Program tur Liga 3-Seria 8, ediția 2021-2022

 

ETAPA 1

27,08,21 ŞOIMII LIPOVA 0:2 GHIRODA ȘI GIARMATA
28,08,21 LUNCA-TEUZ CERMEI 1:2 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ
28,08,21 FRONTIERA CURTICI 0:0 PROGRESUL PECICA
28,08,21 AVÂNTUL PERIAM 0:6 CSC DUMBRĂVIȚA
28,08,21 POBEDA STAR BISNOV - STĂ

 

ETAPA 2

04,09,21 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ 0:0 CSC DUMBRĂVIȚA
04,09,21 PROGRESUL PECICA 1:1 AVÂNTUL PERIAM
04,09,21 LUNCA-TEUZ CERMEI 0:0 ŞOIMII LIPOVA
03,09,21 GHIRODA ȘI GIARMATA 1:0 POBEDA STAR BISNOV
07,09,21 STĂ - FRONTIERA CURTICI

 

ETAPA 3

11,09,21 POBEDA STAR BISNOV 0:2 LUNCA-TEUZ CERMEI
11,09,21 FRONTIERA CURTICI 0:3 GHIRODA ȘI GIARMATA
10,09,21 ŞOIMII LIPOVA 0:1 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ
10,09,21 CSC DUMBRĂVIȚA 2:0 PROGRESUL PECICA
11,09,21 AVÂNTUL PERIAM - STĂ

 

ETAPA 4

17,09,21 GHIRODA ȘI GIARMATA 2:1 AVÂNTUL PERIAM
17,09,21 ŞOIMII LIPOVA 1:1 POBEDA STAR BISNOV
18,09,21 LUNCA-TEUZ CERMEI 4:2 FRONTIERA CURTICI
18,09,21 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ 0:2 PROGRESUL PECICA
18,09,21 STĂ - CSC DUMBRĂVIȚA

 

ETAPA 5

25,09,21 POBEDA STAR BISNOV 0:1 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ
25,09,21 FRONTIERA CURTICI 2:2 ŞOIMII LIPOVA
24,09,21 CSC DUMBRĂVIȚA 2:2 GHIRODA ȘI GIARMATA
25,09,21 AVÂNTUL PERIAM - LUNCA-TEUZ CERMEI
25,09,21 PROGRESUL PECICA - STĂ

 

ETAPA 6

02,10,21 LUNCA-TEUZ CERMEI 0:2 CSC DUMBRĂVIȚA
02,10,21 POBEDA STAR BISNOV 3:0 FRONTIERA CURTICI
01,10,21 GHIRODA ȘI GIARMATA 2:0 PROGRESUL PECICA
01,10,21 ŞOIMII LIPOVA 4:1 AVÂNTUL PERIAM
02,10,21 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ - STĂ

 

ETAPA 7

09,10,21 FRONTIERA CURTICI 0:2 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ
09,10,21 AVÂNTUL PERIAM 1:2 POBEDA STAR BISNOV
09,10,21 PROGRESUL PECICA 1:1 LUNCA-TEUZ CERMEI
08,10,21 CSC DUMBRĂVIȚA 0:2 ŞOIMII LIPOVA
09,10,21 STĂ - GHIRODA ȘI GIARMATA

 

ETAPA 8

16,10,21 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ 2:1 GHIRODA ȘI GIARMATA
16,10,21 POBEDA STAR BISNOV 2:0 CSC DUMBRĂVIȚA
16,10,21 FRONTIERA CURTICI 2:0 AVÂNTUL PERIAM
15,10,21 ŞOIMII LIPOVA 3:2 PROGRESUL PECICA
16,10,21 LUNCA-TEUZ CERMEI - STĂ

 

ETAPA 9

22,10,21 CSC DUMBRĂVIȚA 15:00 FRONTIERA CURTICI
22,10,21 GHIRODA ȘI GIARMATA 15:00 LUNCA-TEUZ CERMEI
23,10,21 AVÂNTUL PERIAM 15:00 CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ
23,10,21 PROGRESUL PECICA 15:00 POBEDA STAR BISNOV
23,10,21 STĂ - ŞOIMII LIPOVA