PROGRAM RETUR LIGA a 4-a, București, ediția 2019-2020

-Competitie organizată de Asociația Municipală de Fotbal București (AMFB)-

 

 

ETAPA 16

29,11,19 Progresul 2005 14:00 Unirea Politehnica
29,11,19 Comprest GIM 14:00 CS Electrica
29,11,19 CSA Steaua 14:00 AFC Rapid
29,11,19 AS Romprim 14:00 Bucharest United
29,11,19 Rapid Frumoșii Nebuni 14:00 Victoria București
29,11,19 Metaloglobus 2 14:00 AFC Asalt
29,11,19 ACS Power Team 14:00 Sportivii București
29,11,19 FC Rapid 1923-2 14:00 CS FC Dinamo

 

ETAPA 17

28,02,20 Unirea Politehnica 14:00 Comprest GIM
28,02,20 CS Electrica 14:00 FC Rapid 1923-2
28,02,20 CS FC Dinamo 14:00 CSA Steaua
28,02,20 AFC Rapid 14:00 AS Romprim
28,02,20 Bucharest United 14:00 Rapid Frumoșii Nebuni
28,02,20 Victoria București 14:00 Metaloglobus 2
28,02,20 AFC Asalt 14:00 ACS Power Team
28,02,20 Sportivii București 14:00 Progresul 2005

 

ETAPA 18

06,03,20 Progresul 2005 15:00 Comprest GIM
  FC Rapid 1923-2 v Unirea Politehnica
  CSA Steaua v CS Electrica
  AS Romprim v CS FC Dinamo
  Rapid Frumoșii Nebuni v AFC Rapid
  Metaloglobus 2 v Bucharest United
  ACS Power Team v Victoria București
  Sportivii București v AFC Asalt

 

ETAPA 19

13,03,20 Comprest GIM 15:00 FC Rapid 1923-2
  Unirea Politehnica v CSA Steaua
  CS Electrica v AS Romprim
  CS FC Dinamo v Rapid Frumoșii Nebuni
  AFC Rapid v Metaloglobus 2
  Bucharest United v ACS Power Team
  Victoria București v Sportivii București
  AFC Asalt v Progresul 2005

 

ETAPA 20

20,03,20 Progresul 2005 15:00 FC Rapid 1923-2
  CSA Steaua v Comprest GIM
  AS Romprim v Unirea Politehnica
  Rapid Frumoșii Nebuni v CS Electrica
  Metaloglobus 2 v CS FC Dinamo
  ACS Power Team v AFC Rapid
  Sportivii București v Bucharest United
  AFC Asalt v Victoria București

 

ETAPA 21

27,03,20 FC Rapid 1923-2 15:00 CSA Steaua
  Comprest GIM v AS Romprim
  Unirea Politehnica v Rapid Frumoșii Nebuni
  CS Electrica v Metaloglobus 2
  CS FC Dinamo v ACS Power Team
  AFC Rapid v Sportivii București
  Bucharest United v AFC Asalt
  Victoria București v Progresul 2005

 

ETAPA 22

03,04,20 Progresul 2005 17:00 CSA Steaua
  AS Romprim v FC Rapid 1923-2
  Rapid Frumoșii Nebuni v Comprest GIM
  Metaloglobus 2 v Unirea Politehnica
  ACS Power Team v CS Electrica
  Sportivii București v CS FC Dinamo
  AFC Asalt v AFC Rapid
  Victoria București v Bucharest United

 

ETAPA 23

07,04,20 CSA Steaua 17:00 AS Romprim
  FC Rapid 1923-2 v Rapid Frumoșii Nebuni
  Comprest GIM v Metaloglobus 2
  Unirea Politehnica v ACS Power Team
  CS Electrica v Sportivii București
  CS FC Dinamo v AFC Asalt
  AFC Rapid v Victoria București
  Bucharest United v Progresul 2005

 

ETAPA 24

10,04,20 AS Romprim 17:00 Progresul 2005
  Rapid Frumoșii Nebuni v CSA Steaua
  Metaloglobus 2 v FC Rapid 1923-2
  ACS Power Team v Comprest GIM
  Sportivii București v Unirea Politehnica
  AFC Asalt v CS Electrica
  Victoria București v CS FC Dinamo
  Bucharest United v AFC Rapid

 

ETAPA 25

16,04,20 AS Romprim 17:00 Rapid Frumoșii Nebuni
  CSA Steaua v Metaloglobus 2
  FC Rapid 1923-2 v ACS Power Team
  Comprest GIM v Sportivii București
  Unirea Politehnica v AFC Asalt
  CS Electrica v Victoria București
  CS FC Dinamo v Bucharest United
  Progresul 2005 v AFC Rapid

 

ETAPA 26

24,04,20 Rapid Frumoșii Nebuni 17:00 Progresul 2005
  Metaloglobus 2 v AS Romprim
  ACS Power Team v CSA Steaua
  Sportivii București v FC Rapid 1923-2
  AFC Asalt v Comprest GIM
  Victoria București v Unirea Politehnica
  Bucharest United v CS Electrica
  AFC Rapid v CS FC Dinamo

 

ETAPA 27

01,05,20 Rapid Frumoșii Nebuni 18:00 Metaloglobus 2
  AS Romprim v ACS Power Team
  CSA Steaua v Sportivii București
  FC Rapid 1923-2 v AFC Asalt
  Comprest GIM v Victoria București
  Unirea Politehnica v Bucharest United
  CS Electrica v AFC Rapid
  Progresul 2005 v CS FC Dinamo

 

ETAPA 28

08,05,20 Metaloglobus 2 18:00 Progresul 2005
  ACS Power Team v Rapid Frumoșii Nebuni
  Sportivii București v AS Romprim
  AFC Asalt v CSA Steaua
  Victoria București v FC Rapid 1923-2
  Bucharest United v Comprest GIM
  AFC Rapid v Unirea Politehnica
  CS FC Dinamo v CS Electrica

 

ETAPA 29

15,05,20 Metaloglobus 2 18:00 ACS Power Team
  Rapid Frumoșii Nebuni v Sportivii București
  AS Romprim v AFC Asalt
  CSA Steaua v Victoria București
  FC Rapid 1923-2 v Bucharest United
  Comprest GIM v AFC Rapid
  Unirea Politehnica v CS FC Dinamo
  Progresul 2005 v CS Electrica

 

ETAPA 30

22,05,20 ACS Power Team 18:00 Progresul 2005
  Sportivii București v Metaloglobus 2
  AFC Asalt v Rapid Frumoșii Nebuni
  Victoria București v AS Romprim
  Bucharest United v CSA Steaua
  AFC Rapid v FC Rapid 1923-2
  CS FC Dinamo v Comprest GIM
  CS Electrica v Unirea Politehnica

 

 

Loading...

  Comentarii:

 


Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X