Program retur Liga 3-Seria 6, ediția 2022-2023

 

Play-off Liga 3 Seria 1
Play-out Liga 3 Seria 1
Clasament Play-off Liga 3 Seria 1
Clasament Play-out Liga 3 Seria 1

 

ETAPA 10

29,10,22 SPORTING ROȘIORI 15:00 CSM ALEXANDRIA
29,10,22 COZIA CĂLIMĂNEȘTI 15:00 VIITORUL DĂEȘTI
29,10,22 MINERUL COSTEȘTI 15:00 U CRAIOVA 2
29,10,22 FLACĂRA HOREZU 15:00 PETROLUL POTCOAVA
29,10,22 CETATE TR. MĂGURELE 15:00 VEDIȚA COLONEȘTI

 

ETAPA 11

05,11,22 CETATE TR. MĂGURELE 15:00 SPORTING ROȘIORI
05,11,22 VEDIȚA COLONEȘTI 15:00 FLACĂRA HOREZU
05,11,22 PETROLUL POTCOAVA 15:00 MINERUL COSTEȘTI
05,11,22 U CRAIOVA 2 15:00 COZIA CĂLIMĂNEȘTI
05,11,22 VIITORUL DĂEȘTI 15:00 CSM ALEXANDRIA

 

ETAPA 12

12,11,22 SPORTING ROȘIORI 15:00 VIITORUL DĂEȘTI
12,11,22 CSM ALEXANDRIA 15:00 U CRAIOVA 2
12,11,22 COZIA CĂLIMĂNEȘTI 15:00 PETROLUL POTCOAVA
12,11,22 MINERUL COSTEȘTI 15:00 VEDIȚA COLONEȘTI
12,11,22 FLACĂRA HOREZU 15:00 CETATE TR. MĂGURELE

 

ETAPA 13

19,11,22 FLACĂRA HOREZU 15:00 SPORTING ROȘIORI
19,11,22 CETATE TR. MĂGURELE 15:00 MINERUL COSTEȘTI
19,11,22 VEDIȚA COLONEȘTI 15:00 COZIA CĂLIMĂNEȘTI
19,11,22 PETROLUL POTCOAVA 15:00 CSM ALEXANDRIA
19,11,22 U CRAIOVA 2 15:00 VIITORUL DĂEȘTI

 

ETAPA 14

26,11,22 SPORTING ROȘIORI 14:00 U CRAIOVA 2
26,11,22 VIITORUL DĂEȘTI 14:00 PETROLUL POTCOAVA
26,11,22 CSM ALEXANDRIA 14:00 VEDIȚA COLONEȘTI
26,11,22 COZIA CĂLIMĂNEȘTI 14:00 CETATE TR. MĂGURELE
26,11,22 MINERUL COSTEȘTI 14:00 FLACĂRA HOREZU

 

ETAPA 15

03,12,22 MINERUL COSTEȘTI 14:00 SPORTING ROȘIORI
03,12,22 FLACĂRA HOREZU 14:00 COZIA CĂLIMĂNEȘTI
03,12,22 CETATE TR. MĂGURELE 14:00 CSM ALEXANDRIA
03,12,22 VEDIȚA COLONEȘTI 14:00 VIITORUL DĂEȘTI
03,12,22 PETROLUL POTCOAVA 14:00 U CRAIOVA 2

 

ETAPA 16

11,03,23 SPORTING ROȘIORI 15:00 PETROLUL POTCOAVA
11,03,23 U CRAIOVA 2 15:00 VEDIȚA COLONEȘTI
11,03,23 VIITORUL DĂEȘTI 15:00 CETATE TR. MĂGURELE
11,03,23 CSM ALEXANDRIA 15:00 FLACĂRA HOREZU
11,03,23 COZIA CĂLIMĂNEȘTI 15:00 MINERUL COSTEȘTI

 

ETAPA 17

18,03,23 COZIA CĂLIMĂNEȘTI 15:00 SPORTING ROȘIORI
18,03,23 MINERUL COSTEȘTI 15:00 CSM ALEXANDRIA
18,03,23 FLACĂRA HOREZU 15:00 VIITORUL DĂEȘTI
18,03,23 CETATE TR. MĂGURELE 15:00 U CRAIOVA 2
18,03,23 VEDIȚA COLONEȘTI 15:00 PETROLUL POTCOAVA

 

ETAPA 18

25,03,23 SPORTING ROȘIORI 15:00 VEDIȚA COLONEȘTI
25,03,23 PETROLUL POTCOAVA 15:00 CETATE TR. MĂGURELE
25,03,23 U CRAIOVA 2 15:00 FLACĂRA HOREZU
25,03,23 VIITORUL DĂEȘTI 15:00 MINERUL COSTEȘTI
25,03,23 CSM ALEXANDRIA 15:00 COZIA CĂLIMĂNEȘTI