Program retur Liga 3-Seria 8, ediția 2022-2023

 

Play-off Liga 3 Seria 1
Play-out Liga 3 Seria 1
Clasament Play-off Liga 3 Seria 1
Clasament Play-out Liga 3 Seria 1

 

ETAPA 10

28,10,22 PHOENIX BUZIAȘ 1:3 CSM REȘIȚA
28,10,22 CRIȘUL CHIȘINEU 2:0 PROGRESUL PECICA
28,10,22 AVÂNTUL PERIAM 4:0 ACB INEU
28,10,22 GIRODA ȘI GIARMATA 2:1 POBEDA STAR BISNOV
29,10,22 ȘOIMII LIPOVA 1:0 LUNCA-TEUZ CERMEI

 

ETAPA 11

04,11,22 GIRODA ȘI GIARMATA 0:2 ȘOIMII LIPOVA
04,11,22 POBEDA STAR BISNOV 4:4 AVÂNTUL PERIAM
04,11,22 ACB INEU 0:0 CRIȘUL CHIȘINEU
05,11,22 PROGRESUL PECICA 3:3 PHOENIX BUZIAȘ
05,11,22 CSM REȘIȚA 1:0 LUNCA-TEUZ CERMEI

 

ETAPA 12

11,11,22 PHOENIX BUZIAȘ 0:0 ACB INEU
11,11,22 LUNCA-TEUZ CERMEI 3:2 PROGRESUL PECICA
11,11,22 CRIȘUL CHIȘINEU 3:0 POBEDA STAR BISNOV
11,11,22 AVÂNTUL PERIAM 1:2 GIRODA ȘI GIARMATA
12,11,22 ȘOIMII LIPOVA 0:0 CSM REȘIȚA

 

ETAPA 13

18,11,22 AVÂNTUL PERIAM 1:6 ȘOIMII LIPOVA
18,11,22 GIRODA ȘI GIARMATA 0:1 CRIȘUL CHIȘINEU
18,11,22 POBEDA STAR BISNOV 1:1 PHOENIX BUZIAȘ
18,11,22 ACB INEU 1:1 LUNCA-TEUZ CERMEI
19,11,22 PROGRESUL PECICA 3:2 CSM REȘIȚA

 

ETAPA 14

25,11,22 PHOENIX BUZIAȘ 1:4 GIRODA ȘI GIARMATA
25,11,22 CRIȘUL CHIȘINEU 5:0 AVÂNTUL PERIAM
26,11,22 ȘOIMII LIPOVA 3:0 PROGRESUL PECICA
26,11,22 CSM REȘIȚA 4:0 ACB INEU
26,11,22 LUNCA-TEUZ CERMEI 0:1 POBEDA STAR BISNOV

 

ETAPA 15

02,12,22 CRIȘUL CHIȘINEU 0:2 ȘOIMII LIPOVA
02,12,22 AVÂNTUL PERIAM 2:1 PHOENIX BUZIAȘ
02,12,22 GIRODA ȘI GIARMATA 5:0 LUNCA-TEUZ CERMEI
02,12,22 POBEDA STAR BISNOV 0:4 CSM REȘIȚA
02,12,22 ACB INEU 1:1 PROGRESUL PECICA

 

ETAPA 16

11,03,23 ȘOIMII LIPOVA 15:00 ACB INEU
11,03,23 PROGRESUL PECICA 15:00 POBEDA STAR BISNOV
11,03,23 CSM REȘIȚA 15:00 GIRODA ȘI GIARMATA
11,03,23 LUNCA-TEUZ CERMEI 15:00 AVÂNTUL PERIAM
11,03,23 PHOENIX BUZIAȘ 15:00 CRIȘUL CHIȘINEU

 

ETAPA 17

18,03,23 PHOENIX BUZIAȘ 15:00 ȘOIMII LIPOVA
18,03,23 CRIȘUL CHIȘINEU 15:00 LUNCA-TEUZ CERMEI
18,03,23 AVÂNTUL PERIAM 15:00 CSM REȘIȚA
18,03,23 GIRODA ȘI GIARMATA 15:00 PROGRESUL PECICA
18,03,23 POBEDA STAR BISNOV 15:00 ACB INEU

 

ETAPA 18

25,03,23 ȘOIMII LIPOVA 15:00 POBEDA STAR BISNOV
25,03,23 ACB INEU 15:00 GIRODA ȘI GIARMATA
25,03,23 PROGRESUL PECICA 15:00 AVÂNTUL PERIAM
25,03,23 CSM REȘIȚA 15:00 CRIȘUL CHIȘINEU
25,03,23 LUNCA-TEUZ CERMEI 15:00 PHOENIX BUZIAȘ