PROGRAM TUR LIGA 3-Seria 2, ediția 2018-2019

 

 

 

 

 

ETAPA 1

24,08,2018 CS Tunari 1:1 Axiopolis Cernavodă
25,08,2018 CS Făurei 0:0 ACSM Olteniţa
25,08,2018 CS Medgidia 1:0 Sportul Chișcani
25,08,2018 CSO Bragadiru - FCSB 2
25,08,2018 CS Afumaţi 3:0 Delta Dobrogea
25,08,2018 Agricola Borcea 0:4 Popeşti-Leordeni
25,08,2018 Unirea Slobozia 3:1 Înainte Modelu
25,08,2018 FC Rapid 2:1 Progresul Spartac

 

ETAPA 2

31,08,2018 Delta Dobrogea 0:3 Agricola Borcea
31,08,2018 FCSB 2 2:3 CS Afumaţi
01,09,2018 ACSM Olteniţa 2:1 Înainte Modelu
01,09,2018 Axiopolis Cernavodă 1:1 Unirea Slobozia
01,09,2018 Progresul Spartac 0:0 CS Tunari
01,09,2018 Popeşti-Leordeni 1:1 FC Rapid
01,09,2018 Sportul Chișcani - CSO Bragadiru
01,09,2018 CS Făurei 2:0 CS Medgidia

 

ETAPA 3

07,09,2018 CSO Bragadiru - CS Făurei
07,09,2018 CS Tunari 1:2 Popeşti-Leordeni
08,09,2018 CS Afumaţi 2:2 Sportul Chișcani
08,09,2018 Agricola Borcea 5:3 FCSB 2
08,09,2018 Unirea Slobozia 3:2 Progresul Spartac
08,09,2018 FC Rapid 5:0 Delta Dobrogea
18,09,2018 Înainte Modelu 1-1 Axiopolis Cernavodă
18,09,2018 CS Medgidia 2:0 ACSM Olteniţa

 

ETAPA 4

14,09,2018 Delta Dobrogea 0:6 CS Tunari
14,09,2018 FCSB 2 0:2 FC Rapid
15,09,2018 ACSM Olteniţa 1:1 Axiopolis Cernavodă
15,09,2018 Progresul Spartac 0:1 Înainte Modelu
15,09,2018 Popeşti-Leordeni 0:3 Unirea Slobozia
15,09,2018 Sportul Chișcani 1:3 Agricola Borcea
15,09,2018 CS Făurei 1:4 CS Afumaţi
15,09,2018 CS Medgidia - CSO Bragadiru

 

ETAPA 5

21,09,2018 CSO Bragadiru - ACSM Olteniţa
21,09,2018 Înainte Modelu 1:2 Popeşti-Leordeni
21,09,2018 FC Rapid 1:0 Sportul Chișcani
22,09,2018 CS Afumaţi 7:1 CS Medgidia
22,09,2018 Agricola Borcea 1:0 CS Făurei
22,09,2018 CS Tunari 3:1 FCSB 2
22,09,2018 Unirea Slobozia 3:0 Delta Dobrogea
22,09,2018 Axiopolis Cernavodă 2:1 Progresul Spartac

 

ETAPA 6

28,09,2018 Delta Dobrogea 0:1 Înainte Modelu
28,09,2018 FCSB 2 4:6 Unirea Slobozia
28,09,2018 CSO Bragadiru - CS Afumaţi
29,09,2018 ACSM Olteniţa 1:2 Progresul Spartac
29,09,2018 Popeşti-Leordeni 1:0 Axiopolis Cernavodă
29,09,2018 Sportul Chișcani 1:1 CS Tunari
29,09,2018 CS Medgidia 1:3 Agricola Borcea
30,09,2018 CS Făurei 1:3 FC Rapid

 

ETAPA 7

05,10,2018 Înainte Modelu 0:2 FCSB 2
05,10,2018 FC Rapid 2:1 CS Medgidia
06,10,2018 CS Afumaţi 4:0 ACSM Olteniţa
06,10,2018 Agricola Borcea - CSO Bragadiru
06,10,2018 CS Tunari 6:1 CS Făurei
06,10,2018 Unirea Slobozia 3:0 Sportul Chișcani
06,10,2018 Axiopolis Cernavodă 2:0 Delta Dobrogea
06,10,2018 Progresul Spartac 1:0 Popeşti-Leordeni

 

ETAPA 8

12,10,2018 Delta Dobrogea 1:2 Progresul Spartac
12,10,2018 FCSB 2 0:1 Axiopolis Cernavodă
13,10,2018 CSO Bragadiru - FC Rapid
13,10,2018 ACSM Olteniţa 0:1 Popeşti-Leordeni
13,10,2018 Sportul Chișcani 2:3 Înainte Modelu
13,10,2018 CS Făurei 1:2 Unirea Slobozia
13,10,2018 CS Medgidia 1:1 CS Tunari
13,10,2018 CS Afumaţi 4:0 Agricola Borcea

 

ETAPA 9

19,10,2018 Înainte Modelu
1:2
CS Făurei
20,10,2018 Progresul Spartac 2:1 FCSB 2
20,10,2018 Agricola Borcea 1:2 ACSM Olteniţa
20,10,2018 FC Rapid 0:0 CS Afumaţi
20,10,2018 CS Tunari - CSO Bragadiru
20,10,2018 Unirea Slobozia 2:0 CS Medgidia
20,10,2018 Axiopolis Cernavodă 1:3 Sportul Chișcani
20,10,2018 Popeşti-Leordeni 3:0 Delta Dobrogea

 

ETAPA 10

26,10,2018 Agricola Borcea 0:7 FC Rapid
26,10,2018 FCSB 2 4:1 Popeşti-Leordeni
27,10,2018 ACSM Olteniţa 1:0 Delta Dobrogea
27,10,2018 Sportul Chișcani 1:2 Progresul Spartac
27,10,2018 CS Făurei 0:0 Axiopolis Cernavodă
27,10,2018 CS Medgidia 1:2 Înainte Modelu
27,10,2018 CSO Bragadiru - Unirea Slobozia
27,10,2018 CS Afumaţi 1:2 CS Tunari

 

ETAPA 11

02,11,2018 Delta Dobrogea 0:2 FCSB 2
03,11,2018 CS Tunari 5:1 Agricola Borcea
03,11,2018 Unirea Slobozia 0:1 CS Afumaţi
03,11,2018 Înainte Modelu - CSO Bragadiru
03,11,2018 Axiopolis Cernavodă 0:1 CS Medgidia
03,11,2018 Progresul Spartac 4:1 CS Făurei
03,11,2018 Popeşti-Leordeni 3:4 Sportul Chișcani
04,11,2018 FC Rapid 3:1 ACSM Olteniţa

 

ETAPA 12

10,11,2018 ACSM Olteniţa 1:2 FCSB 2
10,11,2018 Sportul Chișcani 2:1 Delta Dobrogea
10,11,2018 CS Făurei 0:1 Popeşti-Leordeni
10,11,2018 CS Medgidia 2:2 Progresul Spartac
10,11,2018 CSO Bragadiru - Axiopolis Cernavodă
10,11,2018 CS Afumaţi 4:1 Înainte Modelu
10,11,2018 Agricola Borcea 1:4 Unirea Slobozia
11,11,2018 FC Rapid 3:2 CS Tunari

 

ETAPA 13

16,11,2018 Înainte Modelu 1:1 Agricola Borcea
16,11,2018 Popeşti-Leordeni 4:1 CS Medgidia
16,11,2018 Delta Dobrogea 1:3 CS Făurei
16,11,2018 FCSB 2 6:3 Sportul Chișcani
17,11,2018 CS Tunari 8:1 ACSM Olteniţa
17,11,2018 Unirea Slobozia 0:1 FC Rapid
17,11,2018 Axiopolis Cernavodă 0:3 CS Afumaţi
17,11,2018 Progresul Spartac - CSO Bragadiru

 

ETAPA 14

24,11,2018 ACSM Olteniţa 0:0 Sportul Chișcani
24,11,2018 CS Făurei 2:1 FCSB 2
24,11,2018 CS Medgidia 2:1 Delta Dobrogea
24,11,2018 CSO Bragadiru - Popeşti-Leordeni
24,11,2018 CS Afumaţi 1:0 Progresul Spartac
24,11,2018 Agricola Borcea 3:2 Axiopolis Cernavodă
24,11,2018 CS Tunari 1:3 Unirea Slobozia
24,11,2018 FC Rapid 1:0 Înainte Modelu

 

loading...

ETAPA 15

30,11,2018 Unirea Slobozia 4:1 ACSM Olteniţa
30,11,2018 Înainte Modelu 2:1 CS Tunari
30,11,2018 Axiopolis Cernavodă 1:9 FC Rapid
30,11,2018 Progresul Spartac 7:3 Agricola Borcea
30,11,2018 Popeşti-Leordeni 2:0 CS Afumaţi
30,11,2018 Delta Dobrogea - CSO Bragadiru
30,11,2018 FCSB 2 2:2 CS Medgidia
30,11,2018 Sportul Chișcani 6:0 CS Făurei

 

Loading...

  Comentarii:

 


Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X