PROGRAM TUR LIGA 3-Seria 5, ediția 2018-2019

 

 

 

 

 

ETAPA 1

24,08,2018 Avântul Reghin 0:0 Unirea Tăşnad
24,08,2018 Sănătatea Cluj 4:0 AFC Hărman
24,08,2018 Sticla Arieșul Turda 1:0 Gaz Metan 2
24,08,2018 MSE Târgu Mureş 1:2 Comuna Recea
24,08,2018 Unu FC Gloria 1:4 CFR Cluj 2
24,08,2018 Minaur Baia Mare 5:0 CS Iernut
24,08,2018 Unirea Dej 3:3 Odorheiu Secuiesc
25,08,2018 Olimpic Râşnov 0:4 AFK Csikszereda

 

ETAPA 2

31,08,2018 AFK Csikszereda 3:1 Odorheiu Secuiesc
31,08,2018 CFR Cluj 2 1:1 Minaur Baia Mare
31,08,2018 Gaz Metan 2 2:4 MSE Târgu Mureş
01,09,2018 CS Iernut 1:0 Unirea Dej
01,09,2018 Comuna Recea 3:1 Unu FC Gloria
01,09,2018 AFC Hărman 3:1 Sticla Arieșul Turda
01,09,2018 Unirea Tăşnad 2:2 Sănătatea Cluj
01,09,2018 Olimpic Râşnov 1:0 Avântul Reghin

 

ETAPA 3

07,09,2018 Avântul Reghin 1:0 AFK Csikszereda
07,09,2018 Sănătatea Cluj 1:0 Olimpic Râşnov
07,09,2018 Sticla Arieșul Turda 1:1 Unirea Tăşnad
07,09,2018 MSE Târgu Mureş 2:1 AFC Hărman
07,09,2018 Unu FC Gloria 4:1 Gaz Metan 2
07,09,2018 Unirea Dej 0:0 CFR Cluj 2
07,09,2018 Odorheiu Secuiesc 3:1 CS Iernut
08,09,2018 Minaur Baia Mare 1:0 Comuna Recea

 

ETAPA 4

14,09,2018 CFR Cluj 2 1:1 Odorheiu Secuiesc
14,09,2018 Gaz Metan 2 0:2 Minaur Baia Mare
14,09,2018 Avântul Reghin 1:0 Sănătatea Cluj
15,09,2018 Comuna Recea 2:0 Unirea Dej
15,09,2018 AFC Hărman 1:2 Unu FC Gloria
15,09,2018 Unirea Tăşnad 4:1 MSE Târgu Mureş
15,09,2018 Olimpic Râşnov 2:1 Sticla Arieșul Turda
16,09,2018 AFK Csikszereda 7:0 CS Iernut

 

ETAPA 5

21,09,2018 Minaur Baia Mare 1:0 AFC Hărman
21,09,2018 Sănătatea Cluj 2:3 AFK Csikszereda
21,09,2018 Sticla Arieșul Turda 2:2 Avântul Reghin
21,09,2018 MSE Târgu Mureş 0:2 Olimpic Râşnov
21,09,2018 Unu FC Gloria 1:3 Unirea Tăşnad
21,09,2018 Unirea Dej 1:1 Gaz Metan 2
21,09,2018 Odorheiu Secuiesc 0:4 Comuna Recea
21,09,2018 CS Iernut 1:6 CFR Cluj 2

 

ETAPA 6

28,09,2018 AFK Csikszereda 3:0 CFR Cluj 2
28,09,2018 Gaz Metan 2 1:3 Odorheiu Secuiesc
28,09,2018 Avântul Reghin 3:1 MSE Târgu Mureş
28,09,2018 Sănătatea Cluj 2:1 Sticla Arieșul Turda
29,09,2018 Comuna Recea 7:0 CS Iernut
29,09,2018 AFC Hărman 2:2 Unirea Dej
29,09,2018 Unirea Tăşnad 1:1 Minaur Baia Mare
29,09,2018 Olimpic Râşnov 1:0 Unu FC Gloria

 

ETAPA 7

05,10,2018 Sticla Arieșul Turda 0:2 AFK Csikszereda
05,10,2018 MSE Târgu Mureş 2:3 Sănătatea Cluj
05,10,2018 Unu FC Gloria 1:1 Avântul Reghin
05,10,2018 Unirea Dej 3:2 Unirea Tăşnad
05,10,2018 Odorheiu Secuiesc 0:1 AFC Hărman
05,10,2018 CFR Cluj 2 7:3 Comuna Recea
05,10,2018 CS Iernut 1:3 Gaz Metan 2
06,10,2018 Minaur Baia Mare 0:0 Olimpic Râşnov

 

ETAPA 8

12,10,2018 AFC Hărman 4:0 CS Iernut
12,10,2018 AFK Csikszereda 0:3 Comuna Recea
12,10,2018 Gaz Metan 2 1:2 CFR Cluj 2
12,10,2018 Avântul Reghin 0:2 Minaur Baia Mare
12,10,2018 Sănătatea Cluj 3:1 Unu FC Gloria
12,10,2018 Sticla Arieșul Turda 3:1 MSE Târgu Mureş
13,10,2018 Unirea Tăşnad 2:0 Odorheiu Secuiesc
13,10,2018 Olimpic Râşnov 0:1 Unirea Dej

 

ETAPA 9

19,10,2018 MSE Târgu Mureş 0:0 AFK Csikszereda
19,10,2018 Unu FC Gloria 1:2 Sticla Arieșul Turda
19,10,2018 Unirea Dej 1:1 Avântul Reghin
19,10,2018 Odorheiu Secuiesc 0:1 Olimpic Râşnov
19,10,2018 CFR Cluj 2 2:1 AFC Hărman
20,10,2018 Minaur Baia Mare 2:1 Sănătatea Cluj
20,10,2018 CS Iernut 6:2 Unirea Tăşnad
20,10,2018 Comuna Recea 3:0 Gaz Metan 2

 

ETAPA 10

26,10,2018 AFK Csikszereda 5:0 Gaz Metan 2
26,10,2018 Avântul Reghin 2:0 Odorheiu Secuiesc
26,10,2018 Sănătatea Cluj 3:1 Unirea Dej
26,10,2018 Sticla Arieșul Turda 2:2 Minaur Baia Mare
26,10,2018 MSE Târgu Mureş 1:1 Unu FC Gloria
27,10,2018 AFC Hărman 0:3 Comuna Recea
27,10,2018 Unirea Tăşnad 2:2 CFR Cluj 2
27,10,2018 Olimpic Râşnov 3:0 CS Iernut

 

ETAPA 11

02,11,2018 Unirea Dej 1:4 Sticla Arieșul Turda
02,11,2018 Odorheiu Secuiesc 0:0 Sănătatea Cluj
02,11,2018 CFR Cluj 2 2:0 Olimpic Râşnov
02,11,2018 Gaz Metan 2 0:1 AFC Hărman
02,11,2018 Minaur Baia Mare 2:0 MSE Târgu Mureş
03,11,2018 CS Iernut 1:4 Avântul Reghin
03,11,2018 Comuna Recea 4:2 Unirea Tăşnad
04,11,2018 Unu FC Gloria 0:3 AFK Csikszereda

 

ETAPA 12

09,11,2018 Sticla Arieșul Turda 1:0 Odorheiu Secuiesc
09,11,2018 AFK Csikszereda 2:2 AFC Hărman
09,11,2018 Avântul Reghin 1:1 CFR Cluj 2
09,11,2018 Sănătatea Cluj 1:0 CS Iernut
09,11,2018 Unu FC Gloria 1:0 Minaur Baia Mare
09,11,2018 MSE Târgu Mureş 1:1 Unirea Dej
10,11,2018 Unirea Tăşnad 1:0 Gaz Metan 2
10,11,2018 Olimpic Râşnov 0:2 Comuna Recea

 

ETAPA 13

16,11,2018 Unirea Dej 0:1 Unu FC Gloria
16,11,2018 Odorheiu Secuiesc 0:1 MSE Târgu Mureş
16,11,2018 CFR Cluj 2 1:0 Sănătatea Cluj
16,11,2018 Gaz Metan 2 2:5 Olimpic Râşnov
17,11,2018 Minaur Baia Mare 1:1 AFK Csikszereda
17,11,2018 CS Iernut 0:1 Sticla Arieșul Turda
17,11,2018 Comuna Recea 2:1 Avântul Reghin
17,11,2018 AFC Hărman 2:3 Unirea Tăşnad

 

ETAPA 14

23,11,2018 Sticla Arieșul Turda 1:0 CFR Cluj 2
23,11,2018 AFK Csikszereda 3:0 Unirea Tăşnad
23,11,2018 Avântul Reghin 3:2 Gaz Metan 2
23,11,2018 Sănătatea Cluj 0:0 Comuna Recea
23,11,2018 Unu FC Gloria 1:1 Odorheiu Secuiesc
24,11,2018 MSE Târgu Mureş 1:0 CS Iernut
24,11,2018 Minaur Baia Mare 3:1 Unirea Dej
24,11,2018 Olimpic Râşnov 2:1 AFC Hărman

 

loading...

ETAPA 15

30,11,2018 Unirea Dej 2:2 AFK Csikszereda
30,11,2018 Odorheiu Secuiesc 0:3 Minaur Baia Mare
30,11,2018 CS Iernut 1:3 Unu FC Gloria
30,11,2018 CFR Cluj 2 3:1 MSE Târgu Mureş
30,11,2018 Comuna Recea 2:1 Sticla Arieșul Turda
30,11,2018 Gaz Metan 2 1:3 Sănătatea Cluj
30,11,2018 AFC Hărman 1:1 Avântul Reghin
30,11,2018 Unirea Tăşnad 1:1 Olimpic Râşnov

 

Loading...

  Comentarii:

 


Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X