Program tur Liga 3-Seria 10, ediția 2020-2021

 

ETAPA 1

12,09,20 Şimleu Silvaniei 2:2 CSC Sânmartin
12,09,20 CSM Satu Mare 4:2 Unu FC Gloria
12,09,20 Progresul Şomcuţa 1:3 Minaur Baia Mare
12,09,20 CAO Oradea 1:1 SCM Zalău
12,09,20 Someşul Dej 2:0 Luceafărul Oradea

 

ETAPA 2

19,09,20 CSC Sânmartin 2:1 Luceafărul Oradea
19,09,20 SCM Zalău 1:0 Someşul Dej
19,09,20 Minaur Baia Mare 4:1 CAO Oradea
19,09,20 Unu FC Gloria 0:0 Progresul Şomcuţa
19,09,20 Şimleu Silvaniei 2:1 CSM Satu Mare

 

ETAPA 3

26,09,20 CSM Satu Mare 17:00 CSC Sânmartin
26,09,20 Progresul Şomcuţa 17:00 Şimleu Silvaniei
26,09,20 CAO Oradea 17:00 Unu FC Gloria
26,09,20 Someşul Dej 17:00 Minaur Baia Mare
26,09,20 Luceafărul Oradea 17:00 SCM Zalău

 

ETAPA 4

03,10,20 CSC Sânmartin 15:00 SCM Zalău
03,10,20 Minaur Baia Mare 15:00 Luceafărul Oradea
03,10,20 Unu FC Gloria 15:00 Someşul Dej
03,10,20 Şimleu Silvaniei 15:00 CAO Oradea
03,10,20 CSM Satu Mare 15:00 Progresul Şomcuţa

 

ETAPA 5

10,10,20 Progresul Şomcuţa 15:00 CSC Sânmartin
10,10,20 CAO Oradea 15:00 CSM Satu Mare
10,10,20 Someşul Dej 15:00 Şimleu Silvaniei
10,10,20 Luceafărul Oradea 15:00 Unu FC Gloria
10,10,20 SCM Zalău 15:00 Minaur Baia Mare

 

ETAPA 6

17,10,20 CSC Sânmartin 15:00 Minaur Baia Mare
17,10,20 Unu FC Gloria 15:00 SCM Zalău
17,10,20 Şimleu Silvaniei 15:00 Luceafărul Oradea
17,10,20 CSM Satu Mare 15:00 Someşul Dej
17,10,20 Progresul Şomcuţa 15:00 CAO Oradea

 

ETAPA 7

24,10,20 CAO Oradea 15:00 CSC Sânmartin
24,10,20 Someşul Dej 15:00 Progresul Şomcuţa
24,10,20 Luceafărul Oradea 15:00 CSM Satu Mare
24,10,20 SCM Zalău 15:00 Şimleu Silvaniei
24,10,20 Minaur Baia Mare 15:00 Unu FC Gloria

 

ETAPA 8

31,10,20 CSC Sânmartin 15:00 Unu FC Gloria
31,10,20 Şimleu Silvaniei 15:00 Minaur Baia Mare
31,10,20 CSM Satu Mare 15:00 SCM Zalău
31,10,20 Progresul Şomcuţa 15:00 Luceafărul Oradea
31,10,20 CAO Oradea 15:00 Someşul Dej

 

ETAPA 9

07,11,20 Someşul Dej 14:00 CSC Sânmartin
07,11,20 Luceafărul Oradea 14:00 CAO Oradea
07,11,20 SCM Zalău 14:00 Progresul Şomcuţa
07,11,20 Minaur Baia Mare 14:00 CSM Satu Mare
07,11,20 Unu FC Gloria 14:00 Şimleu Silvaniei