Turul 1, 2 și 3, prelimiar Europa League, 2017-2018

Turul trei preliminar, meciurile retur
02,08,2017 Sion 1-1 Sūduva
02,08,2017 AEL Limassol 1-2 Austria Wien
03,08,2017 Dinamo Minsk 1-1 AEK Larnaca
03,08,2017 Shkëndija 3-0 Trakai
03,08,2017 Odd 0-0 Dinamo Zagreb
03,08,2017 Zenit 0-1 Bnei Yehuda Tel-Aviv
03,08,2017 Sparta Praha 0-1 Steaua Roșie
03,08,2017 Apollon Limassol 2-0 Aberdeen
03,08,2017 Olexandriya 1-0 Astra Giurgiu
03,08,2017 Videoton 1-0 Bordeaux
03,08,2017 Gabala 1-2 Panathinaikos
03,08,2017 Fola Esch 1-2 Östersund
03,08,2017 Fenerbahçe 1-1 Sturm Graz
03,08,2017 Lyngby 1-3 Krasnodar
03,08,2017 Marítimo 2-0 Botev Plovdiv
03,08,2017 PAOK 2-0 Olimpik Donetsk
03,08,2017 Skënderbeu 6-3* Mladá Boleslav
03,08,2017 Lech Poznań 2-2 Utrecht
03,08,2017 Altach 3-1 Gent
03,08,2017 Hajduk Split 2-0 Brøndby
03,08,2017 Midtjylland 2-1 Arka Gdynia
03,08,2017 Oostende 0-0 Marseille
03,08,2017 Ružomberok 0-1 Everton
03,08,2017 AC Milan 2-0 CSU Craiova
03,08,2017 Athletic Club 3-0 Dinamo București
03,08,2017 Osijek 1-0 PSV Eindhoven
03,08,2017 Panionios 0-1 Maccabi Tel-Aviv
03,08,2017 Domžale 2-0 Freiburg
03,08,2017 Braga 2-1* AIK

*Meci cu prelungiri, 2 reprize a câte 15 minute

 

 

Loading...

Turul trei preliminar, meciurile tur
27,07,2017 Mladá Boleslav 2-1 Skënderbeu
27,07,2017 Olimpik Donetsk 1-1 PAOK
27,07,2017 Trakai 2-1 Shkëndija
27,07,2017 Maccabi Tel-Aviv 1-0 Panionios
27,07,2017 Sūduva 3-0 Sion
27,07,2017 AIK 1-1 Braga
27,07,2017 AEK Larnaca 2-0 Dinamo Minsk
27,07,2017 Utrecht 0-0 Lech Poznań
27,07,2017 Östersund 1-0 Fola Esch
27,07,2017 Sturm Graz 1-2 Fenerbahçe
27,07,2017 Krasnodar 2-1 Lyngby
27,07,2017 PSV Eindhoven 0-1 Osijek
27,07,2017 Bnei Yehuda Tel-Aviv 0-2 Zenit
27,07,2017 Botev Plovdiv 0-0 Marítimo
27,07,2017 Astra Giurgiu 0-0 Olexandriya
27,07,2017 Dinamo București 1-1 Athletic Club
27,07,2017 Brøndby 0-0 Hajduk Split
27,07,2017 CSU Craiova 0-1 AC Milan
27,07,2017 Arka Gdynia 3-2 Midtjylland
27,07,2017 Steaua Roșie 2-0 Sparta Praha
27,07,2017 Gent 1-1 Altach
27,07,2017 Bordeaux 2-1 Videoton
27,07,2017 Panathinaikos 1-0 Gabala
27,07,2017 Marseille 4-2 Oostende
27,07,2017 Aberdeen 2-1 Apollon Limassol
27,07,2017 Dinamo Zagreb 2-1 Odd
27,07,2017 Freiburg 1-0 Domžale
27,07,2017 Everton 1-0 Ružomberok
27,07,2017 Austria Wien 0-0 AEL Limassol

 

Turul doi preliminar, manșa retur
20,07,2017  Lyngby 2-1 Slovan Bratislava
20,07,2017 Dinamo Minsk 3-0 Rabotnicki
20,07,2017 HJK Helsinki 1-1 Shkëndija
20,07,2017 Sūduva 0-1 Liepāja
20,07,2017 Trakai 7-4* IFK Norrköping
20,07,2017 VPS Vaasa 2-1 Brøndby
20,07,2017 Mladá Boleslav 2-0 Shamrock Rovers
20,07,2017 Dinamo Brest 0-3 Altach
20,07,2017 Bnei Yehuda Tel-Aviv 2-0 Trenčín
20,07,2017 Midtjylland 3-1 Ferencváros
20,07,2017 Odd 1-0 Vaduz
20,07,2017 Brann 0-2 Ružomberok
20,07,2017 Levski Sofia 1-2 Hajduk Split
20,07,2017 Zirä 0-0 Astra Giurgiu
20,07,2017 AEK Larnaca 1-0 Cork City
20,07,2017 AIK 2-0 Željezničar
20,07,2017 Zaria Balti 1-2 Apollon Limassol
20,07,2017 Fola Esch 4-1 İnter Bakı
20,07,2017 Galatasaray 1-1 Östersund
20,07,2017 Utrecht 3-1 Valletta
20,07,2017 Botev Plovdiv 4-0 Beitar Jerusalem
20,07,2017 Luzern 2-1 Osijek
20,07,2017 Domžale 3-2 Valur Reykjavík
20,07,2017 AEL Limassol 2-1 Progrès Niederkorn
20,07,2017 Lech Poznań 2-0 Haugesund
20,07,2017 Skënderbeu 2-0 Kairat Almaty
20,07,2017 Mladost Podgorica 0-3 Sturm Graz
20,07,2017 Steaua Roșie 2-0 Irtysh Pavlodar
20,07,2017 Jagiellonia Białystok 0-2 Gabala
20,07,2017 Široki Brijeg 0-2 Aberdeen
20,07,2017 Gorica 2-3 Panionios
20,07,2017 Videoton 1-1 Nõmme Kalju
20,07,2017 KR Reykjavík 0-2 Maccabi Tel-Aviv

*Meci cu prelungiri și lovituri de departajare

 

Turul doi preliminar, manșa tur
12,07,2017 İnter Bakı 1-0 Fola Esch
13,07,2017 Irtysh Pavlodar 1-1 Steaua Roșie
13,07,2017 Kairat Almaty 1-1 Skënderbeu
13,07,2017 Maccabi Tel-Aviv 3-1 KR Reykjavík
13,07,2017 Shkëndija 3-1 HJK Helsinki
13,07,2017 Ružomberok 0-1 Brann
13,07,2017 Rabotnicki 1-1 Dinamo Minsk
13,07,2017 Nõmme Kalju 0-3 Videoton
13,07,2017 Altach 1-1 Dinamo Brest
13,07,2017 Brøndby 2-0 VPS Vaasa
13,07,2017 Liepāja 0-2 Sūduva
13,07,2017 Vaduz 0-1 Odd
13,07,2017 Östersund 2-0 Galatasaray
13,07,2017 Gabala 1-1 Jagiellonia Białystok
13,07,2017 Haugesund 3-2 Lech Poznań
13,07,2017 Apollon Limassol 3-0 Zaria Balti
13,07,2017 Valletta 0-0 Utrecht
13,07,2017 Astra Giurgiu 3-1 Zirä
13,07,2017 Progrès Niederkorn 0-1 AEL Limassol
13,07,2017 IFK Norrköping 2-1 Trakai
13,07,2017 Beitar Jerusalem 1-1 Botev Plovdiv
13,07,2017 Slovan Bratislava 0-1  Lyngby
13,07,2017 Trenčín 1-1 Bnei Yehuda Tel-Aviv
13,07,2017 Sturm Graz 0-1 Mladost Podgorica
13,07,2017 Hajduk Split 1-0 Levski Sofia
13,07,2017 Osijek 2-0 Luzern
13,07,2017 Aberdeen 1-1 Široki Brijeg
13,07,2017 Cork City 0-1 AEK Larnaca
13,07,2017 Željezničar 0-0 AIK
13,07,2017 Ferencváros 2-4 Midtjylland
13,07,2017 Panionios 2-0 Gorica
13,07,2017 Shamrock Rovers 2-3 Mladá Boleslav
13,07,2017 Valur Reykjavík 1-2 Domžale

 

Primul tur preliminar, manșa retur

04,07,2017 Balzan 3-3 Videoton
04,07,2017 Progrès Niederkorn 2-0 Rangers
06,07,2017 AEL Limassol 6-0 St Joseph's
06,07,2017 Dacia Chișinău 0-4 Shkëndija
06,07,2017 Sūduva 2-1 Shakhtyor Soligorsk
06,07,2017 Ordabasy 0-0 Široki Brijeg
06,07,2017 Milsami Orhei 1-1 Fola Esch
06,07,2017 Pelister 0-3 Lech Poznań
06,07,2017 Tirana 0-3 Maccabi Tel-Aviv
06,07,2017 Jelgava 0-1 Ferencváros
06,07,2017 Rabotnički 6-0 Tre Penne
06,07,2017 SJK Seinäjoki 0-2 KR Reykjavík
06,07,2017 HJK Helsinki 3-0 Connah's Quay Nomads
06,07,2017 Trakai 1-0 St Johnstone
06,07,2017 Flora Tallinn 2-3 Domžale
06,07,2017 Gandzasar-Kapan 0-3 Mladost Podgorica
06,07,2017 Atlantas 1-2 Kairat Almaty
06,07,2017 Liepāja 2-0 Crusaders
06,07,2017 AIK 5-0 KÍ Klaksvík
06,07,2017 Vaduz 3-0 Bala Town
06,07,2017 Slovan Bratislava 5-0 Pyunik
06,07,2017 Botev Plovdiv 1-0 Partizani
06,07,2017 Dunav Ruse 0-2 Irtysh Pavlodar
06,07,2017 Ružomberok 2-0 Vojvodina
06,07,2017 Differdange 1-2 Zirä
06,07,2017 Torpedo Kutaisi 0-3 Trenčín
06,07,2017 İnter Bakı 2-0 Mladost Lučani
06,07,2017 Bangor City 0-3 Lyngby
06,07,2017 NSÍ Runavík 0-2 Dinamo Minsk
06,07,2017 Prishtina 0-1 IFK Norrköping
06,07,2017 B36 Tórshavn 1-2 Nõmme Kalju
06,07,2017 FK Sarajevo 7-6* Zaria Bălți
06,07,2017 Olimpija Ljubljana 0-1 VPS Vaasa
06,07,2017 Sant Julià 0-5 Skënderbeu
06,07,2017 Folgore 0-1 Valletta
06,07,2017 Zeta 2-2 Željezničar
06,07,2017 Floriana 3-3 Steaua Roșie
06,07,2017 Jagiellonia Białystok 3-0 Dinamo Batumi
06,07,2017 Vasas 0-3 Beitar Jerusalem
06,07,2017 Sutjeska 0-0 Levski Sofia
06,07,2017 Altach 1-1 Chikhura
06,07,2017 Gorica 2-2 Shirak
06,07,2017 Cork City 4-2 Levadia Tallinn
06,07,2017 Ballymena United 0-2 Odd
06,07,2017 Coleraine 0-0 Haugesund
06,07,2017 Derry City 1-4 Midtjylland
06,07,2017 Osijek 4-0 UE Santa Coloma
06,07,2017 Shamrock Rovers 1-0 Stjarnan
06,07,2017 Valur Reykjavík 1-0 Ventspils
06,07,2017 Lincoln 1-1 AEK Larnaca

*Meci cu prelungiri si penalty-uri de departajare

Primul tur preliminar, manșa tur
29,06,2017 Shirak 0-2 Gorica
29,06,2017 Irtysh Pavlodar 1-0 Dunav Ruse
29,06,2017 Kairat Almaty 6-0 Atlantas
29,06,2017 Ventspils 0-0 Valur Reykjavík
29,06,2017 Pyunik 1-4 Slovan Bratislava
29,06,2017 Partizani 1-3 Botev Plovdiv
29,06,2017 Trenčín 5-1 Torpedo Kutaisi
29,06,2017 Levadia Tallinn 0-2 Cork City
29,06,2017 Dinamo Minsk 2-1 NSÍ Runavík
29,06,2017 Shakhtyor Soligorsk 0-0 Sūduva
29,06,2017 VPS Vaasa 1-0 Olimpija Ljubljana
29,06,2017 Dinamo Batumi 0-1 Jagiellonia Białystok
29,06,2017 Chikhura 0-1 Altach
29,06,2017 Shkëndija 3-0 Dacia Chișinău
29,06,2017 Lyngby 1-0 Bangor City
29,06,2017 Nõmme Kalju 2-1 B36 Tórshavn
29,06,2017 Ferencváros 2-0 Jelgava
29,06,2017 Beitar Jerusalem 4-3 Vasas
29,06,2017 Odd 3-0 Ballymena United
29,06,2017 Haugesund 7-0 Coleraine
29,06,2017 AEK Larnaca 5-0 Lincoln
29,06,2017 Zaria Bălți 2-1 FK Sarajevo
29,06,2017 UE Santa Coloma 0-2 Osijek
29,06,2017 Levski Sofia 3-1 Sutjeska
29,06,2017 Zirä 2-0 Differdange
29,06,2017 Fola Esch 2-1 Milsami Orhei
29,06,2017 KÍ Klaksvík 0-0 AIK
29,06,2017 IFK Norrköping 5-0 Prishtina
29,06,2017 Connah's Quay Nomads 1-0 HJK Helsinki
29,06,2017 Midtjylland 6-1 Derry City
29,06,2017 Bala Town 1-2 Vaduz
29,06,2017 Skënderbeu 1-0 Sant Julià
29,06,2017 Vojvodina 2-1 Ružomberok
29,06,2017 Maccabi Tel-Aviv 2-0 Tirana
29,06,2017 Domžale 2-0 Flora Tallinn
29,06,2017 Tre Penne 0-1 Rabotnički
29,06,2017 Steaua Roșie 3-0 Floriana
29,06,2017 Široki Brijeg 2-0 Ordabasy
29,06,2017 Mladost Podgorica 1-0 Gandzasar-Kapan
29,06,2017 Mladost Lučani 0-3 İnter Bakı
29,06,2017 Lech Poznań 4-0 Pelister
29,06,2017 St Johnstone 1-2 Trakai
29,06,2017 St Joseph's 0-4 AEL Limassol
29,06,2017 Željezničar 1-0 Zeta
29,06,2017 Valletta 2-0 Folgore
29,06,2017 Crusaders 3-1 Liepāja
29,06,2017 Rangers 1-0 Progrès Niederkorn
29,06,2017 Videoton 2-0 Balzan
29,06,2017 KR Reykjavík 0-0 SJK Seinäjoki
29,06,2017 Stjarnan 0-1 Shamrock Rovers

 

 

 

 

 

 

 

Comentarii:



Site-ul folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor

Am înțeles

Pentru detalii