PROGRAM TUR LIGA 2, ediția 2018-2019

 

 

ETAPA 1

03,08,2018 Universitatea Cluj 2:0 Metaloglobus
04,08,2018 Energeticianul 4:0 Luceafărul Oradea
04,08,2018 Aerostar Bacău 0:1 Pandurii Târgu Jiu
04,08,2018 Dacia Unirea 1:2 Ripensia Timișoara
04,08,2018 FC Argeş 2:0 CS Baloteşti
04,08,2018 CS Mioveni 2:1 Academica
04,08,2018 Farul Constanța 4:1 ACS Poli Timişoara
04,08,2018 Petrolul Ploiești 0:0 Sportul Snagov
05,08,2018 Daco-Getica 2:0 UTA Arad
05,08,2018 ASU Poli Timişoara 0:1 Chindia Târgoviște

 

ETAPA 2

10,08,2018 CS Baloteşti 0:3 Petrolul Ploiești
11,08,2018 Luceafărul Oradea 2:2 Ripensia Timișoara
11,08,2018 Academica 5:0 Daco-Getica
11,08,2018 Sportul Snagov 2:0 CS Mioveni
11,08,2018 Energeticianul 2:1 ASU Poli Timişoara
11,08,2018 Metaloglobus 1:1 Aerostar Bacău
11,08,2018 UTA Arad 4:2 Farul Constanța
11,08,2018 Pandurii Târgu Jiu 1:1 FC Argeş
12,08,2018 ACS Poli Timişoara 2:2 Dacia Unirea
13,08,2018 Chindia Târgoviște 2:1 Universitatea Cluj

 

ETAPA 3

17,08,2018 Petrolul Ploiești 2:1 Pandurii Târgu Jiu
17,08,2018 CS Mioveni 3:0 CS Baloteşti
18,08,2018 Daco-Getica 1:3 Sportul Snagov
18,08,2018 Farul Constanța 1:4 Academica
18,08,2018 Dacia Unirea 0:0 UTA Arad
18,08,2018 Aerostar Bacău 0:2 Chindia Târgoviște
18,08,2018 Ripensia Timișoara 2:3 ACS Poli Timişoara
19,08,2018 FC Argeş 2:0 Metaloglobus
19,08,2018 Universitatea Cluj 3:0 Energeticianul
19,08,2018 ASU Poli Timişoara 0:0 Luceafărul Oradea

 

ETAPA 4

24,08,2018 Metaloglobus 1:0 Petrolul Ploiești
25,08,2018 Luceafărul Oradea 4:2 ACS Poli Timişoara
25,08,2018 UTA Arad 2:1 Ripensia Timișoara
25,08,2018 Academica 7:0 Dacia Unirea
25,08,2018 CS Baloteşti 1:1 Daco-Getica
25,08,2018 Pandurii Târgu Jiu 2:0 CS Mioveni
25,08,2018 Energeticianul 4:3 Aerostar Bacău
25,08,2018 Chindia Târgoviște 1:1 FC Argeş
26,08,2018 Sportul Snagov 1:0 Farul Constanța
26,08,2018 ASU Poli Timişoara 1:0 Universitatea Cluj

 

ETAPA 5

01,09,2018 Aerostar Bacău 1:2 ASU Poli Timişoara
01,09,2018 CS Mioveni 5:0 Metaloglobus
01,09,2018 Daco-Getica 2:2 Pandurii Târgu Jiu
01,09,2018 Dacia Unirea 0:3 Sportul Snagov
01,09,2018 ACS Poli Timişoara 0:3 UTA Arad
02,09,2018 Farul Constanța 2:0 CS Baloteşti
02,09,2018 Ripensia Timișoara 0:3 Academica
03,09,2018 Universitatea Cluj 2:0 Luceafărul Oradea
04,09,2018 FC Argeş 0:0 Energeticianul
12,09,2018 Petrolul Ploiești 2:0 Chindia Târgoviște

 

ETAPA 6

07,09,2018 Chindia Târgoviște 0:2 CS Mioveni
08,09,2018 Luceafărul Oradea 0:1 UTA Arad
08,09,2018 Academica 1:0 ACS Poli Timişoara
08,09,2018 Sportul Snagov 1:1 Ripensia Timișoara
08,09,2018 CS Baloteşti 2:2 Dacia Unirea
08,09,2018 Metaloglobus 2:3 Daco-Getica
08,09,2018 Energeticianul 0:3 Petrolul Ploiești
09,09,2018 Pandurii Târgu Jiu 5:3 Farul Constanța
09,09,2018 ASU Poli Timişoara 2:3 FC Argeş
10,09,2018 Universitatea Cluj 3:2 Aerostar Bacău

 

ETAPA 7

15,09,2018 CS Mioveni 2:1 Energeticianul
15,09,2018 Daco-Getica 2:2 Chindia Târgoviște
15,09,2018 Farul Constanța 1:2 Metaloglobus
15,09,2018 Dacia Unirea 0:4 Pandurii Târgu Jiu
15,09,2018 Ripensia Timișoara 2:1 CS Baloteşti
15,09,2018 UTA Arad 0:1 Academica
16,09,2018 ACS Poli Timişoara 1:2 Sportul Snagov
16,09,2018 Aerostar Bacău 3:1 Luceafărul Oradea
16,09,2018 Petrolul Ploiești 2:0 ASU Poli Timişoara
17,09,2018 FC Argeş 2:1 Universitatea Cluj

 

ETAPA 8

20,09,2018 Sportul Snagov 2:1 UTA Arad
22,09,2018 CS Baloteşti 2:0 ACS Poli Timişoara
22,09,2018 Pandurii Târgu Jiu 5:2 Ripensia Timișoara
22,09,2018 Metaloglobus 2:2 Dacia Unirea
22,09,2018 Energeticianul 2:1 Daco-Getica
22,09,2018 Aerostar Bacău 1:0 FC Argeş
22,09,2018 Luceafărul Oradea 1:0 Academica
22,09,2018 ASU Poli Timişoara 1:0 CS Mioveni
23,09,2018 Chindia Târgoviște 5:1 Farul Constanța
23,09,2018 Universitatea Cluj 3:2 Petrolul Ploiești

 

ETAPA 9

28,09,2018 Petrolul Ploiești 5:0 Aerostar Bacău
29,09,2018 Daco-Getica 1:1 ASU Poli Timişoara
29,09,2018 Dacia Unirea 0:1 Chindia Târgoviște
29,09,2018 Ripensia Timișoara 0:1 Metaloglobus
29,09,2018 Academica 0:1 Sportul Snagov
29,09,2018 CS Mioveni 1:1 Universitatea Cluj
29,09,2018 ACS Poli Timişoara 1:1 Pandurii Târgu Jiu
29,09,2018 UTA Arad 0:2 CS Baloteşti
30,09,2018 FC Argeş 3:0 Luceafărul Oradea
30,09,2018 Farul Constanța 1:0 Energeticianul

 

ETAPA 10

04,10,2018 FC Argeş 3:0 Petrolul Ploiești
05,10,2018 CS Baloteşti 1:3 Academica
05,10,2018 Pandurii Târgu Jiu 1:2 UTA Arad
06,10,2018 Luceafărul Oradea 1:1 Sportul Snagov
06,10,2018 Metaloglobus 1:0 ACS Poli Timişoara
06,10,2018 Chindia Târgoviște 4:2 Ripensia Timișoara
06,10,2018 Energeticianul 4:0 Dacia Unirea
06,10,2018 Aerostar Bacău 0:3 CS Mioveni
06,10,2018 ASU Poli Timişoara 1:0 Farul Constanța
07,10,2018 Universitatea Cluj 1:1 Daco-Getica

 

ETAPA 11

09,10,2018 Academica 4:1 Pandurii Târgu Jiu
09,10,2018 Petrolul Ploiești 6:2 Luceafărul Oradea
10,10,2018 Sportul Snagov 4:1 CS Baloteşti
10,10,2018 Daco-Getica 3:0 Aerostar Bacău
10,10,2018 Dacia Unirea 0:2 ASU Poli Timişoara
10,10,2018 Ripensia Timișoara 1:1 Energeticianul
10,10,2018 ACS Poli Timişoara 1:3 Chindia Târgoviște
10,10,2018 UTA Arad 6:1 Metaloglobus
10,10,2018 Farul Constanța 0:3 Universitatea Cluj
10,10,2018 CS Mioveni 0:1 FC Argeş

 

ETAPA 12

13,10,2018 Luceafărul Oradea 4-1 CS Baloteşti
13,10,2018 Metaloglobus 0-1 Academica
13,10,2018 Energeticianul 3-0 ACS Poli Timişoara
13,10,2018 Aerostar Bacău 2-2 Farul Constanța
13,10,2018 FC Argeş 1-1 Daco-Getica
13,10,2018 Pandurii Târgu Jiu 2:0 Sportul Snagov
13,10,2018 Universitatea Cluj 6:1 Dacia Unirea
14,10,2018 Chindia Târgoviște 4:2 UTA Arad
14,10,2018 ASU Poli Timişoara 0:1 Ripensia Timișoara
17,10,2018 Petrolul Ploiești 0:0 CS Mioveni

 

ETAPA 13

18,10,2018 Ripensia Timișoara 1:1 Universitatea Cluj
20,10,2018 CS Mioveni 2-1 Luceafărul Oradea
20,10,2018 ACS Poli Timişoara 1-2 ASU Poli Timişoara
20,10,2018 UTA Arad 1-1 Energeticianul
20,10,2018 Sportul Snagov 3-0 Metaloglobus
20,10,2018 CS Baloteşti 2-1 Pandurii Târgu Jiu
20,10,2018 Dacia Unirea 3-3 Aerostar Bacău
20,10,2018 Academica 0-1 Chindia Târgoviște
21,10,2018 Farul Constanța 3:1 FC Argeş
21,10,2018 Daco-Getica 1:2 Petrolul Ploiești

 

ETAPA 14

25,10,2018 Universitatea Cluj 4:0 ACS Poli Timişoara
26,10,2018 CS Mioveni 2:1 Daco-Getica
27,10,2018 Metaloglobus 1:0 CS Baloteşti
27,10,2018 Energeticianul 0:1 Academica
27,10,2018 Aerostar Bacău 2:0 Ripensia Timișoara
27,10,2018 FC Argeş 4:1 Dacia Unirea
27,10,2018 ASU Poli Timişoara 1:3 UTA Arad
27,10,2018 Luceafărul Oradea 1:0 Pandurii Târgu Jiu
28,10,2018 Chindia Târgoviște 4:1 Sportul Snagov
29,10,2018 Petrolul Ploiești 2:1 Farul Constanța

 

ETAPA 15

02,11,2018 Ripensia Timișoara 1:1 FC Argeş
03,11,2018 Daco-Getica 3:1 Luceafărul Oradea
03,11,2018 Academica 2:0 ASU Poli Timişoara
03,11,2018 Sportul Snagov 2:0 Energeticianul
03,11,2018 CS Baloteşti 1:4 Chindia Târgoviște
03,11,2018 Pandurii Târgu Jiu 1:2 Metaloglobus
03,11,2018 ACS Poli Timişoara 1:2 Aerostar Bacău
03,11,2018 Dacia Unirea 2:3 Petrolul Ploiești
03,11,2018 Farul Constanța 0:3 CS Mioveni
04,11,2018 UTA Arad 0:4 Universitatea Cluj

 

ETAPA 16

09,11,2018 CS Mioveni 4:0 Dacia Unirea
09,11,2018 Petrolul Ploiești 1:0 Ripensia Timișoara
10,11,2018 Luceafărul Oradea 3:0 Metaloglobus
10,11,2018 Energeticianul 3:0 CS Baloteşti
10,11,2018 Aerostar Bacău 1:0 UTA Arad
10,11,2018 FC Argeş 5:0 ACS Poli Timişoara
10,11,2018 Daco-Getica 3:0 Farul Constanța
10,11,2018 Chindia Târgoviște 2:1 Pandurii Târgu Jiu
11,11,2018 Universitatea Cluj 3:0 Academica
12,11,2018 ASU Poli Timişoara 1:2 Sportul Snagov

 

ETAPA 17

17,11,2018 Farul Constanța 5-0 Luceafărul Oradea
17,11,2018 Dacia Unirea 2-1 Daco-Getica
17,11,2018 Ripensia Timișoara 1-1 CS Mioveni
17,11,2018 Academica 2-1 Aerostar Bacău
17,11,2018 CS Baloteşti 1-0 ASU Poli Timişoara
17,11,2018 Pandurii Târgu Jiu 2-0 Energeticianul
17,11,2018 Metaloglobus 0-0 Chindia Târgoviște
17,11,2018 ACS Poli Timişoara 0:1 Petrolul Ploiești
18,11,2018 Sportul Snagov 0-0 Universitatea Cluj
18,11,2018 UTA Arad 1-2 FC Argeş

 

loading...

ETAPA 18

22,11,2018 Petrolul Ploiești 2:2 UTA Arad
23,11,2018 CS Mioveni 1:1 ACS Poli Timişoara
23,11,2018 FC Argeş 1:0 Academica
24,11,2018 Energeticianul 2:1 Metaloglobus
24,11,2018 Aerostar Bacău 0:2 Sportul Snagov
24,11,2018 Daco-Getica 1:1 Ripensia Timișoara
24,11,2018 Luceafărul Oradea 0:0 Chindia Târgoviște
24,11,2018 Farul Constanța 2:0 Dacia Unirea
24,11,2018 ASU Poli Timişoara 1:1 Pandurii Târgu Jiu
25,11,2018 Universitatea Cluj 0:0 CS Baloteşti

 

ETAPA 19

27,11,2018 Academica 2:1 Petrolul Ploiești
28,11,2018 CS Baloteşti 1:1 Aerostar Bacău
28,11,2018 Dacia Unirea 1:1 Luceafărul Oradea
28,11,2018 ACS Poli Timişoara 0:0 Daco-Getica
28,11,2018 UTA Arad 2:1 CS Mioveni
28,11,2018 Pandurii Târgu Jiu 1:5 Universitatea Cluj
28,11,2018 Metaloglobus 0:1 ASU Poli Timişoara
28,11,2018 Sportul Snagov 1:0 FC Argeş
28,11,2018 Ripensia Timișoara 1:0 Farul Constanța
29,11,2018 Chindia Târgoviște 2:2 Energeticianul

 

Loading...

  Comentarii:

 


Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X