CSS3 Button Rollover Css3Menu.com

 

PROGRAM TUR LIGA 2- Seria 2, ediția 2015-2016

LUNI 01 August 2016, orele 16:00, urmăriți LIVE text tragerea la sorți a țintarului LIGII a 2-a, ediția 2016-2017, accesând acest link. Va fi formată o singură serie a Ligii a 2-a și se va renunța la sistemul play-off și play-out.

PROGRAM TUR LIGA 2, EDIȚIA 2016-2017
Clasament LIGA 2, ediția 2016-2017
  ETAPA 1
29 Aug.2015, 11:00 Unirea Tărlungeni 2-3 Șoimii Pâncota
29 Aug.2015, 11:00 UTA Bătrâna Doamnă 1-2 Gaz Metan Mediaș
29 Aug.2015, 11:00 Chindia Târgoviște 0-1 U. Cluj
29 Aug.2015, 11:00 FC Bihor 0-2 CS Mioveni
29 Aug.2015, 11:00 Metalul Reșița 0-5 Olimpia Satu Mare
29 Aug.2015, 11:00 FC Caransebeș 3-1 CSM Rm. Vâlcea
29 Aug.2015, 11:00 FCM Baia Mare 1-1 FC Brașov
  ETAPA 2
05 Sept.2015, 11:00 Gaz Metan Mediaș 2-1 Unirea Tărlungeni
05 Sept.2015, 11:00 U. Cluj 0-1 UTA Bătrâna Doamnă
04 Sept.2015, 19:00 CS Mioveni 2-3 Chindia Târgoviște
05 Sept.2015, 11:00 Olimpia Satu Mare 2-1 FC Bihor
05 Sept.2015, 11:00 CSM Rm. Vâlcea 3-2 Metalul Reșița
05 Sept.2015, 11:00 FC Brașov 0-1 FC Caransebeș
05 Sept.2015, 11:00 Șoimii Pâncota 1-4 FCM Baia Mare
  ETAPA 3
11 Sept.2015, 18:00 Gaz Metan Mediaș 1-1 Șoimii Pâncota
12 Sept.2015, 11:00 Unirea Tărlungeni 1-0 U. Cluj
12 Sept.2015, 11:00 UTA Bătrâna Doamnă 2-2 CS Mioveni
12 Sept.2015, 11:00 Chindia Târgoviște 2-0 Olimpia Satu Mare
12 Sept.2015, 11:00 FC Bihor 0-1 CSM Rm. Vâlcea
12 Sept.2015, 11:00 Metalul Reșița 2-3 FC Brașov
12 Sept.2015, 11:00 FC Caransebeș 1-2 FCM Baia Mare
  ETAPA 4
19 Sept.2015, 11:00 U. Cluj 0-1 Gaz Metan Mediaș
19 Sept.2015, 11:00 CS Mioveni 3-0 Unirea Tărlungeni
19 Sept.2015, 11:00 Olimpia Satu Mare 2-3 UTA Bătrâna Doamnă
19 Sept.2015, 11:00 CSM Rm. Vâlcea 1-1 Chindia Târgoviște
19 Sept.2015, 11:00 FC Brașov 1-1 FC Bihor
19 Sept.2015, 11:00 FCM Baia Mare 3-0 Metalul Reșița
19 Sept.2015, 11:00 Șoimii Pâncota 2-1 FC Caransebeș
  ETAPA 5
27 Sept.2015, 11:00 U. Cluj 0-1 Șoimii Pâncota
26 Sept.2015, 11:00 Gaz Metan Mediaș 3-3 CS Mioveni
26 Sept.2015, 11:00 Unirea Tărlungeni 2-2 Olimpia Satu Mare
26 Sept.2015, 11:00 UTA Bătrâna Doamnă 1-1 CSM Rm. Vâlcea
26 Sept.2015, 11:00 Chindia Târgoviște 1-2 FC Brașov
26 Sept.2015, 11:00 FC Bihor 0-2 FCM Baia Mare
26 Sept.2015, 11:00 Metalul Reșița 0-2 FC Caransebeș
  ETAPA 6
03 Oct.2015, 11:00 CS Mioveni 0-1 U. Cluj
02 Oct.2015, 11:00 Olimpia Satu Mare 0-0 Gaz Metan Mediaș
03 Oct.2015, 11:00 CSM Rm. Vâlcea 2-0 Unirea Tărlungeni
03 Oct.2015, 11:00 FC Brașov 2-2 UTA Bătrâna Doamnă
03 Oct.2015, 11:00 FCM Baia Mare 2-2 Chindia Târgoviște
03 Oct.2015, 11:00 FC Caransebeș 2-3 FC Bihor
03 Oct.2015, 11:00 Șoimii Pâncota 0-0 Metalul Reșița
  ETAPA 7
07 Oct.2015, 15:00 Șoimii Pâncota 1-0 CS Mioveni
06 Oct.2015, 19:00 U. Cluj 1-2 Olimpia Satu Mare
07 Oct.2015, 15:00 Gaz Metan Mediaș 0-0 CSM Rm. Vâlcea
07 Oct.2015, 15:00 Unirea Tărlungeni 2-2 FC Brașov
07 Oct.2015, 15:00 UTA Bătrâna Doamnă 1-1 FCM Baia Mare
07 Oct.2015, 15:00 Chindia Târgoviște 3-0 FC Caransebeș
07 Oct.2015, 15:00 FC Bihor 2-1 Metalul Reșița
  ETAPA 8
10 Oct.2015, 11:00 Olimpia Satu Mare 0-1 CS Mioveni
10 Oct.2015, 11:00 CSM Rm. Vâlcea 2-1 U. Cluj
10 Oct.2015, 11:00 FC Brașov 2-0 Gaz Metan Mediaș
10 Oct.2015, 11:00 FCM Baia Mare 1-0 Unirea Tărlungeni
10 Oct.2015, 11:00 FC Caransebeș 0-2 UTA Bătrâna Doamnă
10 Oct.2015, 11:00 Metalul Reșița 0-1 Chindia Târgoviște
10 Oct.2015, 11:00 FC Bihor 1-0 Șoimii Pâncota
  ETAPA 9
17 Oct.2015, 11:00 Șoimii Pâncota 0-1 Olimpia Satu Mare
17 Oct.2015, 11:00 CS Mioveni 0-1 CSM Rm. Vâlcea
17 Oct.2015, 11:00 U. Cluj 0-0 FC Brașov
17 Oct.2015, 11:00 Gaz Metan Mediaș 0-1 FCM Baia Mare
17 Oct.2015, 11:00 Unirea Tărlungeni 1-1 FC Caransebeș
17 Oct.2015, 11:00 UTA Bătrâna Doamnă 5-1 Metalul Reșița
17 Oct.2015, 11:00 Chindia Târgoviște 3-0* FC Bihor
 

*neprezentare la meci, FC Bihor

*TV-Digi Sport 1

ETAPA 10
24 Oct.2015, 11:00 CSM Rm. Vâlcea 2-0 Olimpia Satu Mare
24 Oct.2015, 11:00 FC Brașov 0-0 CS Mioveni
24 Oct.2015, 16:00* FCM Baia Mare 0-1 U. Cluj
24 Oct.2015, 11:00 FC Caransebeș 0-5 Gaz Metan Mediaș
23 Oct.2015, 13:00 Metalul Reșița 3-1 Unirea Tărlungeni
25 Oct.2015, 11:00* FC Bihor 0-4 UTA Bătrâna Doamnă
24 Oct.2015, 11:00 Chindia Târgoviște 2-0 Șoimii Pâncota
  ETAPA 11
31 Oct.2015, 11:00 Șoimii Pâncota 1-1 CSM Rm. Vâlcea
01 Nov.2015, 11:00 Olimpia Satu Mare 1-1 FC Brașov
01 Nov.2015, 11:00 CS Mioveni 1-0 FCM Baia Mare
31 Oct.2015, 11:00 U. Cluj 4-0 FC Caransebeș
31 Oct.2015, 11:00 Gaz Metan Mediaș 3-0 Metalul Reșița
31 Oct.2015, 11:00 Unirea Tărlungeni 1-2 FC Bihor
31 Oct.2015, 11:00 UTA Bătrâna Doamnă 2-1 Chindia Târgoviște
  ETAPA 12
05 Nov.2015, 18:00 FC Brașov 3-2 CSM Rm. Vâlcea
07 Nov.2015, 11:00 FCM Baia Mare 1-1 Olimpia Satu Mare
07 Nov.2015, 11:20 FC Caransebeș 0-3 CS Mioveni
07 Nov.2015, 11:00 Metalul Reșița 0-1 U. Cluj
08 Nov.2015, 11:30 FC Bihor 0-1 Gaz Metan Mediaș
07 Nov.2015, 11:00 Chindia Târgoviște 1-0 Unirea Tărlungeni
07 Nov.2015, 11:15 UTA Bătrâna Doamnă 2-0 Șoimii Pâncota
  ETAPA 13
11 Nov.2015, 14:00 Șoimii Pâncota 3-0 FC Brașov
11 Nov.2015, 14:00 CSM Rm. Vâlcea 1-2 FCM Baia Mare
11 Nov.2015, 14:00 Olimpia Satu Mare 1-0 FC Caransebeș
11 Nov.2015, 14:00 CS Mioveni 4-0 Metalul Reșița
11 Nov.2015, 14:00 U. Cluj 2-0 FC Bihor
11 Nov.2015, 18:00 Gaz Metan Mediaș 2-1 Chindia Târgoviște
11 Nov.2015, 14:00 Unirea Tărlungeni 2-2 UTA Bătrâna Doamnă
Nume*
Adresa Email*
Subiect*
Mesaj*
Nota: * marcheaza campurile obligatorii.
Program tur liga 2, seria 2, editia 2014-2015

trafic ranking

Statistici web

Copyright 2008-2014 fotbal-flash.ro | Toate drepturile rezervate.