Program Liga a 2-a, ediția 2020-2021

Program Play-off
Program Play-out
Clasament Play-off
Clasament Play-out
 

ETAPA 1

29,08,20 CSM SLATINA 0:1 DUNĂREA
29,08,20 COMUNA RECEA 0:1 CSIKSZEREDA
29,08,20 ASU POLI 0:0 CS MIOVENI
29,08,20 SLOBOZIA 1:0 TURRIS
29,08,20 GLORIA BUZĂU 1:1 CONCORDIA
29,08,20 METALOGLOBUS 3:0 PANDURII
30,08,20 VIITORUL TG. JIU 1:3 RAPID
31,08,20 AEROSTAR 0:1 U CLUJ
01,09,20 PETROLUL 1:2 FARUL
09,09,20 U CRAIOVA 1948 4:1 RIPENSIA

ETAPA 2

05,09,20 TURRIS 2:2 METALOGLOBUS
05,09,20 CONCORDIA 3:1 SLOBOZIA
05,09,20 DUNĂREA 3:0 COMUNA RECEA
05,09,20 FARUL 1:0 AEROSTAR
05,09,20 RAPID 2:1 PANDURII
05,09,20 CSIKSZEREDA 1:1 U CRAIOVA 1948
06,09,20 CSM REȘIȚA 0:4 PETROLUL
06,09,20 CS MIOVENI 0:0 GLORIA BUZĂU
07,09,20 U CLUJ 0:1 ASU POLI
08,09,20 VIITORUL TG. JIU 2:1 CSM SLATINA

 

ETAPA 3

12,09,20 COMUNA RECEA 3:4 VIITORUL TG. JIU
12,09,20 AEROSTAR 0:1 CSM REȘIȚA
12,09,20 SLOBOZIA 0:0 CS MIOVENI
12,09,20 METALOGLOBUS 1:1 CONCORDIA
12,09,20 PANDURII 0:5 TURRIS
12,09,20 CSM SLATINA 0:3 RAPID
12,09,20 U CRAIOVA 1948 2:1 DUNĂREA
13,09,20 GLORIA BUZĂU 2:1 U CLUJ
14,09,20 ASU POLI 2:1 FARUL
15,09,20 PETROLUL 5:0 RIPENSIA

ETAPA 4

19,09,20 CONCORDIA 4:0 PANDURII
19,09,20 CS MIOVENI 0:1 METALOGLOBUS
19,09,20 FARUL 2:2 GLORIA BUZĂU
19,09,20 CSM REȘIȚA 0:0 ASU POLI
19,09,20 RIPENSIA 2:0 AEROSTAR
19,09,20 CSM SLATINA 2:0 COMUNA RECEA
19,09,20 RAPID 1:1 TURRIS
20,09,20 VIITORUL TG. JIU 2:4 U CRAIOVA 1948
21,09,20 CSIKSZEREDA 1:2 PETROLUL
22,09,20 U CLUJ 3:1 SLOBOZIA

 

ETAPA 5

26,09,20 AEROSTAR 3:2 CSIKSZEREDA
26,09,20 ASU POLI 2:0 RIPENSIA
26,09,20 GLORIA BUZĂU 0:1 CSM REȘIȚA
26,09,20 PANDURII 1:2 CS MIOVENI
26,09,20 TURRIS 3:2 CONCORDIA
26,09,20 COMUNA RECEA 2:1 RAPID
26,09,20 PETROLUL 0:1 DUNĂREA
27,09,20 METALOGLOBUS 0:0 U CLUJ
29,09,20 U CRAIOVA 1948 2:1 CSM SLATINA
14,10,20 SLOBOZIA 0:2 FARUL

ETAPA 6

02,10,20 RAPID 4:2 CONCORDIA
03,10,20 FARUL 1:2 METALOGLOBUS
03,10,20 CSM REȘIȚA 0:3 SLOBOZIA
03,10,20 RIPENSIA 2:1 GLORIA BUZĂU
03,10,20 CSIKSZEREDA 2:0 ASU POLI
03,10,20 DUNĂREA 3:2 AEROSTAR
03,10,20 VIITORUL TG. JIU 1:1 PETROLUL
03,10,20 COMUNA RECEA 3:3 U CRAIOVA 1948
05,10,20 U CLUJ 2:0 PANDURII
06,10,20 CS MIOVENI 0:0 TURRIS

 

ETAPA 7

10,10,20 SLOBOZIA 2:0 RIPENSIA
10,10,20 METALOGLOBUS 0:0 CSM REȘIȚA
10,10,20 CONCORDIA 0:1 CS MIOVENI
10,10,20 U CRAIOVA 1948 5:0 RAPID
12,10,20 TURRIS 1:4 U CLUJ
28,10,20 GLORIA BUZĂU 0:1 CSIKSZEREDA
28,10,20 ASU POLI 1:1 DUNĂREA
28,10,20 PANDURII 0:1 FARUL
28,10,20 PETROLUL 1:1 CSM SLATINA
28,10,20 AEROSTAR 0:3 VIITORUL TG. JIU

ETAPA 8

16,10,20 U CLUJ 1:1 CONCORDIA
17,10,20 CSM REȘIȚA 1:2 PANDURII
17,10,20 RIPENSIA 0:2 METALOGLOBUS
17,10,20 CSIKSZEREDA 0:1 SLOBOZIA
17,10,20 DUNĂREA 0:2 GLORIA BUZĂU
17,10,20 VIITORUL TG. JIU 0:1 ASU POLI
17,10,20 CSM SLATINA 2:1 AEROSTAR
17,10,20 FARUL 0:2 TURRIS
18,10,20 COMUNA RECEA 1:2 PETROLUL
29,10,20 RAPID 0:3 CS MIOVENI

 

ETAPA 9

24,10,20 AEROSTAR 2:3 COMUNA RECEA
24,10,20 ASU POLI 1:0 CSM SLATINA
24,10,20 SLOBOZIA 2:2 DUNĂREA
24,10,20 METALOGLOBUS 2:1 CSIKSZEREDA
24,10,20 PANDURII 1:2 RIPENSIA
24,10,20 TURRIS 4:1 CSM REȘIȚA
24,10,20 CONCORDIA 1:2 FARUL
25,10,20 PETROLUL 0:1 U CRAIOVA 1948
26,10,20 CS MIOVENI 0:1 U CLUJ
04,11,20 GLORIA BUZĂU 2:1 VIITORUL TG. JIU

ETAPA 10

31,10,20 RIPENSIA 4:2 TURRIS
31,10,20 DUNĂREA 1:0 METALOGLOBUS
31,10,20 VIITORUL TG. JIU 3:1 SLOBOZIA
31,10,20 CSM SLATINA 0:2 GLORIA BUZĂU
31,10,20 COMUNA RECEA 3:3 ASU POLI
01,11,20 FARUL 1:1 CS MIOVENI
03,11,20 U CRAIOVA 1948 0:0 AEROSTAR
11,11,20 CSIKSZEREDA 1:1 PANDURII
12,11,20 CSM REȘIȚA 1:0 CONCORDIA
19,11,20 RAPID 1:0 U CLUJ

 

ETAPA 11

06,11,20 PETROLUL 2:0 RAPID
07,11,20 METALOGLOBUS 1:2 VIITORUL TG. JIU
07,11,20 PANDURII 1:2 DUNĂREA
07,11,20 TURRIS 0:0 CSIKSZEREDA
07,11,20 CONCORDIA 0:1 RIPENSIA
07,11,20 CS MIOVENI 1:0 CSM REȘIȚA
07,11,20 ASU POLI 0:0 U CRAIOVA 1948
18,11,20 GLORIA BUZĂU 2:0 COMUNA RECEA
amânat U CLUJ - FARUL
masa v. SLOBOZIA 0:3 CSM SLATINA

ETAPA 12

01,12,20 DUNĂREA 1:1 TURRIS
14,11,20 VIITORUL TG. JIU 4:3 PANDURII
14,11,20 CSM SLATINA 1:0 METALOGLOBUS
14,11,20 COMUNA RECEA 2:0 SLOBOZIA
14,11,20 CSM REȘIȚA 2:1 U CLUJ
15,11,20 CSIKSZEREDA 1:0 CONCORDIA
15,11,20 RAPID 2:1 FARUL
15,11,20 U CRAIOVA 1948 1:1 GLORIA BUZĂU
16,11,20 PETROLUL 1:4 AEROSTAR
masa v. RIPENSIA 0:3 CS MIOVENI

 

ETAPA 13

11,12,20 U CLUJ 1:0 RIPENSIA
21,11,20 SLOBOZIA 0:0 U CRAIOVA 1948
21,11,20 METALOGLOBUS 2:0 COMUNA RECEA
21,11,20 PANDURII 2:1 CSM SLATINA
21,11,20 TURRIS 0:0 VIITORUL TG. JIU
21,11,20 CONCORDIA 2:1 DUNĂREA
21,11,20 CS MIOVENI 1:1 CSIKSZEREDA
21,11,20 FARUL 1:0 CSM REȘIȚA
21,11,20 ASU POLI 1:0 PETROLUL
22,11,20 AEROSTAR 2:3 RAPID

ETAPA 14

14,12,20 RIPENSIA 1:0 FARUL
26,11,20 RAPID 0:0 CSM REȘIȚA
26,11,20 CSIKSZEREDA 2:1 U CLUJ
25,11,20 PETROLUL 1:1 GLORIA BUZĂU
25,11,20 DUNĂREA 1:0 CS MIOVENI
25,11,20 VIITORUL TG. JIU 1:0 CONCORDIA
25,11,20 CSM SLATINA 2:1 TURRIS
25,11,20 COMUNA RECEA 2:0 PANDURII
25,11,20 AEROSTAR 2:2 ASU POLI
24,11,20 U CRAIOVA 1948 1:0 METALOGLOBUS

 

ETAPA 15

05,12,20 GLORIA BUZĂU 1:1 AEROSTAR
05,12,20 PANDURII 2:3 U CRAIOVA 1948
05,12,20 TURRIS 1:1 COMUNA RECEA
05,12,20 CONCORDIA 3:2 CSM SLATINA
05,12,20 FARUL 0:2 CSIKSZEREDA
05,12,20 CSM REȘIȚA 2:0 RIPENSIA
05,12,20 SLOBOZIA 0:3 PETROLUL
06,12,20 CS MIOVENI 1:2 VIITORUL TG. JIU
06,12,20 ASU POLI 0:2 RAPID
08,12,20 U CLUJ 2:1 DUNĂREA

ETAPA 16

20,02,21 RAPID 11:00 RIPENSIA
20,02,21 CSIKSZEREDA 11:00 CSM REȘIȚA
20,02,21 DUNĂREA 11:00 FARUL
20,02,21 VIITORUL TG. JIU 11:00 U CLUJ
20,02,21 CSM SLATINA 11:00 CS MIOVENI
20,02,21 COMUNA RECEA 11:00 CONCORDIA
20,02,21 U CRAIOVA 1948 11:00 TURRIS
20,02,21 PETROLUL 11:00 METALOGLOBUS
20,02,21 AEROSTAR 11:00 SLOBOZIA
20,02,21 ASU POLI 11:00 GLORIA BUZĂU

 

ETAPA 17

27,02,21 GLORIA BUZĂU 11:00 RAPID
27,02,21 SLOBOZIA 11:00 ASU POLI
27,02,21 METALOGLOBUS 11:00 AEROSTAR
27,02,21 PANDURII 11:00 PETROLUL
27,02,21 CONCORDIA 11:00 U CRAIOVA 1948
27,02,21 CS MIOVENI 11:00 COMUNA RECEA
27,02,21 U CLUJ 11:00 CSM SLATINA
27,02,21 FARUL 11:00 VIITORUL TG. JIU
27,02,21 CSM REȘIȚA 11:00 DUNĂREA
27,02,21 RIPENSIA 11:00 CSIKSZEREDA

ETAPA 18

06,03,21 RAPID 11:00 CSIKSZEREDA
06,03,21 DUNĂREA 11:00 RIPENSIA
06,03,21 VIITORUL TG. JIU 11:00 CSM REȘIȚA
06,03,21 CSM SLATINA 11:00 FARUL
06,03,21 COMUNA RECEA 11:00 U CLUJ
06,03,21 U CRAIOVA 1948 11:00 CS MIOVENI
06,03,21 PETROLUL 11:00 TURRIS
06,03,21 AEROSTAR 11:00 PANDURII
06,03,21 ASU POLI 11:00 METALOGLOBUS
06,03,21 GLORIA BUZĂU 11:00 SLOBOZIA

 

ETAPA 19

13,03,21 SLOBOZIA 11:00 RAPID
13,03,21 METALOGLOBUS 11:00 GLORIA BUZĂU
13,03,21 PANDURII 11:00 ASU POLI
13,03,21 TURRIS 11:00 AEROSTAR
13,03,21 CONCORDIA 11:00 PETROLUL
13,03,21 U CLUJ 11:00 U CRAIOVA 1948
13,03,21 FARUL 11:00 COMUNA RECEA
13,03,21 CSM REȘIȚA 11:00 CSM SLATINA
13,03,21 RIPENSIA 11:00 VIITORUL TG. JIU
13,03,21 CSIKSZEREDA 11:00 DUNĂREA

ETAPA 20

20,03,21 RAPID 11:00 DUNĂREA
20,03,21 VIITORUL TG. JIU 11:00 CSIKSZEREDA
20,03,21 CSM SLATINA 11:00 RIPENSIA
20,03,21 COMUNA RECEA 11:00 CSM REȘIȚA
20,03,21 U CRAIOVA 1948 11:00 FARUL
20,03,21 PETROLUL 11:00 CS MIOVENI
20,03,21 AEROSTAR 11:00 CONCORDIA
20,03,21 ASU POLI 11:00 TURRIS
20,03,21 GLORIA BUZĂU 11:00 PANDURII
20,03,21 SLOBOZIA 11:00 METALOGLOBUS

 

ETAPA 21

27,03,21 METALOGLOBUS 11:00 RAPID
27,03,21 PANDURII 11:00 SLOBOZIA
27,03,21 TURRIS 11:00 GLORIA BUZĂU
27,03,21 CONCORDIA 11:00 ASU POLI
27,03,21 CS MIOVENI 11:00 AEROSTAR
27,03,21 U CLUJ 11:00 PETROLUL
27,03,21 CSM REȘIȚA 11:00 U CRAIOVA 1948
27,03,21 RIPENSIA 11:00 COMUNA RECEA
27,03,21 CSIKSZEREDA 11:00 CSM SLATINA
27,03,21 DUNĂREA 11:00 VIITORUL TG. JIU

 

 

Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X