Program tur Liga 3-Seria 6, ediția 2022-2023

 

 

ETAPA 1

26,08,22 CSM ALEXANDRIA 0:0 SPORTING ROȘIORI
26,08,22 VIITORUL DĂEȘTI 1:0 COZIA CĂLIMĂNEȘTI
26,08,22 U CRAIOVA 2 6:0 MINERUL COSTEȘTI
26,08,22 VEDIȚA COLONEȘTI 0:2 CETATE TR. MĂGURELE
27,08,22 PETROLUL POTCOAVA 1:2 FLACĂRA HOREZU

 

ETAPA 2

02,09,22 MINERUL COSTEȘTI 0:0 PETROLUL POTCOAVA
02,09,22 CSM ALEXANDRIA 3:0 VIITORUL DĂEȘTI
03,09,22 SPORTING ROȘIORI 3:0 CETATE TR. MĂGURELE
03,09,22 FLACĂRA HOREZU 3:0 VEDIȚA COLONEȘTI
03,09,22 COZIA CĂLIMĂNEȘTI 1:0 U CRAIOVA 2

 

ETAPA 3

09,09,22 VIITORUL DĂEȘTI 2:1 SPORTING ROȘIORI
09,09,22 U CRAIOVA 2 0:1 CSM ALEXANDRIA
09,09,22 VEDIȚA COLONEȘTI 0:2 MINERUL COSTEȘTI
10,09,22 PETROLUL POTCOAVA 0:0 COZIA CĂLIMĂNEȘTI
10,09,22 CETATE TR. MĂGURELE 3:0 FLACĂRA HOREZU

 

ETAPA 4

14,09,22 VIITORUL DĂEȘTI 0:2 U CRAIOVA 2
16,09,22 MINERUL COSTEȘTI 1:2 CETATE TR. MĂGURELE
16,09,22 CSM ALEXANDRIA 2:0 PETROLUL POTCOAVA
17,09,22 SPORTING ROȘIORI 4:1 FLACĂRA HOREZU
17,09,22 COZIA CĂLIMĂNEȘTI 1:1 VEDIȚA COLONEȘTI

 

ETAPA 5

23,09,22 VEDIȚA COLONEȘTI 0:1 CSM ALEXANDRIA
24,09,22 PETROLUL POTCOAVA 1:0 VIITORUL DĂEȘTI
24,09,22 CETATE TR. MĂGURELE 4:0 COZIA CĂLIMĂNEȘTI
24,09,22 FLACĂRA HOREZU 1:0 MINERUL COSTEȘTI
04,10,22 U CRAIOVA 2 15:00 SPORTING ROȘIORI

 

ETAPA 6

02,10,22 CSM ALEXANDRIA 7:1 CETATE TR. MĂGURELE
30,09,22 U CRAIOVA 2 0:2 PETROLUL POTCOAVA
01,10,22 SPORTING ROȘIORI 5:0 MINERUL COSTEȘTI
01,10,22 COZIA CĂLIMĂNEȘTI 0:1 FLACĂRA HOREZU
01,10,22 VIITORUL DĂEȘTI 1:0 VEDIȚA COLONEȘTI

 

ETAPA 7

07,10,22 VEDIȚA COLONEȘTI 15:00 U CRAIOVA 2
08,10,22 PETROLUL POTCOAVA 15:00 SPORTING ROȘIORI
08,10,22 CETATE TR. MĂGURELE 15:00 VIITORUL DĂEȘTI
08,10,22 FLACĂRA HOREZU 15:00 CSM ALEXANDRIA
08,10,22 MINERUL COSTEȘTI 15:00 COZIA CĂLIMĂNEȘTI

 

ETAPA 8

15,10,22 SPORTING ROȘIORI 15:00 COZIA CĂLIMĂNEȘTI
15,10,22 CSM ALEXANDRIA 15:00 MINERUL COSTEȘTI
15,10,22 VIITORUL DĂEȘTI 15:00 FLACĂRA HOREZU
15,10,22 U CRAIOVA 2 15:00 CETATE TR. MĂGURELE
15,10,22 PETROLUL POTCOAVA 15:00 VEDIȚA COLONEȘTI

 

ETAPA 9

22,10,22 VEDIȚA COLONEȘTI 15:00 SPORTING ROȘIORI
22,10,22 CETATE TR. MĂGURELE 15:00 PETROLUL POTCOAVA
22,10,22 FLACĂRA HOREZU 15:00 U CRAIOVA 2
22,10,22 MINERUL COSTEȘTI 15:00 VIITORUL DĂEȘTI
22,10,22 COZIA CĂLIMĂNEȘTI 15:00 CSM ALEXANDRIA