Program tur Liga 3-Seria 9, ediția 2021-2022

 

ETAPA 1

27,08,21 AVÂNTUL REGHIN 6:1 GLORIA BISTRIȚA
27,08,21 UNIREA UNGHENI 3:0 UNIREA ALBA IULIA
27,08,21 AF VIITORUL CLUJ 1:6 CS HUNEDOARA
28,08,21 CS OCNA MUREȘ 2:1 STICLA ARIEȘUL
28,08,21 METALURGISTUL CUGIR 2:2 SĂNĂTATEA CLUJ

 

ETAPA 2

04,09,21 UNIREA ALBA IULIA 2:3 METALURGISTUL CUGIR
04,09,21 GLORIA BISTRIȚA 4:2 UNIREA UNGHENI
04,09,21 CS OCNA MUREȘ 0:1 AVÂNTUL REGHIN
03,09,21 STICLA ARIEȘUL 2:3 CS HUNEDOARA
03,09,21 SĂNĂTATEA CLUJ 0:2 AF VIITORUL CLUJ

 

ETAPA 3

11,09,21 METALURGISTUL CUGIR 4:2 GLORIA BISTRIȚA
10,09,21 AVÂNTUL REGHIN 1:0 STICLA ARIEȘUL
10,09,21 UNIREA UNGHENI 4:0 CS OCNA MUREȘ
10,09,21 CS HUNEDOARA 2:0 SĂNĂTATEA CLUJ
10,09,21 AF VIITORUL CLUJ 1:0 UNIREA ALBA IULIA

 

ETAPA 4

17,09,21 STICLA ARIEȘUL 1:1 SĂNĂTATEA CLUJ
17,09,21 AVÂNTUL REGHIN 1:3 UNIREA UNGHENI
18,09,21 UNIREA ALBA IULIA 0:5 CS HUNEDOARA
18,09,21 GLORIA BISTRIȚA 1:0 AF VIITORUL CLUJ
18,09,21 CS OCNA MUREȘ 1:1 METALURGISTUL CUGIR

 

ETAPA 5

25,09,21 METALURGISTUL CUGIR 1:0 AVÂNTUL REGHIN
25,09,21 CS HUNEDOARA 4:1 GLORIA BISTRIȚA
24,09,21 UNIREA UNGHENI 3:0 STICLA ARIEȘUL
24,09,21 AF VIITORUL CLUJ 2:1 CS OCNA MUREȘ
24,09,21 SĂNĂTATEA CLUJ 2:4 UNIREA ALBA IULIA

 

ETAPA 6

02,10,21 CS OCNA MUREȘ 1:1 CS HUNEDOARA
01,10,21 STICLA ARIEȘUL 1:0 UNIREA ALBA IULIA
01,10,21 GLORIA BISTRIȚA 3:2 SĂNĂTATEA CLUJ
01,10,21 AVÂNTUL REGHIN 2:2 AF VIITORUL CLUJ
01,10,21 UNIREA UNGHENI 1:2 METALURGISTUL CUGIR

 

ETAPA 7

09,10,21 METALURGISTUL CUGIR 3:2 STICLA ARIEȘUL
08,10,21 AF VIITORUL CLUJ 2:0 UNIREA UNGHENI
08,10,21 CS HUNEDOARA 2:0 AVÂNTUL REGHIN
08,10,21 SĂNĂTATEA CLUJ 2:4 CS OCNA MUREȘ
08,10,21 UNIREA ALBA IULIA 0:4 GLORIA BISTRIȚA

 

ETAPA 8

16,10,21 CS OCNA MUREȘ 3:1 UNIREA ALBA IULIA
16,10,21 METALURGISTUL CUGIR 3:0 AF VIITORUL CLUJ
15,10,21 STICLA ARIEȘUL 4:2 GLORIA BISTRIȚA
15,10,21 AVÂNTUL REGHIN 0:2 SĂNĂTATEA CLUJ
15,10,21 UNIREA UNGHENI 2:4 CS HUNEDOARA

 

ETAPA 9

22,10,21 AF VIITORUL CLUJ 15:00 STICLA ARIEȘUL
22,10,21 SĂNĂTATEA CLUJ 15:00 UNIREA UNGHENI
23,10,21 CS HUNEDOARA 15:00 METALURGISTUL CUGIR
23,10,21 UNIREA ALBA IULIA 15:00 AVÂNTUL REGHIN
23,10,21 GLORIA BISTRIȚA 15:00 CS OCNA MUREȘ