PROGRAM TUR LIGA a 4-a, București, ediția 2017-2018

-Competitie organizată de Asociația Municipală de Fotbal București (AMFB)-

ETAPA 1

01,09,2017 AFC Carmen 3-0 AFC Rapid
01,09,2017 Progresul Spartac 2 3-5 AS Romprim
01,09,2017 CSA Steaua 6-0 AFC Venus
01,09,2017 FC Tricolor 2-1 AS Termo
01,09,2017 AS Academia Rapid 13-0 CS Progresul 2005
02,09,2017 ACS Victoria 0-3 CS FC Dinamo
02,09,2017 AFC Asalt 4-2 Metaloglobus 2
01,09,2017 Comprest GIM v STA

 

ETAPA 2

08,09,2017 Metaloglobus 2 1-2 AFC Carmen
08,09,2017 AS Termo 0-2 AS Academia Rapid
09,09,2017 AFC Venus 1-4 Progresul Spartac 2
09,09,2017 AFC Rapid 2-0 ACS Victoria
09,09,2017 AS Romprim 4-4 AFC Asalt
09,09,2017 CS Progresul 2005 1-7 Comprest GIM
09,09,2017 CS FC Dinamo 0-3 FC Tricolor
08,09,2017 STĂ v CSA Steaua

 

ETAPA 3

15,09,2017 Metaloglobus 2 3-1 AFC Rapid
15,09,2017 CSA Steaua 15-0 CS Progresul 2005
15,09,2017 Comprest GIM 2-2 AS Termo
15,09,2017 FC Tricolor 3-0 ACS Victoria
16,09,2017 AS Academia Rapid 2-0 CS FC Dinamo
16,09,2017 AFC Carmen 8-1 AS Romprim
16,09,2017 AFC Asalt 5-1 AFC Venus
16,09,2017 Progresul Spartac 2 v STĂ

 

ETAPA 4

22,09,2017 AFC Rapid 2-4 FC Tricolor
23,09,2017 AS Termo 1-4 CSA Steaua
23,09,2017 ACS Victoria 0-3 AS Academia Rapid
23,09,2017 AS Romprim 0-2 Metaloglobus 2
23,09,2017 CS Progresul 2005 4-1 Progresul Spartac 2
23,09,2017 CS FC Dinamo 2-1 Comprest GIM
24,09,2017 AFC Venus 2-10 AFC Carmen
22,09,2017 STĂ v AFC Asalt

 

ETAPA 5

26,09,2017 CSA Steaua 8-0 CS FC Dinamo
26,09,2017 AS Academia Rapid 3-1 FC Tricolor
26,09,2017 AS Romprim 1-5 AFC Rapid
26,09,2017 Metaloglobus 2 9-0 AFC Venus
26,09,2017 Progresul Spartac 2 1-2 AS Termo
26,09,2017 Comprest GIM 3-0 ACS Victoria
27,09,2017 AFC Asalt 9-5 CS Progresul 2005
26,09,2017 AFC Carmen v STĂ

 

ETAPA 6

29,09,2017 FC Tricolor 1-5 Comprest GIM
29,09,2017 ACS Victoria 0-11 CSA Steaua
30,09,2017 AFC Rapid 0-3 AS Academia Rapid
30,09,2017 AFC Venus 1-5 AS Romprim
30,09,2017 CS Progresul 2005 2-3 AFC Carmen
30,09,2017 AS Termo 0-4 AFC Asalt
30,09,2017 CS FC Dinamo 5-3 Progresul Spartac 2
29,09,2017 STĂ v Metaloglobus 2

 

ETAPA 7

06,10,2017 Metaloglobus 2 4-5 CS Progresul 2005
06,10,2017 Comprest GIM 0-0 AS Academia Rapid
06,10,2017 Progresul Spartac 2 0-2 ACS Victoria
07,10,2017 AFC Carmen 0-1 AS Termo
07,10,2017 AFC Asalt 1-2 CS FC Dinamo
07,10,2017 CSA Steaua 1-0 FC Tricolor
07,10,2017 AFC Venus 0-9 AFC Rapid
07,10,2017 AS Romprim v STĂ

 

ETAPA 8

13,10,2017 CS Progresul 2005 7-2 AS Romprim
14,10,2017 FC Tricolor 7-3 Progresul Spartac 2
14,10,2017 ACS Victoria 2-4 AFC Asalt
14,10,2017 AS Termo 0-2 Metaloglobus 2
14,10,2017 CS FC Dinamo 1-0 AFC Carmen
14,10,2017 AFC Rapid 3-1 Comprest GIM
14,10,2017 AS Academia Rapid 1-1 CSA Steaua
14,10,2017 STĂ v AFC Venus

 

ETAPA 9

17,10,2017 AFC Venus 2-10 CS Progresul 2005
17,10,2017 AS Romprim 2-3 AS Termo
17,10,2017 Metaloglobus 2 3-0 CS FC Dinamo
17,10,2017 Progresul Spartac 2 1-3 AS Academia Rapid
17,10,2017 AFC Carmen 2-1 ACS Victoria
18,10,2017 AFC Asalt 2-4 FC Tricolor
18,10,2017 CSA Steaua 3-0 Comprest GIM
18,10,2017 AFC Rapid v S

 

ETAPA 10

20,10,2017 ACS Victoria 3-2 Metaloglobus 2
20,10,2017 Comprest GIM 3-0 Progresul Spartac 2
21,10,2017 AS Termo 15-0 AFC Venus
21,10,2017 CS FC Dinamo 4-1 AS Romprim
21,10,2017 FC Tricolor 4-2 AFC Carmen
21,10,2017 CSA Steaua 7-0 AFC Rapid
21,10,2017 AS Academia Rapid 7-1 AFC Asalt
21,10,2017 CS Progresul 2005 v S

 

ETAPA 11

27,10,2017 Progresul Spartac 2 0-3 CSA Steaua
27,10,2017 Metaloglobus 2 0-1 FC Tricolor
27,10,2017 AFC Rapid 5-3 CS Progresul 2005
28,10,2017 AFC Venus 0-6 CS FC Dinamo
28,10,2017 AS Romprim 4-4 ACS Victoria
28,10,2017 AFC Asalt 2-1 Comprest GIM
28,10,2017 AFC Carmen 0-2 AS Academia Rapid
28,10,2017 STĂ v AS Termo

 

ETAPA 12

03,11,2017 Progresul Spartac 2 1-4 AFC Rapid
03,11,2017 Comprest GIM 3-4 AFC Carmen
03,11,2017 ACS Victoria 3-2 AFC Venus
04,11,2017 AS Termo 2-2 CS Progresul 2005
04,11,2017 FC Tricolor 6-3 AS Romprim
04,11,2017 CSA Steaua 1-1 AFC Asalt
04,11,2017 AS Academia Rapid 2-0 Metaloglobus 2
04,11,2017 CS FC Dinamo v STĂ

 

ETAPA 13

10,11,2017 AFC Rapid 3-0 AS Termo
10,11,2017 CS Progresul 2005 1-5 CS FC Dinamo
10,11,2017 AS Romprim 0-8 AS Academia Rapid
10,11,2017 Metaloglobus 2 2-3 Comprest GIM
11,11,2017 AFC Venus 2-9 FC Tricolor
11,11,2017 AFC Carmen 0-6 CSA Steaua
11,11,2017 AFC Asalt 4-0 Progresul Spartac 2
11,11,2017 STĂ v ACS Victoria

 

ETAPA 14

17,11,2017 CS FC Dinamo 5-2 AS Termo
17,11,2017 Comprest GIM 5-0 AS Romprim
18,11,2017 CSA Steaua 4-0 Metaloglobus 2
18,11,2017 Progresul Spartac 2 1-2 AFC Carmen
18,11,2017 AFC Asalt 1-2 AFC Rapid
18,11,2017 ACS Victoria 2-6 CS Progresul 2005
18,11,2017 AS Academia Rapid 26-1 AFC Venus
18,11,2017 FC Tricolor v STĂ

 

Loading...

ETAPA 15

24,11,2017 AFC Rapid 14:00 CS FC Dinamo
24,11,2017 CS Progresul 2005 14:00 FC Tricolor
24,11,2017 Metaloglobus 2 14:00 Progresul Spartac 2
24,11,2017 AFC Carmen 14:00 AFC Asalt
25,11,2017 AS Termo 14:00 ACS Victoria
25,11,2017 AFC Venus 14:00 Comprest GIM
25,11,2017 AS Romprim 14:00 CSA Steaua
25,11,2017 S v AS Academia Rapid

 

 

 

 

  Comentarii:

 



Site-ul folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor

Am înțeles

Pentru detalii