Program tur Liga a 2-a, ediția 2019-2020

 

ETAPA 1

02.08.19 CSM Reşiţa 2:0 U Cluj
03.08.19 Concordia 1:0 Daco-Getica
03.08.19 Turris Oltul 2:0 Pandurii
03.08.19 Viitorul Pandurii 2:1 Sportul Snagov
03.08.19 UTA Arad 3:0 Dunărea
03.08.19 Rapid 0:0 Farul
03.08.19 ASU Poli 0:1 CS Mioveni
04.08.19 Gloria Buzău 1:0 Csikszereda
04.08.19 Metaloglobus 1:2 Petrolul
06.08.19 FC Argeş 1:2 Ripensia

ETAPA 2

10.08.19 Farul 1:0 Dunărea
10.08.19 Csikszereda 3:0 Metaloglobus
10.08.19 Ripensia 1:2 Gloria Buzău
10.08.19 CS Mioveni 1:1 CSM Reşiţa
10.08.19 Pandurii 0:3 ASU Poli
10.08.19 Daco-Getica 0:3 Turris Oltul
10.08.19 Rapid 3:1 Concordia
11.08.19 Sportul Snagov 0:3 FC Argeş
11.08.19 U Cluj 3:0 Viitorul Pandurii
12.08.19 Petrolul 0:3 UTA Arad

 

 

ETAPA 3

17.08.19 Gloria Buzău 7:0 Sportul Snagov
17.08.19 Metaloglobus 3:0 Ripensia
17.08.19 UTA Arad 3:0 Csikszereda
17.08.19 CSM Reşiţa 3:1 Pandurii
17.08.19 Viitorul Pandurii 0:1 CS Mioveni
17.08.19 FC Argeş 1:0 U Cluj
17.08.19 ASU Poli 0:1 Daco-Getica
18.08.19 Concordia 2:1 Farul
18.08.19 Dunărea 1:3 Petrolul
20.08.19 Turris Oltul 3:1 Rapid

ETAPA 4

24.08.19 Csikszereda 1:1 Dunărea
24.08.19 Ripensia 2:1 UTA Arad
24.08.19 Sportul Snagov 0:3 Metaloglobus
24.08.19 Pandurii 0:0 Viitorul Pandurii
24.08.19 Daco-Getica 1:0 CSM Reşiţa
24.08.19 Concordia 0:3 Turris Oltul
24.08.19 Rapid 1:0 ASU Poli
25.08.19 U Cluj 15:30 Gloria Buzău
26.08.19 Farul 18:00 Petrolul
27.08.19 CS Mioveni 19:00 FC Argeş

 

ETAPA 5

31.08.19 Turris Oltul 11:00 Farul
31.08.19 ASU Poli 11:00 Concordia
31.08.19 Gloria Buzău 11:00 CS Mioveni
31.08.19 UTA Arad 11:00 Sportul Snagov
31.08.19 Dunărea 11:00 Ripensia
31.08.19 Metaloglobus 13:00 U Cluj
01.09.19 Viitorul Pandurii 11:00 Daco-Getica
01.09.19 CSM Reşiţa 13:30 Rapid
02.09.19 FC Argeş 18:00 Pandurii
03.09.19 Petrolul 19:30 Csikszereda

ETAPA 6

07.09.19 Farul 11:00 Csikszereda
07.09.19 Ripensia 11:00 Petrolul
07.09.19 Sportul Snagov 11:00 Dunărea
07.09.19 U Cluj 11:00 UTA Arad
07.09.19 CS Mioveni 11:00 Metaloglobus
07.09.19 Pandurii 11:00 Gloria Buzău
07.09.19 Daco-Getica 11:00 FC Argeş
07.09.19 Rapid 11:00 Viitorul Pandurii
07.09.19 Concordia 11:00 CSM Reşiţa
07.09.19 Turris Oltul 11:00 ASU Poli

 

ETAPA 7

14.09.19 ASU Poli 11:00 Farul
14.09.19 CSM Reşiţa 11:00 Turris Oltul
14.09.19 Viitorul Pandurii 11:00 Concordia
14.09.19 FC Argeş 11:00 Rapid
14.09.19 Gloria Buzău 11:00 Daco-Getica
14.09.19 Metaloglobus 11:00 Pandurii
14.09.19 UTA Arad 11:00 CS Mioveni
14.09.19 Dunărea 11:00 U Cluj
14.09.19 Petrolul 11:00 Sportul Snagov
14.09.19 Csikszereda 11:00 Ripensia

ETAPA 8

21.09.19 Farul 11:00 Ripensia
21.09.19 Sportul Snagov 11:00 Csikszereda
21.09.19 U Cluj 11:00 Petrolul
21.09.19 CS Mioveni 11:00 Dunărea
21.09.19 Pandurii 11:00 UTA Arad
21.09.19 Daco-Getica 11:00 Metaloglobus
21.09.19 Rapid 11:00 Gloria Buzău
21.09.19 Concordia 11:00 FC Argeş
21.09.19 Turris Oltul 11:00 Viitorul Pandurii
21.09.19 ASU Poli 11:00 CSM Reşiţa

 

ETAPA 9

28.09.19 CSM Reşiţa 11:00 Farul
28.09.19 Viitorul Pandurii 11:00 ASU Poli
28.09.19 FC Argeş 11:00 Turris Oltul
28.09.19 Gloria Buzău 11:00 Concordia
28.09.19 Metaloglobus 11:00 Rapid
28.09.19 UTA Arad 11:00 Daco-Getica
28.09.19 Dunărea 11:00 Pandurii
28.09.19 Petrolul 11:00 CS Mioveni
28.09.19 Csikszereda 11:00 U Cluj
28.09.19 Ripensia 11:00 Sportul Snagov

ETAPA 10

05.10.19 Farul 11:00 Sportul Snagov
05.10.19 U Cluj 11:00 Ripensia
05.10.19 CS Mioveni 11:00 Csikszereda
05.10.19 Pandurii 11:00 Petrolul
05.10.19 Daco-Getica 11:00 Dunărea
05.10.19 Rapid 11:00 UTA Arad
05.10.19 Concordia 11:00 Metaloglobus
05.10.19 Turris Oltul 11:00 Gloria Buzău
05.10.19 ASU Poli 11:00 FC Argeş
05.10.19 CSM Reşiţa 11:00 Viitorul Pandurii

 

ETAPA 11

12.10.19 Viitorul Pandurii 11:00 Farul
12.10.19 FC Argeş 11:00 CSM Reşiţa
12.10.19 Gloria Buzău 11:00 ASU Poli
12.10.19 Metaloglobus 11:00 Turris Oltul
12.10.19 UTA Arad 11:00 Concordia
12.10.19 Dunărea 11:00 Rapid
12.10.19 Petrolul 11:00 Daco-Getica
12.10.19 Csikszereda 11:00 Pandurii
12.10.19 Ripensia 11:00 CS Mioveni
12.10.19 Sportul Snagov 11:00 U Cluj

ETAPA 12

16.10.19 Farul 15:00 U Cluj
16.10.19 CS Mioveni 15:00 Sportul Snagov
16.10.19 Pandurii 15:00 Ripensia
16.10.19 Daco-Getica 15:00 Csikszereda
16.10.19 Rapid 15:00 Petrolul
16.10.19 Concordia 15:00 Dunărea
16.10.19 Turris Oltul 15:00 UTA Arad
16.10.19 ASU Poli 15:00 Metaloglobus
16.10.19 CSM Reşiţa 15:00 Gloria Buzău
16.10.19 Viitorul Pandurii 15:00 FC Argeş

 

ETAPA 13

19.10.19 FC Argeş 11:00 Farul
19.10.19 Gloria Buzău 11:00 Viitorul Pandurii
19.10.19 Metaloglobus 11:00 CSM Reşiţa
19.10.19 UTA Arad 11:00 ASU Poli
19.10.19 Dunărea 11:00 Turris Oltul
19.10.19 Petrolul 11:00 Concordia
19.10.19 Csikszereda 11:00 Rapid
19.10.19 Ripensia 11:00 Daco-Getica
19.10.19 Sportul Snagov 11:00 Pandurii
19.10.19 U Cluj 11:00 CS Mioveni

ETAPA 14

26.10.19 Farul 11:00 CS Mioveni
26.10.19 Pandurii 11:00 U Cluj
26.10.19 Daco-Getica 11:00 Sportul Snagov
26.10.19 Rapid 11:00 Ripensia
26.10.19 Concordia 11:00 Csikszereda
26.10.19 Turris Oltul 11:00 Petrolul
26.10.19 ASU Poli 11:00 Dunărea
26.10.19 CSM Reşiţa 11:00 UTA Arad
26.10.19 Viitorul Pandurii 11:00 Metaloglobus
26.10.19 FC Argeş 11:00 Gloria Buzău

 

ETAPA 15

02.11.19 Gloria Buzău 11:00 Farul
02.11.19 Metaloglobus 11:00 FC Argeş
02.11.19 UTA Arad 11:00 Viitorul Pandurii
02.11.19 Dunărea 11:00 CSM Reşiţa
02.11.19 Petrolul 11:00 ASU Poli
02.11.19 Csikszereda 11:00 Turris Oltul
02.11.19 Ripensia 11:00 Concordia
02.11.19 Sportul Snagov 11:00 Rapid
02.11.19 U Cluj 11:00 Daco-Getica
02.11.19 CS Mioveni 11:00 Pandurii

ETAPA 16

09.11.19 Farul 11:00 Pandurii
09.11.19 Daco-Getica 11:00 CS Mioveni
09.11.19 Rapid 11:00 U Cluj
09.11.19 Concordia 11:00 Sportul Snagov
09.11.19 Turris Oltul 11:00 Ripensia
09.11.19 ASU Poli 11:00 Csikszereda
09.11.19 CSM Reşiţa 11:00 Petrolul
09.11.19 Viitorul Pandurii 11:00 Dunărea
09.11.19 FC Argeş 11:00 UTA Arad
09.11.19 Gloria Buzău 11:00 Metaloglobus

 

ETAPA 17

13.11.19 Metaloglobus 14:00 Farul
13.11.19 UTA Arad 14:00 Gloria Buzău
13.11.19 Dunărea 14:00 FC Argeş
13.11.19 Petrolul 14:00 Viitorul Pandurii
13.11.19 Csikszereda 14:00 CSM Reşiţa
13.11.19 Ripensia 14:00 ASU Poli
13.11.19 Sportul Snagov 14:00 Turris Oltul
13.11.19 U Cluj 14:00 Concordia
13.11.19 CS Mioveni 14:00 Rapid
13.11.19 Pandurii 14:00 Daco-Getica

ETAPA 18

16.11.19 Farul 11:00 Daco-Getica
16.11.19 Rapid 11:00 Pandurii
16.11.19 Concordia 11:00 CS Mioveni
16.11.19 Turris Oltul 11:00 U Cluj
16.11.19 ASU Poli 11:00 Sportul Snagov
16.11.19 CSM Reşiţa 11:00 Ripensia
16.11.19 Viitorul Pandurii 11:00 Csikszereda
16.11.19 FC Argeş 11:00 Petrolul
16.11.19 Gloria Buzău 11:00 Dunărea
16.11.19 Metaloglobus 11:00 UTA Arad

 

ETAPA 19

23.11.19 UTA Arad 11:00 Farul
23.11.19 Dunărea 11:00 Metaloglobus
23.11.19 Petrolul 11:00 Gloria Buzău
23.11.19 Csikszereda 11:00 FC Argeş
23.11.19 Ripensia 11:00 Viitorul Pandurii
23.11.19 Sportul Snagov 11:00 CSM Reşiţa
23.11.19 U Cluj 11:00 ASU Poli
23.11.19 CS Mioveni 11:00 Turris Oltul
23.11.19 Pandurii 11:00 Concordia
23.11.19 Daco-Getica 11:00 Rapid

 

 

 

Loading...

 

Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X