World Cup 2018

Grupa A, program, clasament - calificări
Grupa B, program, clasament - calificări
Grupa C, program, clasament - calificări
Grupa D, program, clasament - calificări
Grupa E, program, clasament - calificări
Grupa F, program, clasament - calificări
Grupa G, program, clasament - calificări
Grupa H, program, clasament - calificări
Grupa I, program, clasament - calificări
Golgheteri World Cup - calificări

 

Preliminarii World Cup 2018

Programul și rezultatele etapei a 9-a, 05/07 Octombrie 2017

c 05.10.2017 AZERBAIJAN 19:00 CEHIA
c 05.10.2017 SAN MARINO 21:45 NORVEGIA
c 05.10.2017 IRLANDA DE NORD 21:45 GERMANIA
e 05.10.2017 ARMENIA 19:00 POLONIA
e 05.10.2017 MUNTENEGRU 21:45 DANEMARCA
e 05.10.2017 ROMÂNIA 21:45 KAZAHSTAN
f 05.10.2017 MALTA 21:45 LITUANIA
f 05.10.2017 ANGLIA 21:45 SLOVENIA
f 05.10.2017 SCOȚIA 21:45 SLOVACIA
g 06.10.2017 LIECHTENSTEIN 21:45 ISRAEL
g 06.10.2017 SPANIA 21:45 ALBANIA
g 06.10.2017 ITALIA 21:45 MACEDONIA
i 06.10.2017 KOSOVO 21:45 UCRAINA
i 06.10.2017 TURCIA 21:45 ISLANDA
i 06.10.2017 CROAȚIA 21:45 FINLANDA
a 07.10.2017 SUEDIA 19:00 LUXEMBURG
a 07.10.2017 BELARUS 21:45 OLANDA
a 07.10.2017 BULGARIA 21:45 FRANȚA
b 07.10.2017 INSULELE FEROE 19:00 LETONIA
b 07.10.2017 ANDORRA 21:45 PORTUGALIA
b 07.10.2017 ELVEȚIA 21:45 UNGARIA
h 07.10.2017 BOSNIA HERȚEGOVINA 19:00 BELGIA
h 07.10.2017 GIBRALTAR 21:45 ESTONIA
h 07.10.2017 CIPRU 21:45 GRECIA

 

Programul și rezultatele etapei a 10-a, 08/10 Octombrie 2017

c 08.10.2017 CEHIA 21:45 SAN MARINO
c 08.10.2017 GERMANIA 21:45 AZERBAIJAN
c 08.10.2017 NORVEGIA 21:45 IRLANDA DE NORD
d 08.10.2017 ȚARA GALILOR 21:45 REPUBLICA IRLANDA
d 08.10.2017 SERBIA 21:45 GEORGIA
d 08.10.2017 MOLDOVA 21:45 AUSTRIA
e 08.10.2017 POLONIA 19:00 MUNTENEGRU
e 08.10.2017 DANEMARCA 19:00 ROMÂNIA
e 08.10.2017 KAZAHSTAN 19:00 ARMENIA
f 08.10.2017 LITUANIA 19:00 ANGLIA
f 08.10.2017 SLOVENIA 19:00 SCOȚIA
f 08.10.2017 SLOVACIA 19:00 MALTA
g 09.10.2017 ALBANIA 21:45 ITALIA
g 09.10.2017 ISRAEL 21:45 SPANIA
g 09.10.2017 MACEDONIA 21:45 LIECHTENSTEIN
i 09.10.2017 FINLANDA 21:45 TURCIA
i 09.10.2017 UCRAINA 21:45 CROAȚIA
i 09.10.2017 ISLANDA 21:45 KOSOVO
a 10.10.2017 OLANDA 21:45 SUEDIA
a 10.10.2017 FRANȚA 21:45 BELARUS
a 10.10.2017 LUXEMBURG 21:45 BULGARIA
b 10.10.2017 UNGARIA 21:45 INSULELE FEROE
b 10.10.2017 PORTUGALIA 21:45 ELVEȚIA
b 10.10.2017 LETONIA 21:45 ANDORRA
h 10.10.2017 ESTONIA 21:45 BOSNIA HERȚEGOVINA
h 10.10.2017 GRECIA 21:45 GIBRALTAR
h 10.10.2017 BELGIA 21:45 CIPRU

 

loading...

CUPA CONFEDERAȚIILOR- RUSIA 2017

FIFA, 17 Iunie- 02 Iulie 2017

Rusia gazda turneului final al Cupei Mondiale, FIFA 2018, va găzdui și meciurile premergătoare din Cupa Confederațiilor 2017.  Orașele în care se vor disputa meciurile sunt: Kazan, Moscova, Saint Petersburg și Sochi.

Cupa-Confederatiilor-Rusia-2017_edited

 

Orașele unde se vor desfășura meciurile turneului final FIFA World CUP 2018-RUSIA

 

 

 

Loading...

 



Site-ul folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor

Am înțeles

Pentru detalii