PLAY-OFF LIGA a 4-a, București

ETAPA 1-cuplaj, stadion Romprim

21,05,22 CS DINAMO 4:0 METALOGL.2
21,05,22 PROGRESUL '05 3:0 RAPID FNG

 

ETAPA 2-cuplaj, stadion Romprim

28,05,22 CS METALOGL.2 3:0 RAPID FNG
28,05,22  DINAMO 1:0 PROGRESUL '05

 

ETAPA 3-cuplaj, stadion Romprim

04,06,22 PROGRESUL '05 6:2 METALOGL.2
04,06,22 RAPID FNG '05 0:1  CS DINAMO

 

RETUR LIGA a 4-a, București, ediția 2021-2022

-Competitie organizată de Asociația Municipală de Fotbal București (AMFB)- -

ETAPA 14

19,02,22 PROGRESUL '05 11:0 AFC ASALT
27,11,21 METALOGL. 2 4:0 AS ROMPRIM
27,11,21 ACS FC DINAMO 7:1 ACS PROTEAM
27,11,21 SPORTUL D&A 1:5 CSU STIINȚA
27,11,21 CS DINAMO 3:0 RAPID FNG
27,11,21 AS DAN CHILOM 2:0 METROPOLITAN
26,11,21 DACO-GETICA 1:2 ACS SPORTIVII

 

ETAPA 15

26,02,22 RAPID FNG 2:0 SPORTUL D&A
26,02,22 ACS SPORTIVII 0:0 METALOGL. 2
26,02,22 AS ROMPRIM 0:1 CS DINAMO
26,02,22 CSU STIINȚA 0:0 ACS FC DINAMO
26,02,22 METROPOLITAN 0:4 DACO-GETICA
26,02,22 ACS PROTEAM 1:4 PROGRESUL '05
25,02,22 AS DAN CHILOM 2:2 AFC ASALT

 

ETAPA 16

04,03,22 METALOGL. 2 4:0 METROPOLITAN
05,03,22 SPORTUL D&A 0:0 AS ROMPRIM
05,03,22 PROGRESUL '05 7:0 AS DAN CHILOM
05,03,22 ACS PROTEAM 0:3 CSU STIINȚA
04,03,22 DACO-GETICA 7:4 AFC ASALT
05,03,22 CS DINAMO 2:2 ACS SPORTIVII
05,03,22 ACS FC DINAMO 1:1 RAPID FNG

 

ETAPA 17

11,03,22 CSU STIINȚA 2:1 PROGRESUL '05
11,03,22 AS DAN CHILOM 0:3 DACO-GETICA
12,03,22 ACS SPORTIVII 3:2 SPORTUL D&A
12,03,22 AFC ASALT 1:2 METALOGL. 2
12,03,22 METROPOLITAN 0:10 CS DINAMO
12,03,22 RAPID FNG 3:1 ACS PROTEAM
12,03,22 AS ROMPRIM 1:1 ACS FC DINAMO

 

ETAPA 18

19,03,22 ACS FC DINAMO 1:2 ACS SPORTIVII
19,03,22 CSU STIINȚA 1:2 RAPID FNG
19,03,22 SPORTUL D&A 3:2 METROPOLITAN
18,03,22 CS DINAMO 5:0 AFC ASALT
18,03,22 PROGRESUL '05 5:1 DACO-GETICA
18,03,22 METALOGL. 2 2:0 AS DAN CHILOM
18,03,22 ACS PROTEAM 0:3 AS ROMPRIM

 

ETAPA 19

26,03,22 DACO-GETICA 2:2 METALOGL. 2
26,03,22 AFC ASALT 0:2 SPORTUL D&A
26,03,22 METROPOLITAN 0:10 ACS FC DINAMO
26,03,22 AS ROMPRIM 4:2 CSU STIINȚA
26,03,22 RAPID FNG 1:1 PROGRESUL '05
26,03,22 ACS SPORTIVII 5:3 ACS PROTEAM
25,03,22 AS DAN CHILOM 0:2 CS DINAMO

 

ETAPA 20

01,04,22 CSU STIINȚA 3:3 ACS SPORTIVII
02,04,22 CS DINAMO 1:0 DACO-GETICA
02,04,22 ACS PROTEAM 9:1 METROPOLITAN
02,04,22 ACS FC DINAMO 1:0 AFC ASALT
02,04,22 RAPID FNG 0:0 AS ROMPRIM
02,04,22 SPORTUL D&A 0:0 AS DAN CHILOM
05,04,22 PROGRESUL '05 3:1 METALOGL. 2

 

ETAPA 21

08,04,22 DACO-GETICA 5:0 SPORTUL D&A
09,04,22 PROGRESUL '05 7:1 AS ROMPRIM
09,04,22 ACS SPORTIVII 1:1 RAPID FNG
09,04,22 AFC ASALT 2:6 ACS PROTEAM
09,04,22 METALOGL. 2 0:3 CS DINAMO
09,04,22 AS DAN CHILOM 1:3 ACS FC DINAMO
09,04,22 METROPOLITAN 0:12 CSU STIINȚA

 

ETAPA 22

15,04,22 SPORTUL D&A 2:4 METALOGL. 2
15,04,22 CS DINAMO 2:3 PROGRESUL '05
16,04,22 ACS PROTEAM 0:2 AS DAN CHILOM
16,04,22 RAPID FNG 7:0 METROPOLITAN
16,04,22 ACS FC DINAMO 1:1 DACO-GETICA
16,04,22 CSU STIINȚA 8:0 AFC ASALT
16,04,22 AS ROMPRIM 2:3 ACS SPORTIVII

 

ETAPA 23

20,04,22 METALOGL. 2 1:2 ACS FC DINAMO
20,04,22 DACO-GETICA 3:3 ACS PROTEAM
20,04,22 AS DAN CHILOM 1:2 CSU STIINȚA
21,04,22 METROPOLITAN 2:11 AS ROMPRIM
21,04,22 CS DINAMO 3:1 SPORTUL D&A
22,04,22 AFC ASALT 0:4 RAPID FNG
11,05,22 PROGRESUL '05 6:3 ACS SPORTIVII

 

ETAPA 24

28,04,22 ACS PROTEAM 0:0 METALOGL. 2
29,04,22 SPORTUL D&A 1:6 PROGRESUL '05
29,04,22 CSU STIINȚA 2:3 DACO-GETICA
29,04,22 AS ROMPRIM 1:0 AFC ASALT
30,04,22 ACS SPORTIVII 8:1 METROPOLITAN
30,04,22 RAPID FNG 2:0 AS DAN CHILOM
11,05,22 ACS FC DINAMO 1:4 CS DINAMO

 

ETAPA 25

06,05,22 SPORTUL D&A 4:2 ACS FC DINAMO
06,05,22 DACO-GETICA 2:0 RAPID FNG
06,05,22 AS DAN CHILOM 6:1 AS ROMPRIM
07,05,22 CS DINAMO 8:1 ACS PROTEAM
07,05,22 PROGRESUL '05 14:1 METROPOLITAN
07,05,22 AFC ASALT 2:6 ACS SPORTIVII
07,05,22 METALOGL. 2 4:3 CSU STIINȚA

 

ETAPA 26

10,05,22 AS ROMPRIM 1:3 DACO-GETICA
13,05,22 ACS PROTEAM 2:3 SPORTUL D&A
13,05,22 CSU STIINȚA 4:1 CS DINAMO
14,05,22 ACS SPORTIVII 3:0 AS DAN CHILOM
14,05,22 METROPOLITAN 3:7 AFC ASALT
14,05,22 RAPID FNG 0:4 METALOGL. 2
14,05,22 ACS FC DINAMO 2:4 PROGRESUL '05

 

  Comentarii: