PROGRAM RETUR LIGA a 4-a, București, ediția 2019-2020

-Competitie organizată de Asociația Municipală de Fotbal București (AMFB)-

 

 

ETAPA 16

30,11,19 Rapid Frumoșii Nebuni 1:2 Victoria București
30,11,19 Progresul 2005 6:2 Unirea Politehnica
30,11,19 Comprest GIM 2:0 CS Electrica
30,11,19 ACS Power Team 5:2 Sportivii București
29,11,19 Metaloglobus 2 0:2 AFC Asalt
29,11,19 FC Rapid 1923-2 4:1 CS FC Dinamo
29,11,19 AS Romprim 0:3 Bucharest United
28,11,19 CSA Steaua 10:2 AFC Rapid

 

ETAPA 17

28,02,20 Bucharest United 8:1 Rapid Frumoșii Nebuni
28,02,20 CS FC Dinamo 1:9 CSA Steaua
29,02,20 Unirea Politehnica 4:1 Comprest GIM
29,02,20 CS Electrica 1:10 FC Rapid 1923-2
29,02,20 Victoria București 1:3 Metaloglobus 2
29,02,20 AFC Asalt 4:1 ACS Power Team
29,02,20 Sportivii București 0:4 Progresul 2005
29,02,20 AFC Rapid 0:3 AS Romprim

 

 

ETAPA 18

06,03,20 Metaloglobus 2 1:0 Bucharest United
06,03,20 FC Rapid 1923-2 3:1 Unirea Politehnica
07,03,20 Progresul 2005 10:0 Comprest GIM
07,03,20 CSA Steaua 18:0 CS Electrica
07,03,20 AS Romprim 2:3 CS FC Dinamo
07,03,20 ACS Power Team 3:6 Victoria București
07,03,20 Sportivii București 0:1 AFC Asalt
07,03,20 Rapid Frumoșii Nebuni 2:0 AFC Rapid

 

ETAPA 19

Amânat CS FC Dinamo 14:00 Rapid Frumoșii Nebuni
Amânat Bucharest United 15:00 ACS Power Team
Amânat CS Electrica 13:00 AS Romprim
Amânat AFC Rapid 15:00 Metaloglobus 2
Amânat Unirea Politehnica 15:00 CSA Steaua
Amânat Victoria București 15:00 Sportivii București
Amânat AFC Asalt 15:00 Progresul 2005
Amânat Comprest GIM 15:30 FC Rapid 1923-2

 

ETAPA 20

Amânat Progresul 2005 15:00 FC Rapid 1923-2
Amânat CSA Steaua 15:00 Comprest GIM
Amânat AS Romprim 15:00 Unirea Politehnica
Amânat Rapid Frumoșii Nebuni 15:00 CS Electrica
Amânat Metaloglobus 2 15:00 CS FC Dinamo
Amânat ACS Power Team 15:00 AFC Rapid
Amânat Sportivii București 15:00 Bucharest United
Amânat AFC Asalt 15:00 Victoria București

 

ETAPA 21

Amânat FC Rapid 1923-2 15:00 CSA Steaua
Amânat Comprest GIM 15:00 AS Romprim
Amânat Unirea Politehnica 15:00 Rapid Frumoșii Nebuni
Amânat CS Electrica 15:00 Metaloglobus 2
Amânat CS FC Dinamo 15:00 ACS Power Team
Amânat AFC Rapid 15:00 Sportivii București
Amânat Bucharest United 15:00 AFC Asalt
Amânat Victoria București 15:00 Progresul 2005

 

ETAPA 22

03,04,20 Progresul 2005 17:00 CSA Steaua
03,04,20 AS Romprim 17:00 FC Rapid 1923-2
03,04,20 Rapid Frumoșii Nebuni 17:00 Comprest GIM
03,04,20 Metaloglobus 2 17:00 Unirea Politehnica
03,04,20 ACS Power Team 17:00 CS Electrica
03,04,20 Sportivii București 17:00 CS FC Dinamo
03,04,20 AFC Asalt 17:00 AFC Rapid
03,04,20 Victoria București 17:00 Bucharest United

 

ETAPA 23

07,04,20 CSA Steaua 17:00 AS Romprim
07,04,20 FC Rapid 1923-2 17:00 Rapid Frumoșii Nebuni
07,04,20 Comprest GIM 17:00 Metaloglobus 2
07,04,20 Unirea Politehnica 17:00 ACS Power Team
07,04,20 CS Electrica 17:00 Sportivii București
07,04,20 CS FC Dinamo 17:00 AFC Asalt
07,04,20 AFC Rapid 17:00 Victoria București
07,04,20 Bucharest United 17:00 Progresul 2005

 

ETAPA 24

10,04,20 AS Romprim 17:00 Progresul 2005
10,04,20 Rapid Frumoșii Nebuni 17:00 CSA Steaua
10,04,20 Metaloglobus 2 17:00 FC Rapid 1923-2
10,04,20 ACS Power Team 17:00 Comprest GIM
10,04,20 Sportivii București 17:00 Unirea Politehnica
10,04,20 AFC Asalt 17:00 CS Electrica
10,04,20 Victoria București 17:00 CS FC Dinamo
10,04,20 Bucharest United 17:00 AFC Rapid

 

ETAPA 25

17,04,20 AS Romprim 17:00 Rapid Frumoșii Nebuni
17,04,20 CSA Steaua 17:00 Metaloglobus 2
17,04,20 FC Rapid 1923-2 17:00 ACS Power Team
17,04,20 Comprest GIM 17:00 Sportivii București
17,04,20 Unirea Politehnica 17:00 AFC Asalt
17,04,20 CS Electrica 17:00 Victoria București
17,04,20 CS FC Dinamo 17:00 Bucharest United
17,04,20 Progresul 2005 17:00 AFC Rapid

 

ETAPA 26

24,04,20 Rapid Frumoșii Nebuni 17:00 Progresul 2005
24,04,20 Metaloglobus 2 17:00 AS Romprim
24,04,20 ACS Power Team 17:00 CSA Steaua
24,04,20 Sportivii București 17:00 FC Rapid 1923-2
24,04,20 AFC Asalt 17:00 Comprest GIM
24,04,20 Victoria București 17:00 Unirea Politehnica
24,04,20 Bucharest United 17:00 CS Electrica
24,04,20 AFC Rapid 17:00 CS FC Dinamo

 

ETAPA 27

01,05,20 Rapid Frumoșii Nebuni 18:00 Metaloglobus 2
01,05,20 AS Romprim 18:00 ACS Power Team
01,05,20 CSA Steaua 18:00 Sportivii București
01,05,20 FC Rapid 1923-2 18:00 AFC Asalt
01,05,20 Comprest GIM 18:00 Victoria București
01,05,20 Unirea Politehnica 18:00 Bucharest United
01,05,20 CS Electrica 18:00 AFC Rapid
01,05,20 Progresul 2005 18:00 CS FC Dinamo

 

ETAPA 28

08,05,20 Metaloglobus 2 18:00 Progresul 2005
08,05,20 ACS Power Team 18:00 Rapid Frumoșii Nebuni
08,05,20 Sportivii București 18:00 AS Romprim
08,05,20 AFC Asalt 18:00 CSA Steaua
08,05,20 Victoria București 18:00 FC Rapid 1923-2
08,05,20 Bucharest United 18:00 Comprest GIM
08,05,20 AFC Rapid 18:00 Unirea Politehnica
08,05,20 CS FC Dinamo 18:00 CS Electrica

 

ETAPA 29

15,05,20 Metaloglobus 2 18:00 ACS Power Team
15,05,20 Rapid Frumoșii Nebuni 18:00 Sportivii București
15,05,20 AS Romprim 18:00 AFC Asalt
15,05,20 CSA Steaua 18:00 Victoria București
15,05,20 FC Rapid 1923-2 18:00 Bucharest United
15,05,20 Comprest GIM 18:00 AFC Rapid
15,05,20 Unirea Politehnica 18:00 CS FC Dinamo
15,05,20 Progresul 2005 18:00 CS Electrica

 

ETAPA 30

19,05,20 ACS Power Team 18:00 Progresul 2005
19,05,20 Sportivii București 18:00 Metaloglobus 2
19,05,20 AFC Asalt 18:00 Rapid Frumoșii Nebuni
19,05,20 Victoria București 18:00 AS Romprim
19,05,20 Bucharest United 18:00 CSA Steaua
19,05,20 AFC Rapid 18:00 FC Rapid 1923-2
19,05,20 CS FC Dinamo 18:00 Comprest GIM
19,05,20 CS Electrica 18:00 Unirea Politehnica

 

  Comentarii: