Program retur Liga 3, Seria 5, ediția 2018-2019

 

 

 

ETAPA 16

01,03,2019 Odorheiu Secuiesc 3:2 Unirea Dej
01,03,2019 Gaz Metan 2 2:0 Sticla Arieșul Turda
01,03,2019 CFR Cluj 2 2:1 Unu FC Gloria
02,03,2019 Unirea Tăşnad 1:2 Avântul Reghin
02,03,2019 AFC Hărman 0:1 Sănătatea Cluj
02,03,2019 Comuna Recea 10:0 MSE Târgu Mureş
02,03,2019 CS Iernut 0:5 Minaur Baia Mare
03,03,2019 AFK Csikszereda 3:0 Olimpic Râşnov

 

ETAPA 17

08,03,2019 Odorheiu Secuiesc 0:1 AFK Csikszereda
08,03,2019 Unirea Dej 5:0 CS Iernut
08,03,2019 Unu FC Gloria 3:0 Comuna Recea
08,03,2019 MSE Târgu Mureş 0:4 Gaz Metan 2
08,03,2019 Sticla Arieșul Turda 1:1 AFC Hărman
08,03,2019 Sănătatea Cluj 2:0 Unirea Tăşnad
08,03,2019 Avântul Reghin 0:1 Olimpic Râşnov
09,03,2019 Minaur Baia Mare 1:1 CFR Cluj 2

 

ETAPA 18

15,03,2019 AFK Csikszereda 5:0 Avântul Reghin
15,03,2019 Gaz Metan 2 0:0 Unu FC Gloria
15,03,2019 CFR Cluj 2 0:3 Unirea Dej
16,03,2019 Olimpic Râşnov 1:1 Sănătatea Cluj
16,03,2019 Unirea Tăşnad 2:3 Sticla Arieșul Turda
16,03,2019 AFC Hărman 3:0 MSE Târgu Mureş
16,03,2019 Comuna Recea 4:0 Minaur Baia Mare
16,03,2019 CS Iernut 0:3 Odorheiu Secuiesc

 

ETAPA 19

22,03,2019 Odorheiu Secuiesc 2:1 CFR Cluj 2
22,03,2019 Unirea Dej 0:1 Comuna Recea
22,03,2019 Unu FC Gloria 0:0 AFC Hărman
22,03,2019 MSE Târgu Mureş 0:3 Unirea Tăşnad
22,03,2019 Sticla Arieșul Turda 0:0 Olimpic Râşnov
22,03,2019 Sănătatea Cluj 1:0 Avântul Reghin
23,03,2019 CS Iernut 1:5 AFK Csikszereda
23,03,2019 Minaur Baia Mare 2:0 Gaz Metan 2

 

ETAPA 20

29,03,2019 AFK Csikszereda 1:0 Sănătatea Cluj
29,03,2019 Avântul Reghin 2:0 Sticla Arieșul Turda
29,03,2019 Gaz Metan 2 0:2 Unirea Dej
29,03,2019 CFR Cluj 2 5:3 CS Iernut
30,03,2019 Olimpic Râşnov 4:1 MSE Târgu Mureş
30,03,2019 Unirea Tăşnad 1:2 Unu FC Gloria
30,03,2019 AFC Hărman 1:1 Minaur Baia Mare
30,03,2019 Comuna Recea 0:3 Odorheiu Secuiesc

 

ETAPA 21

05,04,2019 Sticla Arieșul Turda 2:0 Sănătatea Cluj
05,04,2019 CFR Cluj 2 1:2 AFK Csikszereda
05,04,2019 Odorheiu Secuiesc 4:0 Gaz Metan 2
05,04,2019 Unirea Dej 0:0 AFC Hărman
05,04,2019 Minaur Baia Mare 4:0 Unirea Tăşnad
05,04,2019 Unu FC Gloria 0:1 Olimpic Râşnov
05,04,2019 MSE Târgu Mureş 0:5 Avântul Reghin
06,04,2019 CS Iernut 0:6 Comuna Recea

 

ETAPA 22

09,04,2019 AFK Csikszereda 1:0 Sticla Arieșul Turda
09,04,2019 Sănătatea Cluj 3:0 MSE Târgu Mureş
09,04,2019 Avântul Reghin 1:2 Unu FC Gloria
09,04,2019 Olimpic Râşnov 1:0 Minaur Baia Mare
09,04,2019 Unirea Tăşnad 1:2 Unirea Dej
09,04,2019 AFC Hărman 2:0 Odorheiu Secuiesc
09,04,2019 Gaz Metan 2 3:3 CS Iernut
09,04,2019 Comuna Recea 3:1 CFR Cluj 2

 

ETAPA 23

12,04,2019 CFR Cluj 2 5:1 Gaz Metan 2
12,04,2019 Odorheiu Secuiesc 2:0 Unirea Tăşnad
12,04,2019 Unirea Dej 0:1 Olimpic Râşnov
12,04,2019 MSE Târgu Mureş 0:5 Sticla Arieșul Turda
12,04,2019 Unu FC Gloria 2:1 Sănătatea Cluj
13,04,2019 Comuna Recea 2:4 AFK Csikszereda
13,04,2019 CS Iernut 3:2 AFC Hărman
13,04,2019 Minaur Baia Mare 1:0 Avântul Reghin

 

ETAPA 24

19,04,2019 AFK Csikszereda 5:0 MSE Târgu Mureş
19,04,2019 Sticla Arieșul Turda 1:1 Unu FC Gloria
19,04,2019 Sănătatea Cluj 0:1 Minaur Baia Mare
19,04,2019 Avântul Reghin 1:0 Unirea Dej
19,04,2019 Unirea Tăşnad 6:1 CS Iernut
19,04,2019 Gaz Metan 2 0:2 Comuna Recea
20,04,2019 Olimpic Râşnov 0:1 Odorheiu Secuiesc
20,04,2019 AFC Hărman 1:3 CFR Cluj 2

 

ETAPA 25

26,04,2019 Gaz Metan 2 0:8 AFK Csikszereda
26,04,2019 Comuna Recea 4:4 AFC Hărman
26,04,2019 CFR Cluj 2 6:1 Unirea Tăşnad
26,04,2019 CS Iernut 1:3 Olimpic Râşnov
26,04,2019 Odorheiu Secuiesc 1:3 Avântul Reghin
26,04,2019 Unirea Dej 3:1 Sănătatea Cluj
26,04,2019 Minaur Baia Mare 1:4 Sticla Arieșul Turda
26,04,2019 Unu FC Gloria 7:1 MSE Târgu Mureş

 

ETAPA 26

03,05,2019 AFK Csikszereda 2:0 Unu FC Gloria
03,05,2019 MSE Târgu Mureş 0:0 Minaur Baia Mare
03,05,2019 Sticla Arieșul Turda 2:0 Unirea Dej
03,05,2019 Sănătatea Cluj 2:2 Odorheiu Secuiesc
03,05,2019 Avântul Reghin 3:0 CS Iernut
04,05,2019 Olimpic Râşnov 1:0 CFR Cluj 2
04,05,2019 Unirea Tăşnad 0:7 Comuna Recea
04,05,2019 AFC Hărman 3:0 Gaz Metan 2

 

ETAPA 27

07,05,2019 AFC Hărman 0:2 AFK Csikszereda
07,05,2019 Comuna Recea 4:0 Olimpic Râşnov
07,05,2019 CFR Cluj 2 2:2 Avântul Reghin
07,05,2019 CS Iernut 1:5 Sănătatea Cluj
07,05,2019 Odorheiu Secuiesc 1:2 Sticla Arieșul Turda
07,05,2019 Unirea Dej 5:1 MSE Târgu Mureş
07,05,2019 Minaur Baia Mare 1:1 Unu FC Gloria
08,05,2019 Gaz Metan 2 0:3 Unirea Tăşnad

 

ETAPA 28

10,05,2019 AFK Csikszereda 0:1 Minaur Baia Mare
10,05,2019 Unu FC Gloria 3:1 Unirea Dej
10,05,2019 MSE Târgu Mureş 0:2 Odorheiu Secuiesc
10,05,2019 Sticla Arieșul Turda 4:4 CS Iernut
10,05,2019 Sănătatea Cluj 3:2 CFR Cluj 2
10,05,2019 Avântul Reghin 1:0 Comuna Recea
11,05,2019 Olimpic Râşnov 3:0 Gaz Metan 2
11,05,2019 Unirea Tăşnad 1:2 AFC Hărman

 

ETAPA 29

17,05,2019 Gaz Metan 2 1:3 Avântul Reghin
17,05,2019 CFR Cluj 2 0:3 Sticla Arieșul Turda
17,05,2019 Odorheiu Secuiesc 4:0 Unu FC Gloria
17,05,2019 Unirea Dej 1:0 Minaur Baia Mare
18,05,2019 Unirea Tăşnad 0:2 AFK Csikszereda
18,05,2019 AFC Hărman 2:0 Olimpic Râşnov
18,05,2019 Comuna Recea 1:3 Sănătatea Cluj
18,05,2019 CS Iernut 2:4 MSE Târgu Mureş

 

ETAPA 30

22,05,2019 MSE Târgu Mureş 2:1 CFR Cluj 2
24,05,2019 Minaur Baia Mare 2:1 Odorheiu Secuiesc
24,05,2019 Sănătatea Cluj 4:1 Gaz Metan 2
24,05,2019 Unu FC Gloria 5:3 CS Iernut
24,05,2019 Sticla Arieșul Turda 1:1 Comuna Recea
25,05,2019 Olimpic Râşnov 5:2 Unirea Tăşnad
25,05,2019 AFK Csikszereda 1:1 Unirea Dej
25,05,2019 Avântul Reghin 2:1 AFC Hărman

 

  Comentarii:

 


Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X