Program retur Liga 3-Seria 5, ediția 2022-2023

 

Play-off Liga 3 Seria 1
Play-out Liga 3 Seria 1
Clasament Play-off Liga 3 Seria 1
Clasament Play-out Liga 3 Seria 1

 

ETAPA 10

29,10,22 OLIMPIC ZĂRNEȘTI 15:00 KSE TG. SECUIESC
29,10,22 CS PĂULEȘTI 15:00 CSO PLOPENI
29,10,22 SR BRAȘOV 15:00 KIDS TÂMPA
29,10,22 CETATE RÂȘNOV 15:00 SEPSI OSK 2
29,10,22 ODORHEIU SECUIESC 15:00 CS BLEJOI

 

ETAPA 11

05,11,22 ODORHEIU SECUIESC 15:00 OLIMPIC ZĂRNEȘTI
05,11,22 CS BLEJOI 15:00 CETATE RÂȘNOV
05,11,22 SEPSI OSK 2 15:00 SR BRAȘOV
05,11,22 KIDS TÂMPA 15:00 CS PĂULEȘTI
05,11,22 CSO PLOPENI 15:00 KSE TG. SECUIESC

 

ETAPA 12

12,11,22 OLIMPIC ZĂRNEȘTI 15:00 CSO PLOPENI
12,11,22 KSE TG. SECUIESC 15:00 KIDS TÂMPA
12,11,22 CS PĂULEȘTI 15:00 SEPSI OSK 2
12,11,22 SR BRAȘOV 15:00 CS BLEJOI
12,11,22 CETATE RÂȘNOV 15:00 ODORHEIU SECUIESC

 

ETAPA 13

19,11,22 CETATE RÂȘNOV 15:00 OLIMPIC ZĂRNEȘTI
19,11,22 ODORHEIU SECUIESC 15:00 SR BRAȘOV
19,11,22 CS BLEJOI 15:00 CS PĂULEȘTI
19,11,22 SEPSI OSK 2 15:00 KSE TG. SECUIESC
19,11,22 KIDS TÂMPA 15:00 CSO PLOPENI

 

ETAPA 14

26,11,22 OLIMPIC ZĂRNEȘTI 14:00 KIDS TÂMPA
26,11,22 CSO PLOPENI 14:00 SEPSI OSK 2
26,11,22 KSE TG. SECUIESC 14:00 CS BLEJOI
26,11,22 CS PĂULEȘTI 14:00 ODORHEIU SECUIESC
26,11,22 SR BRAȘOV 14:00 CETATE RÂȘNOV

 

ETAPA 15

03,12,22 SR BRAȘOV 14:00 OLIMPIC ZĂRNEȘTI
03,12,22 CETATE RÂȘNOV 14:00 CS PĂULEȘTI
03,12,22 ODORHEIU SECUIESC 14:00 KSE TG. SECUIESC
03,12,22 CS BLEJOI 14:00 CSO PLOPENI
03,12,22 SEPSI OSK 2 14:00 KIDS TÂMPA

 

ETAPA 16

11,03,23 OLIMPIC ZĂRNEȘTI 15:00 SEPSI OSK 2
11,03,23 KIDS TÂMPA 15:00 CS BLEJOI
11,03,23 CSO PLOPENI 15:00 ODORHEIU SECUIESC
11,03,23 KSE TG. SECUIESC 15:00 CETATE RÂȘNOV
11,03,23 CS PĂULEȘTI 15:00 SR BRAȘOV

 

ETAPA 17

18,03,23 CS PĂULEȘTI 15:00 OLIMPIC ZĂRNEȘTI
18,03,23 SR BRAȘOV 15:00 KSE TG. SECUIESC
18,03,23 CETATE RÂȘNOV 15:00 CSO PLOPENI
18,03,23 ODORHEIU SECUIESC 15:00 KIDS TÂMPA
18,03,23 CS BLEJOI 15:00 SEPSI OSK 2

 

ETAPA 18

25,03,23 OLIMPIC ZĂRNEȘTI 15:00 CS BLEJOI
25,03,23 SEPSI OSK 2 15:00 ODORHEIU SECUIESC
25,03,23 KIDS TÂMPA 15:00 CETATE RÂȘNOV
25,03,23 CSO PLOPENI 15:00 SR BRAȘOV
25,03,23 KSE TG. SECUIESC 15:00 CS PĂULEȘTI