Program retur Liga 3-Seria 10, ediția 2022-2023

 

Play-off Liga 3 Seria 1
Play-out Liga 3 Seria 1
Clasament Play-off Liga 3 Seria 1
Clasament Play-out Liga 3 Seria 1

 

ETAPA 10

28,10,22 GLORIA BISTRIȚA 3:0 MINERUL OCNA DEJ
29,10,22 SIGHETU MARMAȚIEI 0:0 SCM ZALĂU
29,10,22 FC BIHOR 4:2 LOTUS BĂILE FELIX
29,10,22 CSM SATU MARE 1:1 VICTORIA CAREI
29,10,22 CFR CLUJ 2 2:0 ȘIMLEU SILVANIEI

 

ETAPA 11

04,11,22 LOTUS BĂILE FELIX 0:0 SCM ZALĂU
05,11,22 CFR CLUJ 2 0:2 SIGHETU MARMAȚIEI
05,11,22 ȘIMLEU SILVANIEI 0:2 GLORIA BISTRIȚA
05,11,22 MINERUL OCNA DEJ 2:0 CSM SATU MARE
05,11,22 VICTORIA CAREI 2:3 FC BIHOR

 

ETAPA 12

11,11,22 GLORIA BISTRIȚA 2:0 CFR CLUJ 2
12,11,22 SIGHETU MARMAȚIEI 1:1 LOTUS BĂILE FELIX
12,11,22 SCM ZALĂU 5:0 VICTORIA CAREI
12,11,22 FC BIHOR 2:0 MINERUL OCNA DEJ
12,11,22 CSM SATU MARE 2:0 ȘIMLEU SILVANIEI

 

ETAPA 13

18,11,22 GLORIA BISTRIȚA 3:2 SIGHETU MARMAȚIEI
19,11,22 CFR CLUJ 2 1:2 CSM SATU MARE
19,11,22 ȘIMLEU SILVANIEI 4:1 FC BIHOR
19,11,22 MINERUL OCNA DEJ 3:1 SCM ZALĂU
19,11,22 VICTORIA CAREI 0:0 LOTUS BĂILE FELIX

 

ETAPA 14

25,11,22 LOTUS BĂILE FELIX 3:2 MINERUL OCNA DEJ
26,11,22 SIGHETU MARMAȚIEI 4:1 VICTORIA CAREI
26,11,22 SCM ZALĂU 2:1 ȘIMLEU SILVANIEI
26,11,22 FC BIHOR 4:0 CFR CLUJ 2
26,11,22 CSM SATU MARE 1:0 GLORIA BISTRIȚA

 

ETAPA 15

02,12,22 GLORIA BISTRIȚA 1:0 FC BIHOR
03,12,22 CSM SATU MARE 4:0 SIGHETU MARMAȚIEI
03,12,22 CFR CLUJ 2 1:1 SCM ZALĂU
03,12,22 ȘIMLEU SILVANIEI 0:2 LOTUS BĂILE FELIX
10,12,22 MINERUL OCNA DEJ 14:00 VICTORIA CAREI

 

ETAPA 16

11,03,23 SIGHETU MARMAȚIEI 15:00 MINERUL OCNA DEJ
11,03,23 VICTORIA CAREI 15:00 ȘIMLEU SILVANIEI
11,03,23 LOTUS BĂILE FELIX 15:00 CFR CLUJ 2
11,03,23 SCM ZALĂU 15:00 GLORIA BISTRIȚA
11,03,23 FC BIHOR 15:00 CSM SATU MARE

 

ETAPA 17

18,03,23 FC BIHOR 15:00 SIGHETU MARMAȚIEI
18,03,23 CSM SATU MARE 15:00 SCM ZALĂU
18,03,23 GLORIA BISTRIȚA 15:00 LOTUS BĂILE FELIX
18,03,23 CFR CLUJ 2 15:00 VICTORIA CAREI
18,03,23 ȘIMLEU SILVANIEI 15:00 MINERUL OCNA DEJ

 

ETAPA 18

25,03,23 SIGHETU MARMAȚIEI 15:00 ȘIMLEU SILVANIEI
25,03,23 MINERUL OCNA DEJ 15:00 CFR CLUJ 2
25,03,23 VICTORIA CAREI 15:00 GLORIA BISTRIȚA
25,03,23 LOTUS BĂILE FELIX 15:00 CSM SATU MARE
25,03,23 SCM ZALĂU 15:00 FC BIHOR