Program retur Liga 3-Seria 5, ediția 2019-2020

 

 

ETAPA 16

07,03,20 Unirea Dej 15:00 SCM Zalău
07,03,20 Unirea Alba Iulia 15:00 Viitorul Șelimbăr
07,03,20 Sănătatea Cluj 15:00 Unu FC Gloria
07,03,20 Odorheiu Secuiesc 15:00 Avântul Reghin
07,03,20 Luceafărul Oradea 15:00 CS Sânmartin
07,03,20 Industria Galda 15:00 CFR Cluj 2
07,03,20 Minaur Baia Mare 15:00 Sticla Arieșul Turda
07,03,20 Metalurgistul Cugir 15:00 Comuna Recea

 

ETAPA 17

14,03,20 Metalurgistul Cugir 15:00 Unirea Dej
14,03,20 Comuna Recea 15:00 Minaur Baia Mare
14,03,20 Sticla Arieșul Turda 15:00 Industria Galda
14,03,20 CFR Cluj 2 15:00 Luceafărul Oradea
14,03,20 CS Sânmartin 15:00 Odorheiu Secuiesc
14,03,20 Avântul Reghin 15:00 Sănătatea Cluj
14,03,20 Unu FC Gloria 15:00 Unirea Alba Iulia
14,03,20 Viitorul Șelimbăr 15:00 SCM Zalău

 

ETAPA 18

21,03,20 Unirea Dej 15:00 Viitorul Șelimbăr
  SCM Zalău v Unu FC Gloria
  Unirea Alba Iulia v Avântul Reghin
  Sănătatea Cluj v CS Sânmartin
  Odorheiu Secuiesc v CFR Cluj 2
  Luceafărul Oradea v Sticla Arieșul Turda
  Industria Galda v Comuna Recea
  Minaur Baia Mare v Metalurgistul Cugir

 

ETAPA 19

28,03,20 Minaur Baia Mare 15:00 Unirea Dej
  Metalurgistul Cugir v Industria Galda
  Comuna Recea v Luceafărul Oradea
  Sticla Arieșul Turda v Odorheiu Secuiesc
  CFR Cluj 2 v Sănătatea Cluj
  CS Sânmartin v Unirea Alba Iulia
  Avântul Reghin v SCM Zalău
  Unu FC Gloria v Viitorul Șelimbăr

 

ETAPA 20

04,04,20 Unirea Dej 17:00 Unu FC Gloria
  Viitorul Șelimbăr v Avântul Reghin
  SCM Zalău v CS Sânmartin
  Unirea Alba Iulia v CFR Cluj 2
  Sănătatea Cluj v Sticla Arieșul Turda
  Odorheiu Secuiesc v Comuna Recea
  Luceafărul Oradea v Metalurgistul Cugir
  Industria Galda v Minaur Baia Mare

 

ETAPA 21

08,04,20 Industria Galda 17:00 Unirea Dej
  Minaur Baia Mare v Luceafărul Oradea
  Metalurgistul Cugir v Odorheiu Secuiesc
  Comuna Recea v Sănătatea Cluj
  Sticla Arieșul Turda v Unirea Alba Iulia
  CFR Cluj 2 v SCM Zalău
  CS Sânmartin v Viitorul Șelimbăr
  Avântul Reghin v Unu FC Gloria

 

ETAPA 22

11,04,20 Unirea Dej 17:00 Avântul Reghin
  Unu FC Gloria v CS Sânmartin
  Viitorul Șelimbăr v CFR Cluj 2
  SCM Zalău v Sticla Arieșul Turda
  Unirea Alba Iulia v Comuna Recea
  Sănătatea Cluj v Metalurgistul Cugir
  Odorheiu Secuiesc v Minaur Baia Mare
  Luceafărul Oradea v Industria Galda

 

ETAPA 23

17,04,20 Luceafărul Oradea 17:00 Unirea Dej
  Industria Galda v Odorheiu Secuiesc
  Minaur Baia Mare v Sănătatea Cluj
  Metalurgistul Cugir v Unirea Alba Iulia
  Comuna Recea v SCM Zalău
  Sticla Arieșul Turda v Viitorul Șelimbăr
  CFR Cluj 2 v Unu FC Gloria
  CS Sânmartin v Avântul Reghin

 

ETAPA 24

25,04,20 Unirea Dej 17:00 CS Sânmartin
  Avântul Reghin v CFR Cluj 2
  Unu FC Gloria v Sticla Arieșul Turda
  Viitorul Șelimbăr v Comuna Recea
  SCM Zalău v Metalurgistul Cugir
  Unirea Alba Iulia v Minaur Baia Mare
  Sănătatea Cluj v Industria Galda
  Odorheiu Secuiesc v Luceafărul Oradea

 

ETAPA 25

02,05,20 Odorheiu Secuiesc 18:00 Unirea Dej
  Luceafărul Oradea v Sănătatea Cluj
  Industria Galda v Unirea Alba Iulia
  Minaur Baia Mare v SCM Zalău
  Metalurgistul Cugir v Viitorul Șelimbăr
  Comuna Recea v Unu FC Gloria
  Sticla Arieșul Turda v Avântul Reghin
  CFR Cluj 2 v CS Sânmartin

 

ETAPA 26

06,05,20 Unirea Dej 18:00 CFR Cluj 2
  CS Sânmartin v Sticla Arieșul Turda
  Avântul Reghin v Comuna Recea
  Unu FC Gloria v Metalurgistul Cugir
  Viitorul Șelimbăr v Minaur Baia Mare
  SCM Zalău v Industria Galda
  Unirea Alba Iulia v Luceafărul Oradea
  Sănătatea Cluj v Odorheiu Secuiesc

 

ETAPA 27

09,05,20 Sănătatea Cluj 18:00 Unirea Dej
  Odorheiu Secuiesc v Unirea Alba Iulia
  Luceafărul Oradea v SCM Zalău
  Industria Galda v Viitorul Șelimbăr
  Minaur Baia Mare v Unu FC Gloria
  Metalurgistul Cugir v Avântul Reghin
  Comuna Recea v CS Sânmartin
  Sticla Arieșul Turda v CFR Cluj 2

 

ETAPA 28

16,05,20 Unirea Dej 18:00 Sticla Arieșul Turda
  CFR Cluj 2 v Comuna Recea
  CS Sânmartin v Metalurgistul Cugir
  Avântul Reghin v Minaur Baia Mare
  Unu FC Gloria v Industria Galda
  Viitorul Șelimbăr v Luceafărul Oradea
  SCM Zalău v Odorheiu Secuiesc
  Unirea Alba Iulia v Sănătatea Cluj

 

ETAPA 29

23,05,20 Unirea Alba Iulia 18:00 Unirea Dej
  Sănătatea Cluj v SCM Zalău
  Odorheiu Secuiesc v Viitorul Șelimbăr
  Luceafărul Oradea v Unu FC Gloria
  Industria Galda v Avântul Reghin
  Minaur Baia Mare v CS Sânmartin
  Metalurgistul Cugir v CFR Cluj 2
  Comuna Recea v Sticla Arieșul Turda

 

ETAPA 30

30,05,20 Unirea Dej 18:00 Comuna Recea
  Sticla Arieșul Turda v Metalurgistul Cugir
  CFR Cluj 2 v Minaur Baia Mare
  CS Sânmartin v Industria Galda
  Avântul Reghin v Luceafărul Oradea
  Unu FC Gloria v Odorheiu Secuiesc
  Viitorul Șelimbăr v Sănătatea Cluj
  SCM Zalău v Unirea Alba Iulia

 

 

loading...

 

 

 

Loading...

Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X