Program retur Liga 3-Seria 8, ediția 2020-2021

 

ETAPA 10

13,11,20 ACS Poli 7:0 Avântul Periam
13,11,20 Becicherecu Mic 1:3 CSC Dumbrăvița
14,11,20 Gl. Lunca-Teuz 1:1 Şoimii Lipova
14,11,20 Progresul Ezeriş 0:0 Progresul Pecica
14,11,20 Crişul Chişineu 2:1 Ghiroda şi Giarmata

 

ETAPA 11

13,03,21 Crişul Chişineu 15:00 ACS Poli
13,03,21 Ghiroda şi Giarmata 15:00 Becicherecu Mic
13,03,21 CSC Dumbrăvița 15:00 Progresul Ezeriş
13,03,21 Progresul Pecica 15:00 Gl. Lunca-Teuz
13,03,21 Şoimii Lipova 15:00 Avântul Periam

 

ETAPA 12

20,03,21 ACS Poli 15:00 Şoimii Lipova
20,03,21 Avântul Periam 15:00 Progresul Pecica
20,03,21 Gl. Lunca-Teuz 15:00 CSC Dumbrăvița
20,03,21 Progresul Ezeriş 15:00 Ghiroda şi Giarmata
20,03,21 Becicherecu Mic 15:00 Crişul Chişineu

 

ETAPA 13

27,03,21 Becicherecu Mic 15:00 ACS Poli
27,03,21 Crişul Chişineu 15:00 Progresul Ezeriş
27,03,21 Ghiroda şi Giarmata 15:00 Gl. Lunca-Teuz
27,03,21 CSC Dumbrăvița 15:00 Avântul Periam
27,03,21 Progresul Pecica 15:00 Şoimii Lipova

 

ETAPA 14

03,04,21 ACS Poli 17:00 Progresul Pecica
03,04,21 Şoimii Lipova 17:00 CSC Dumbrăvița
03,04,21 Avântul Periam 17:00 Ghiroda şi Giarmata
03,04,21 Gl. Lunca-Teuz 17:00 Crişul Chişineu
03,04,21 Progresul Ezeriş 17:00 Becicherecu Mic

 

ETAPA 15

10,04,21 Progresul Ezeriş 17:00 ACS Poli
10,04,21 Becicherecu Mic 17:00 Gl. Lunca-Teuz
10,04,21 Crişul Chişineu 17:00 Avântul Periam
10,04,21 Ghiroda şi Giarmata 17:00 Şoimii Lipova
10,04,21 CSC Dumbrăvița 17:00 Progresul Pecica

 

ETAPA 16

17,04,21 ACS Poli 17:00 CSC Dumbrăvița
17,04,21 Progresul Pecica 17:00 Ghiroda şi Giarmata
17,04,21 Şoimii Lipova 17:00 Crişul Chişineu
17,04,21 Avântul Periam 17:00 Becicherecu Mic
17,04,21 Gl. Lunca-Teuz 17:00 Progresul Ezeriş

 

ETAPA 17

24,03,21 Gl. Lunca-Teuz 17:00 ACS Poli
24,03,21 Progresul Ezeriş 17:00 Avântul Periam
24,03,21 Becicherecu Mic 17:00 Şoimii Lipova
24,03,21 Crişul Chişineu 17:00 Progresul Pecica
24,03,21 Ghiroda şi Giarmata 17:00 CSC Dumbrăvița

 

ETAPA 18

30,04,21 ACS Poli 17:00 Ghiroda şi Giarmata
30,04,21 CSC Dumbrăvița 17:00 Crişul Chişineu
30,04,21 Progresul Pecica 17:00 Becicherecu Mic
30,04,21 Şoimii Lipova 17:00 Progresul Ezeriş
30,04,21 Avântul Periam 17:00 Gl. Lunca-Teuz