03,2017 Comuna Recea 0-0 Recolta Dorolț
04,03,2017 STĂ - Unirea Dej

 

ETAPA 17

10,03,2017 FC Bistrița 0-3 Comuna Recea
10,03,2017 Gaz Metan 2 2-1 FC Zalău
11,03,2017 CS Iernut 2-3 Metalurgistul Cugir
11,03,2017 Avântul Reghin 3-1 CS Oșorhei
11,03,2017 Unirea Dej 1-0 Unirea Jucu
11,03,2017 Recolta Dorolț 0-1 Sănătatea Cluj
11,03,2017 Hermannstadt 0-1 ASA Tg. Mureș 2
11,03,2017 Viitorul Ulmeni - STĂ

 

ETAPA 18

17,03,2017 ASA Tg. Mureș 2 1-3 Metalurgistul Cugir
17,03,2017 CS Oșorhei 2-1 CS Iernut
17,03,2017 Unirea Jucu 4-0 Viitorul Ulmeni
17,03,2017 Sănătatea Cluj 3-0 FC Bistrița
17,03,2017 FC Zalău 1-0 Recolta Dorolț
18,03,2017 Comuna Recea 3-2 Unirea Dej
18,03,2017 Hermannstadt 3-0 Gaz Metan 2
18,03,2017 STĂ - Avântul Reghin

 

ETAPA 19

24,03,2017 Metalurgistul Cugir 3-1 CS Oșorhei
24,03,2017 FC Bistrița 0-3 FC Zalău
24,03,2017 Gaz Metan 2 5-2 ASA Tg. Mureș 2
25,03,2017 Avântul Reghin 0-0 Unirea Jucu
25,03,2017 Viitorul Ulmeni 1-1 Comuna Recea
25,03,2017 Unirea Dej 1-1 Sănătatea Cluj
25,03,2017 Recolta Dorolț 1-3 Hermannstadt
25,03,2017 CS Iernut - STĂ

 

ETAPA 20

31,03,2017 ASA Tg. Mureș 2 0-2 CS Oșorhei
31,03,2017 Unirea Jucu 3-0 CS Iernut
31,03,2017 Sănătatea Cluj 1-1 Viitorul Ulmeni
31,03,2017 FC Zalău 2-0 Unirea Dej
31,03,2017 Gaz Metan 2 2-3 Recolta Dorolț
01,04,2017 Hermannstadt 3-0 FC Bistrița
01,04,2017 Comuna Recea 4-2 Avântul Reghin
01,04,2017 STĂ - Metalurgistul Cugir

 

ETAPA 21

04,04,2017 Metalurgistul Cugir 2-0 Unirea Jucu
04,04,2017 CS Iernut 1-0 Comuna Recea
04,04,2017 Avântul Reghin 3-0 Sănătatea Cluj
04,04,2017 Viitorul Ulmeni 0-1 FC Zalău
04,04,2017 Unirea Dej 0-1 Hermannstadt
04,04,2017 FC Bistrița 0-3 Gaz Metan 2
05,04,2017 Recolta Dorolț 1-0 ASA Tg. Mureș 2
05,04,2017 CS Oșorhei - STĂ

 

ETAPA 22

07,04,2017 Unirea Jucu 4-0 CS Oșorhei
07,04,2017 Sănătatea Cluj 1-0 CS Iernut
07,04,2017 FC Zalău 0-1 Avântul Reghin
07,04,2017 Gaz Metan 2 5-1 Unirea Dej
08,04,2017 Hermannstadt 2-0 Viitorul Ulmeni
08,04,2017 Comuna Recea 1-1 Metalurgistul Cugir
08,04,2017 Recolta Dorolț 3-0 FC Bistrița
08,04,2017 ASA Tg. Mureș 2 - STĂ

 

ETAPA 23

14,04,2017 CS Oșorhei 2-3 Comuna Recea
14,04,2017 Metalurgistul Cugir 2-0 Sănătatea Cluj
14,04,2017 CS Iernut 2-0 FC Zalău
14,04,2017 Avântul Reghin 0-2 Hermannstadt
14,04,2017 Viitorul Ulmeni 0-0 Gaz Metan 2
14,04,2017 Unirea Dej 6-1 Recolta Dorolț
14,04,2017 FC Bistrița 0-3 ASA Tg. Mureș 2
14,04,2017 STĂ - Unirea Jucu

 

ETAPA 24

21,04,2017 Unirea Jucu 6-0 ASA Tg. Mureș 2
21,04,2017 Sănătatea Cluj 3-0 CS Oșorhei
21,04,2017 FC Zalău 2-4 Metalurgistul Cugir
21,04,2017 Hermannstadt 7-0 CS Iernut
21,04,2017 Gaz Metan 2 1-1 Avântul Reghin
22,04,2017 Recolta Dorolț 2-3 Viitorul Ulmeni
22,04,2017 FC Bistrița 0-3 Unirea Dej
22,04,2017 Comuna Recea - STĂ

 

ETAPA 25

28,04,2017 ASA Tg. Mureș 2 3-1 Unirea Dej
28,04,2017 Unirea Jucu 3-1 Comuna Recea
28,04,2017 CS Oșorhei 0-1 FC Zalău
28,04,2017 Metalurgistul Cugir 0-1 Hermannstadt
29,04,2017 Viitorul Ulmeni 3-0 FC Bistrița
29,04,2017 CS Iernut 3-3 Gaz Metan 2
29,04,2017 Avântul Reghin 4-0 Recolta Dorolț
29,04,2017 STĂ - Sănătatea Cluj

 

ETAPA 26

05,05,2017 Sănătatea Cluj 0-0 Unirea Jucu
05,05,2017 FC Bistrița 0-3 Avântul Reghin
05,05,2017 Gaz Metan 2 3-2 Metalurgistul Cugir
06,05,2017 Hermannstadt 3-0 CS Oșorhei
06,05,2017 Comuna Recea 1-1 ASA Tg. Mureș 2
06,05,2017 Recolta Dorolț 0-3 CS Iernut
06,05,2017 Unirea Dej 2-0 Viitorul Ulmeni
06,05,2017 FC Zalău - STĂ

 

ETAPA 27

09,05,2017 Comuna Recea 0-1 Sănătatea Cluj
09,05,2017 Unirea Jucu 1-0 FC Zalău
09,05,2017 ASA Tg. Mureș 2 0-0 Viitorul Ulmeni
10,05,2017 CS Iernut 3-0 FC Bistrița
10,05,2017 Metalurgistul Cugir 3-0 Recolta Dorolț
10,05,2017 CS Oșorhei 1-2 Gaz Metan 2
10,05,2017 Avântul Reghin 1-0 Unirea Dej
10,05,2017 STĂ - Hermannstadt

 

ETAPA 28

12,05,2017 Sănătatea Cluj 4-0 ASA Tg. Mureș 2
12,05,2017 FC Zalău 1-1 Comuna Recea
13,05,2017 Hermannstadt 2-2 Unirea Jucu
13,05,2017 FC Bistrița 0-3 Metalurgistul Cugir
13,05,2017 Recolta Dorolț 2-0 CS Oșorhei
13,05,2017 Unirea Dej 3-2 CS Iernut
13,05,2017 Viitorul Ulmeni 1-1 Avântul Reghin
13,05,2017 Gaz Metan 2 - STĂ

 

ETAPA 29

19,05,2017 CS Oșorhei 3-0 FC Bistrița
19,05,2017 Sănătatea Cluj 2-0 FC Zalău
19,05,2017 ASA Tg. Mureș 2 0-4 Avântul Reghin
19,05,2017 Unirea Jucu 4-2 Gaz Metan 2
19,05,2017 Metalurgistul Cugir 1-2 Unirea Dej
20,05,2017 Comuna Recea 1-2 Hermannstadt
20,05,2017 CS Iernut 2-1 Viitorul Ulmeni
20,05,2017 STĂ - Recolta Dorolț

 

ETAPA 30

26,05,2017 FC Zalău 6-0 ASA Tg. Mureș 2
26,05,2017 Hermannstadt 1-1 Sănătatea Cluj
26,05,2017 Gaz Metan 2 2-4 Comuna Recea
26,05,2017 Recolta Dorolț 3-8 Unirea Jucu
26,05,2017 Unirea Dej 2-3 CS Oșorhei
26,05,2017 Viitorul Ulmeni 1-1 Metalurgistul Cugir
26,05,2017 Avântul Reghin 5-0 CS Iernut
26,05,2017 FC Bistrița - STĂ

 

 

 

loading...

 



Site-ul folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor

Am înțeles

Pentru detalii