Program retur Liga 3-Seria 8, ediția 2021-2022

 

ETAPA 10

30,10,21 GHIRODA ȘI GIARMATA 15:00 ŞOIMII LIPOVA
30,10,21 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ 15:00 LUNCA-TEUZ CERMEI
30,10,21 PROGRESUL PECICA 15:00 FRONTIERA CURTICI
30,10,21 CSC DUMBRĂVIȚA 15:00 AVÂNTUL PERIAM
30,10,21 STĂ - POBEDA STAR BISNOV

 

ETAPA 11

06,11,21 CSC DUMBRĂVIȚA 14:00 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ
06,11,21 AVÂNTUL PERIAM 14:00 PROGRESUL PECICA
06,11,21 POBEDA STAR BISNOV 14:00 GHIRODA ȘI GIARMATA
06,11,21 ŞOIMII LIPOVA 14:00 LUNCA-TEUZ CERMEI
06,11,21 FRONTIERA CURTICI - STĂ

 

ETAPA 12

13,11,21 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ 14:00 ŞOIMII LIPOVA
13,11,21 LUNCA-TEUZ CERMEI 14:00 POBEDA STAR BISNOV
13,11,21 GHIRODA ȘI GIARMATA 14:00 FRONTIERA CURTICI
13,11,21 PROGRESUL PECICA 14:00 CSC DUMBRĂVIȚA
13,11,21 STĂ - AVÂNTUL PERIAM

 

ETAPA 13

20,11,21 PROGRESUL PECICA 14:00 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ
20,11,21 AVÂNTUL PERIAM 14:00 GHIRODA ȘI GIARMATA
20,11,21 FRONTIERA CURTICI 14:00 LUNCA-TEUZ CERMEI
20,11,21 POBEDA STAR BISNOV 14:00 ŞOIMII LIPOVA
20,11,21 CSC DUMBRĂVIȚA - STĂ

 

ETAPA 14

27,11,21 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ 14:00 POBEDA STAR BISNOV
27,11,21 ŞOIMII LIPOVA 14:00 FRONTIERA CURTICI
27,11,21 LUNCA-TEUZ CERMEI 14:00 AVÂNTUL PERIAM
27,11,21 GHIRODA ȘI GIARMATA 14:00 CSC DUMBRĂVIȚA
27,11,21 STĂ - PROGRESUL PECICA

 

ETAPA 15

04,12,21 PROGRESUL PECICA 13:00 GHIRODA ȘI GIARMATA
04,12,21 CSC DUMBRĂVIȚA 13:00 LUNCA-TEUZ CERMEI
04,12,21 AVÂNTUL PERIAM 13:00 ŞOIMII LIPOVA
04,12,21 FRONTIERA CURTICI 13:00 POBEDA STAR BISNOV
04,12,21 STĂ - CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ

 

ETAPA 16

12,03,22 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ 15:00 FRONTIERA CURTICI
12,03,22 POBEDA STAR BISNOV 15:00 AVÂNTUL PERIAM
12,03,22 ŞOIMII LIPOVA 15:00 CSC DUMBRĂVIȚA
12,03,22 LUNCA-TEUZ CERMEI 15:00 PROGRESUL PECICA
12,03,22 GHIRODA ȘI GIARMATA - STĂ

 

ETAPA 17

19,03,22 GHIRODA ȘI GIARMATA 15:00 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ
19,03,22 PROGRESUL PECICA 15:00 ŞOIMII LIPOVA
19,03,22 CSC DUMBRĂVIȚA 15:00 POBEDA STAR BISNOV
19,03,22 AVÂNTUL PERIAM 15:00 FRONTIERA CURTICI
19,03,22 STĂ - LUNCA-TEUZ CERMEI

 

ETAPA 18

26,03,22 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ 15:00 AVÂNTUL PERIAM
26,03,22 FRONTIERA CURTICI 15:00 CSC DUMBRĂVIȚA
26,03,22 POBEDA STAR BISNOV 15:00 PROGRESUL PECICA
26,03,22 LUNCA-TEUZ CERMEI 15:00 GHIRODA ȘI GIARMATA
26,03,22 ŞOIMII LIPOVA - STĂ