Program Liga a 2-a, ediția 2022-2023

Program Play-off
Program Play-out
Clasament Play-off
Clasament Play-out

 

 

ETAPA 1

04,08,22 PROGR. SPARTAC 0:1 DINAMO
05,08,22 UN. SLOBOZIA 3:0 MINAUR BAIA MARE
06,08,22 CS ȘELIMBĂR 1:0 FC BRAȘOV
06,08,22 GLORIA BUZĂU 1:0 RIPENSIA
06,08,22 VIITORUL TG. JIU 0:1 CS DUMBRĂVIȚA
06,08,22 UNIREA DEJ 2:1 CSIKSEREDA
06,08,22 CONCORDIA 0:3 CSM SLATINA
06,08,22 OȚELUL 0:0 POLI IAȘI
06,08,22 POLI TIMIȘOARA 1:0 UN. CONSTANȚA
09,08,22 STEAUA 1:1 METALOGLOBUS

ETAPA 2

16,08,22 DINAMO 1:3 OȚELUL
12,08,22 CSIKSEREDA 0:1 CONCORDIA
13,08,22 CS DUMBRĂVIȚA 1:2 UNIREA DEJ
13,08,22 POLI IAȘI 2:0 VIITORUL TG. JIU
13,08,22 RIPENSIA 1:2 UN. SLOBOZIA
13,08,22 UN. CONSTANȚA 0:3 PROGR. SPARTAC
13,08,22 CS ȘELIMBĂR 4:0 POLI TIMIȘOARA
13,08,22 METALOGLOBUS 1:3 GLORIA BUZĂU
14,08,22 FC BRAȘOV 1:1 MINAUR BAIA MARE
15,08,22 CSM SLATINA 1:2 STEAUA

 

ETAPA 3

23,08,22 STEAUA 0:4 CSIKSEREDA
21,08,22 OȚELUL 3:2 UN. CONSTANȚA
20,08,22 POLI TIMIȘOARA 0:0 FC BRAȘOV
20,08,22 UNIREA DEJ 1:2 POLI IAȘI
20,08,22 CONCORDIA 2:2 CS DUMBRĂVIȚA
20,08,22 UN. SLOBOZIA 1:0 METALOGLOBUS
20,08,22 MINAUR BAIA MARE 1:1 RIPENSIA
20,08,22 GLORIA BUZĂU 1:1 CSM SLATINA
20,08,22 PROGR. SPARTAC 1:2 CS ȘELIMBĂR
20,08,22 VIITORUL TG. JIU 2:0 DINAMO

ETAPA 4

29,08,22 CS DUMBRĂVIȚA 0:3 STEAUA
28,08,22 CSIKSEREDA 3:2 GLORIA BUZĂU
26,08,22 CS ȘELIMBĂR 1:1 OȚELUL
27,08,22 FC BRAȘOV 1:0 RIPENSIA
27,08,22 METALOGLOBUS 0:1 MINAUR BAIA MARE
27,08,22 CSM SLATINA 1:1 UN. SLOBOZIA
27,08,22 POLI IAȘI 2:1 CONCORDIA
27,08,22 POLI TIMIȘOARA 0:1 PROGR. SPARTAC
27,08,22 DINAMO 2:3 UNIREA DEJ
27,08,22 UN. CONSTANȚA 2:1 VIITORUL TG. JIU

 

ETAPA 5

05,09,22 GLORIA BUZĂU 2:1 CS DUMBRĂVIȚA
04,09,22 CONCORDIA 0:1 DINAMO
02,09,22 STEAUA 2:1 POLI IAȘI
03,09,22 PROGR. SPARTAC 2:1 FC BRAȘOV
03,09,22 VIITORUL TG. JIU 1:0 CS ȘELIMBĂR
03,09,22 UNIREA DEJ 2:1 UN. CONSTANȚA
03,09,22 UN. SLOBOZIA 0:1 CSIKSEREDA
03,09,22 MINAUR BAIA MARE 2:1 CSM SLATINA
03,09,22 RIPENSIA 2:1 METALOGLOBUS
03,09,22 OȚELUL 1:0 POLI TIMIȘOARA

ETAPA 6

11,09,22 CSIKSEREDA 3:0 MINAUR BAIA MARE
10,09,22 FC BRAȘOV 1:0 METALOGLOBUS
10,09,22 CSM SLATINA 3:0 RIPENSIA
10,09,22 CS DUMBRĂVIȚA 2:4 UN. SLOBOZIA
10,09,22 POLI IAȘI 1:0 GLORIA BUZĂU
10,09,22 UN. CONSTANȚA 0:3 CONCORDIA
10,09,22 CS ȘELIMBĂR 1:1 UNIREA DEJ
10,09,22 POLI TIMIȘOARA 0:1 VIITORUL TG. JIU
09,09,22 DINAMO 1:2 STEAUA
09,09,22 PROGR. SPARTAC 0:0 OȚELUL

 

ETAPA 7

17,09,22 VIITORUL TG. JIU 1:0 PROGR. SPARTAC
17,09,22 UNIREA DEJ 2:2 POLI TIMIȘOARA
17,09,22 CONCORDIA 0:1 CS ȘELIMBĂR
17,09,22 MINAUR BAIA MARE 3:4 CS DUMBRĂVIȚA
17,09,22 METALOGLOBUS 0:1 CSM SLATINA
18,09,22 RIPENSIA 0:0 CSIKSEREDA
18,09,22 UN. SLOBOZIA 0:0 POLI IAȘI
18,09,22 OȚELUL 2:1 FC BRAȘOV
18,09,22 GLORIA BUZĂU 2:1 DINAMO
Amânat STEAUA - UN. CONSTANȚA

ETAPA 8

01,10,22 CS DUMBRĂVIȚA 1:0 RIPENSIA
01,10,22 POLI IAȘI 2:0 MINAUR BAIA MARE
01,10,22 PROGR. SPARTAC 2:2 UNIREA DEJ
01,10,22 CS ȘELIMBĂR 1:1 STEAUA
02,10,22 POLI TIMIȘOARA 1:4 CONCORDIA
02,10,22 FC BRAȘOV 0:0 CSM SLATINA
02,10,22 CSIKSEREDA 2:0 METALOGLOBUS
02,10,22 OȚELUL 2:1 VIITORUL TG. JIU
03,10,22 UN. CONSTANȚA 3:1 GLORIA BUZĂU
04,10,22 DINAMO 17:00 UN. SLOBOZIA

 

ETAPA 9

08,10,22 VIITORUL TG. JIU 11:00 FC BRAȘOV
08,10,22 CONCORDIA 11:00 PROGR. SPARTAC
08,10,22 STEAUA 11:00 POLI TIMIȘOARA
08,10,22 UN. SLOBOZIA 11:00 UN. CONSTANȚA
08,10,22 RIPENSIA 11:00 POLI IAȘI
08,10,22 METALOGLOBUS 11:00 CS DUMBRĂVIȚA
08,10,22 CSM SLATINA 11:00 CSIKSEREDA
08,10,22 UNIREA DEJ 13:00 OȚELUL
09,10,22 MINAUR BAIA MARE 11:00 DINAMO
11,10,22 GLORIA BUZĂU 17:00 CS ȘELIMBĂR

ETAPA 10

15,10,22 FC BRAȘOV v CSIKSEREDA
15,10,22 CS DUMBRĂVIȚA v CSM SLATINA
15,10,22 POLI IAȘI v METALOGLOBUS
15,10,22 DINAMO v RIPENSIA
15,10,22 UN. CONSTANȚA v MINAUR BAIA MARE
15,10,22 CS ȘELIMBĂR v UN. SLOBOZIA
15,10,22 POLI TIMIȘOARA v GLORIA BUZĂU
15,10,22 PROGR. SPARTAC v STEAUA
15,10,22 OȚELUL v CONCORDIA
15,10,22 VIITORUL TG. JIU v UNIREA DEJ

 

ETAPA 11

22,10,22 UNIREA DEJ v FC BRAȘOV
22,10,22 CONCORDIA v VIITORUL TG. JIU
22,10,22 STEAUA v OȚELUL
22,10,22 GLORIA BUZĂU v PROGR. SPARTAC
22,10,22 UN. SLOBOZIA v POLI TIMIȘOARA
22,10,22 MINAUR BAIA MARE v CS ȘELIMBĂR
22,10,22 RIPENSIA v UN. CONSTANȚA
22,10,22 METALOGLOBUS v DINAMO
22,10,22 CSM SLATINA v POLI IAȘI
22,10,22 CSIKSEREDA v CS DUMBRĂVIȚA

ETAPA 12

29,10,22 FC BRAȘOV v CS DUMBRĂVIȚA
29,10,22 POLI IAȘI v CSIKSEREDA
29,10,22 DINAMO v CSM SLATINA
29,10,22 UN. CONSTANȚA v METALOGLOBUS
29,10,22 CS ȘELIMBĂR v RIPENSIA
29,10,22 POLI TIMIȘOARA v MINAUR BAIA MARE
29,10,22 PROGR. SPARTAC v UN. SLOBOZIA
29,10,22 OȚELUL v GLORIA BUZĂU
29,10,22 VIITORUL TG. JIU v STEAUA
29,10,22 UNIREA DEJ v CONCORDIA

 

ETAPA 13

05,11,22 CONCORDIA v FC BRAȘOV
05,11,22 STEAUA v UNIREA DEJ
05,11,22 GLORIA BUZĂU v VIITORUL TG. JIU
05,11,22 UN. SLOBOZIA v OȚELUL
05,11,22 MINAUR BAIA MARE v PROGR. SPARTAC
05,11,22 RIPENSIA v POLI TIMIȘOARA
05,11,22 METALOGLOBUS v CS ȘELIMBĂR
05,11,22 CSM SLATINA v UN. CONSTANȚA
05,11,22 CSIKSEREDA v DINAMO
05,11,22 CS DUMBRĂVIȚA v POLI IAȘI

ETAPA 14

12,11,22 FC BRAȘOV v POLI IAȘI
12,11,22 DINAMO v CS DUMBRĂVIȚA
12,11,22 UN. CONSTANȚA v CSIKSEREDA
12,11,22 CS ȘELIMBĂR v CSM SLATINA
12,11,22 POLI TIMIȘOARA v METALOGLOBUS
12,11,22 PROGR. SPARTAC v RIPENSIA
12,11,22 OȚELUL v MINAUR BAIA MARE
12,11,22 VIITORUL TG. JIU v UN. SLOBOZIA
12,11,22 UNIREA DEJ v GLORIA BUZĂU
12,11,22 CONCORDIA v STEAUA

 

ETAPA 15

26,11,22 STEAUA v FC BRAȘOV
26,11,22 GLORIA BUZĂU v CONCORDIA
26,11,22 UN. SLOBOZIA v UNIREA DEJ
26,11,22 MINAUR BAIA MARE v VIITORUL TG. JIU
26,11,22 RIPENSIA v OȚELUL
26,11,22 METALOGLOBUS v PROGR. SPARTAC
26,11,22 CSM SLATINA v POLI TIMIȘOARA
26,11,22 CSIKSEREDA v CS ȘELIMBĂR
26,11,22 CS DUMBRĂVIȚA v UN. CONSTANȚA
26,11,22 POLI IAȘI v DINAMO

ETAPA 16

03,12,22 FC BRAȘOV v DINAMO
03,12,22 UN. CONSTANȚA v POLI IAȘI
03,12,22 CS ȘELIMBĂR v CS DUMBRĂVIȚA
03,12,22 POLI TIMIȘOARA v CSIKSEREDA
03,12,22 PROGR. SPARTAC v CSM SLATINA
03,12,22 OȚELUL v METALOGLOBUS
03,12,22 VIITORUL TG. JIU v RIPENSIA
03,12,22 UNIREA DEJ v MINAUR BAIA MARE
03,12,22 CONCORDIA v UN. SLOBOZIA
03,12,22 STEAUA v GLORIA BUZĂU

 

ETAPA 17

25,02,23 GLORIA BUZĂU v FC BRAȘOV
25,02,23 UN. SLOBOZIA v STEAUA
25,02,23 MINAUR BAIA MARE v CONCORDIA
25,02,23 RIPENSIA v UNIREA DEJ
25,02,23 METALOGLOBUS v VIITORUL TG. JIU
25,02,23 CSM SLATINA v OȚELUL
25,02,23 CSIKSEREDA v PROGR. SPARTAC
25,02,23 CS DUMBRĂVIȚA v POLI TIMIȘOARA
25,02,23 POLI IAȘI v CS ȘELIMBĂR
25,02,23 DINAMO v UN. CONSTANȚA

ETAPA 18

04,03,23 FC BRAȘOV v UN. CONSTANȚA
04,03,23 CS ȘELIMBĂR v DINAMO
04,03,23 POLI TIMIȘOARA v POLI IAȘI
04,03,23 PROGR. SPARTAC v CS DUMBRĂVIȚA
04,03,23 OȚELUL v CSIKSEREDA
04,03,23 VIITORUL TG. JIU v CSM SLATINA
04,03,23 UNIREA DEJ v METALOGLOBUS
04,03,23 CONCORDIA v RIPENSIA
04,03,23 STEAUA v MINAUR BAIA MARE
04,03,23 GLORIA BUZĂU v UN. SLOBOZIA

 

ETAPA 19

11,03,23 UN. SLOBOZIA v FC BRAȘOV
11,03,23 MINAUR BAIA MARE v GLORIA BUZĂU
11,03,23 RIPENSIA v STEAUA
11,03,23 METALOGLOBUS v CONCORDIA
11,03,23 CSM SLATINA v UNIREA DEJ
11,03,23 CSIKSEREDA v VIITORUL TG. JIU
11,03,23 CS DUMBRĂVIȚA v OȚELUL
11,03,23 POLI IAȘI v PROGR. SPARTAC
11,03,23 DINAMO v POLI TIMIȘOARA
11,03,23 UN. CONSTANȚA v CS ȘELIMBĂR

 

 

Site-ul Fotbal-flash.ro, folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea acestor informații și cu politica de utilizare a cookie-urilor. Am adaptat condițiile impuse, în conformitate cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 AL PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI AL CONSILIULUI; dispozitiile Legii nr. 677/2001, pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.

ACCEPT   Pentru edificare   Află mai multe   X