Program retur Liga 4- București, ediția 2018-2019

-Competitie organizată de Asociația Municipală de Fotbal București (AMFB)-

Meciurile play-off și baraj, pentru promovare în Liga a 3-a
 

 

ETAPA 16

01,03,2019 Real Crângași 3:0 LPS Mircea Eliade
01,03,2019 Victoria București 2:1 Metaloglobus 2
01,03,2019 AFC Asalt 1:3 Progresul 2005
01,03,2019 Comprest GIM 2:1 Unirea Politehnica
02,03,2019 AS Tricolor 0:1 CS FC Dinamo
02,03,2019 Vis de București 1:7 Bucharest United
02,03,2019 AS Romprim 1:2 AFC Rapid
02,03,2019 AS Carmen 1:0 CSA Steaua

 

ETAPA 17

08,03,2019 LPS Mircea Eliade 0:3 Victoria București
08,03,2019 CS FC Dinamo 4:1 Comprest GIM
08,03,2019 Metaloglobus 2 2:0 AS Tricolor
08,03,2019 Progresul 2005 0:2 AS Carmen
08,03,2019 Bucharest United 8:0 AS Romprim
09,03,2019 AFC Rapid 6:2 Real Crângași
09,03,2019 CSA Steaua 9:0 Vis de București
09,03,2019 Unirea Politehnica 2:2 AFC Asalt

 

ETAPA 18

15,03,2019 Victoria București 2:0 AFC Rapid
15,03,2019 Vis de București 0:9 Progresul 2005
15,03,2019 AS Tricolor 3:0 LPS Mircea Eliade
16,03,2019 AS Carmen 9:2 Unirea Politehnica
16,03,2019 AS Romprim 2:1 Real Crângași
16,03,2019 AFC Asalt 2:3 CS FC Dinamo
16,03,2019 Bucharest United 0:2 CSA Steaua
16,03,2019 Comprest GIM 1:1 Metaloglobus 2

 

ETAPA 19

22,03,2019 CS FC Dinamo 1:1 AS Carmen
22,03,2019 Progresul 2005 5:1 Bucharest United
22,03,2019 CSA Steaua 9:0 AS Romprim
22,03,2019 LPS Mircea Eliade 0:3 Comprest GIM
23,03,2019 Unirea Politehnica 4:1 Vis de București
23,03,2019 Real Crângași 3:1 Victoria București
23,03,2019 Metaloglobus 2 1:1 AFC Asalt
23,03,2019 AFC Rapid 1:3 AS Tricolor

 

ETAPA 20

26,03,2019 AFC Asalt 3:0 LPS Mircea Eliade
26,03,2019 AS Carmen 8:0 Metaloglobus 2
26,03,2019 Vis de București 0:3 CS FC Dinamo
26,03,2019 AS Romprim 2:3 Victoria București
26,03,2019 Bucharest United 0:0 Unirea Politehnica
26,03,2019 Comprest GIM 2:1 AFC Rapid
26,03,2019 AS Tricolor 0:2 Real Crângași
27,03,2019 CSA Steaua 4:1 Progresul 2005

 

ETAPA 21

29,03,2019 Victoria București 4:1 AS Tricolor
29,03,2019 LPS Mircea Eliade 0:3 AS Carmen
29,03,2019 Metaloglobus 2 3:0 Vis de București
30,03,2019 AFC Rapid 1:2 AFC Asalt
30,03,2019 Unirea Politehnica 0:6 CSA Steaua
30,03,2019 CS FC Dinamo 1:2 Bucharest United
30,03,2019 Progresul 2005 5:0 AS Romprim
30,03,2019 Real Crângași 0:0 Comprest GIM

 

ETAPA 22

05,04,2019 AS Carmen 9:1 AFC Rapid
05,04,2019 Comprest GIM 4:0 Victoria București
05,04,2019 Vis de București - LPS Mircea Eliade
05,04,2019 AS Romprim 3:0 AS Tricolor
05,04,2019 Bucharest United 5:1 Metaloglobus 2
06,04,2019 AFC Asalt 3:1 Real Crângași
06,04,2019 CSA Steaua 3:0 CS FC Dinamo
06,04,2019 Progresul 2005 7:1 Unirea Politehnica

 

ETAPA 23

09,04,2019 AS Tricolor 3:1 Comprest GIM
09,04,2019 Victoria București 0:3 AFC Asalt
09,04,2019 AFC Rapid 3:0 Vis de București
09,04,2019 LPS Mircea Eliade 0:3 Bucharest United
09,04,2019 Unirea Politehnica 2:1 AS Romprim
09,04,2019 Metaloglobus 2 0:10 CSA Steaua
10,04,2019 CS FC Dinamo 1:3 Progresul 2005
10,04,2019 Real Crângași 1:10 AS Carmen

 

ETAPA 24

12,04,2019 Vis de București 0:3 Real Crângași
12,04,2019 CSA Steaua 3:0 LPS Mircea Eliade
12,04,2019 Comprest GIM 5:1 AS Romprim
12,04,2019 Bucharest United 6:0 AFC Rapid
12,04,2019 Unirea Politehnica 1:10 CS FC Dinamo
13,04,2019 AFC Asalt 2:0 AS Tricolor
13,04,2019 AS Carmen 2:0 Victoria București
13,04,2019 Progresul 2005 8:0 Metaloglobus 2

 

ETAPA 25

19,04,2019 Victoria București 3:0 Vis de București
19,04,2019 LPS Mircea Eliade 0:3 Progresul 2005
19,04,2019 Comprest GIM 1:0 AFC Asalt
19,04,2019 AS Tricolor 1:5 AS Carmen
20,04,2019 AS Romprim 0:3 CS FC Dinamo
20,04,2019 Metaloglobus 2 3:4 Unirea Politehnica
20,04,2019 Real Crângași 1:9 Bucharest United
20,04,2019 AFC Rapid 1:4 CSA Steaua

 

ETAPA 26

25,04,2019 CS FC Dinamo 5:1 Metaloglobus 2
25,04,2019 Unirea Politehnica 3:0 LPS Mircea Eliade
25,04,2019 Vis de București 0:3 AS Tricolor
25,04,2019 CSA Steaua 17:0 Real Crângași
25,04,2019 Progresul 2005 5:0 AFC Rapid
25,04,2019 Bucharest United 4:0 Victoria București
26,04,2019 AS Carmen 3:1 Comprest GIM
26,04,2019 AFC Asalt 3:0 AS Romprim

 

ETAPA 27

03,05,2019 Comprest GIM 3:0 Vis de București
03,05,2019 AFC Rapid 3:2 Unirea Politehnica
03,05,2019 AS Tricolor 0:5 Bucharest United
03,05,2019 LPS Mircea Eliade 3:0 CS FC Dinamo
03,05,2019 Victoria București 0:9 CSA Steaua
04,05,2019 AFC Asalt 0:4 AS Carmen
04,05,2019 Real Crângași 0:11 Progresul 2005
04,05,2019 AS Romprim 0:1 Metaloglobus 2

 

ETAPA 28

10,05,2019 Vis de București 0:3 AFC Asalt
10,05,2019 Metaloglobus 2 3:0 LPS Mircea Eliade
10,05,2019 Bucharest United 4:2 Comprest GIM
11,05,2019 AS Carmen 4:1 AS Romprim
11,05,2019 Progresul 2005 13:1 Victoria București
11,05,2019 Unirea Politehnica 5:0 Real Crângași
11,05,2019 CSA Steaua 6:0 AS Tricolor
11,05,2019 CS FC Dinamo 4:1 AFC Rapid

 

ETAPA 29

17,05,2019 AS Romprim 3:0 LPS Mircea Eliade
17,05,2019 Victoria București 3:2 Unirea Politehnica
17,05,2019 AS Carmen 3:0 Vis de București
17,05,2019 Comprest GIM 0:4 CSA Steaua
17,05,2019 Real Crângași 0:12 CS FC Dinamo
18,05,2019 AFC Asalt 0:7 Bucharest United
18,05,2019 AFC Rapid 1:0 Metaloglobus 2
18,05,2019 AS Tricolor 1:7 Progresul 2005

 

ETAPA 30

21,05,2019 Vis de București 0:3 AS Romprim
21,05,2019 CS FC Dinamo 3:0 Victoria București
21,05,2019 LPS Mircea Eliade 0:3 AFC Rapid
21,05,2019 Bucharest United 1:3 AS Carmen
21,05,2019 CSA Steaua 7:1 AFC Asalt
21,05,2019 Metaloglobus 2 3:4 Real Crângași
22,05,2019 Progresul 2005 3:1 Comprest GIM
22,05,2019 Unirea Politehnica 9:3 AS Tricolor

  Comentarii:

 


Loading...

Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X