Program retur Liga 3-Seria 1, ediția 2022-2023

 

Play-off Liga 3 Seria 1
Play-out Liga 3 Seria 1
Clasament Play-off Liga 3 Seria 1
Clasament Play-out Liga 3 Seria 1

 

ETAPA 10

29,10,22 ȘTIINȚA MIROSLAVA 0:2 BUCOVINA RĂDĂUȚI
29,10,22 FORESTA SUCEAVA 3:0 RAPID BRODOC
29,10,22 CEAHLĂUL 4:0 CSIKSZEREDA 2
29,10,22 CSM BACĂU 2:0 DANTE BOTOȘANI
29,10,22 ȘOMUZ FĂLTICENI 0:1 VIITORUL DĂRĂBANI

 

ETAPA 11

04,11,22 CSIKSZEREDA 2 0:6 FORESTA SUCEAVA
05,11,22 ȘOMUZ FĂLTICENI 3:0 ȘTIINȚA MIROSLAVA
05,11,22 VIITORUL DĂRĂBANI 0:2 CSM BACĂU
05,11,22 DANTE BOTOȘANI 3:1 CEAHLĂUL
05,11,22 RAPID BRODOC 2:3 BUCOVINA RĂDĂUȚI

 

ETAPA 12

12,11,22 ȘTIINȚA MIROSLAVA 3:0 RAPID BRODOC
12,11,22 BUCOVINA RĂDĂUȚI 2:0 CSIKSZEREDA 2
12,11,22 FORESTA SUCEAVA 1:0 DANTE BOTOȘANI
12,11,22 CEAHLĂUL 4:1 VIITORUL DĂRĂBANI
12,11,22 CSM BACĂU 3:0 ȘOMUZ FĂLTICENI

 

ETAPA 13

18,11,22 CSIKSZEREDA 2 0:2 RAPID BRODOC
19,11,22 CSM BACĂU 1:1 ȘTIINȚA MIROSLAVA
19,11,22 ȘOMUZ FĂLTICENI 1:1 CEAHLĂUL
19,11,22 VIITORUL DĂRĂBANI 0:1 FORESTA SUCEAVA
19,11,22 DANTE BOTOȘANI 2:2 BUCOVINA RĂDĂUȚI

 

ETAPA 14

26,11,22 ȘTIINȚA MIROSLAVA 2:1 CSIKSZEREDA 2
26,11,22 RAPID BRODOC 1:3 DANTE BOTOȘANI
26,11,22 BUCOVINA RĂDĂUȚI 4:0 VIITORUL DĂRĂBANI
26,11,22 FORESTA SUCEAVA 2:0 ȘOMUZ FĂLTICENI
26,11,22 CEAHLĂUL 3:5 CSM BACĂU

 

ETAPA 15

03,12,22 CEAHLĂUL 2:1 ȘTIINȚA MIROSLAVA
03,12,22 CSM BACĂU 1:1 FORESTA SUCEAVA
03,12,22 ȘOMUZ FĂLTICENI 1:3 BUCOVINA RĂDĂUȚI
03,12,22 VIITORUL DĂRĂBANI 5:1 RAPID BRODOC
03,12,22 DANTE BOTOȘANI 2:1 CSIKSZEREDA 2

 

ETAPA 16

11,03,23 ȘTIINȚA MIROSLAVA 15:00 DANTE BOTOȘANI
11,03,23 CSIKSZEREDA 2 15:00 VIITORUL DĂRĂBANI
11,03,23 RAPID BRODOC 15:00 ȘOMUZ FĂLTICENI
11,03,23 BUCOVINA RĂDĂUȚI 15:00 CSM BACĂU
11,03,23 FORESTA SUCEAVA 15:00 CEAHLĂUL

 

ETAPA 17

18,03,23 FORESTA SUCEAVA 15:00 ȘTIINȚA MIROSLAVA
18,03,23 CEAHLĂUL 15:00 BUCOVINA RĂDĂUȚI
18,03,23 CSM BACĂU 15:00 RAPID BRODOC
18,03,23 ȘOMUZ FĂLTICENI 15:00 CSIKSZEREDA 2
18,03,23 VIITORUL DĂRĂBANI 15:00 DANTE BOTOȘANI

 

ETAPA 18

25,03,23 ȘTIINȚA MIROSLAVA 15:00 VIITORUL DĂRĂBANI
25,03,23 DANTE BOTOȘANI 15:00 ȘOMUZ FĂLTICENI
25,03,23 CSIKSZEREDA 2 15:00 CSM BACĂU
25,03,23 RAPID BRODOC 15:00 CEAHLĂUL
25,03,23 BUCOVINA RĂDĂUȚI 15:00 FORESTA SUCEAVA