Turul 1 și 2 Conference League, 2021-2022

 

Golgheteri Conference League

 

 

Turul 2 calificări- meciuri retur

29,07,21 Santa Clara 2:0 Shkupi
29,07,21 Aris 2:1 Astana
29,07,21 Vllaznia 0:1 AEL Limassol
29,07,21 AEK Athens 2:3 Velež
29,07,21 Osijek 1:0 Pogoń
29,07,21 Bohemians 3:0 Dudelange
29,07,21 Maribor 0:1 Hammarby
29,07,21 Dunajská Streda 0:2 Partizan
29,07,21 Servette 2:0 Molde
29,07,21 U Craiova 0:0 Laçi
29,07,21 Shkëndija 0:1 Riga
29,07,21 Partizani 0:2 Basel
29,07,21 Feyenoord 3:2 Drita
29,07,21 Connah's Quay 4:2 Prishtina
29,07,21 Vojvodina 1:0 Panevezys
29,07,21 Śląsk 3:3 Ararat
29,07,21 Borac 0:0 Linfield
29,07,21 Rijeka 1:0 Gzira
29,07,21 Puskás Akadémia 0:2 RFS
29,07,21 Raków 4:3 Sūduva
29,07,21 Slovácko 2:3 Lok. Plovdiv
29,07,21 AGF Aarhus 1:1 Larne
29,07,21 Breidablik 2:1 Austria Wien
29,07,21 Fola Esch 1:0 Shakhtyor
29,07,21 M. Tel-Aviv 3:1 Sutjeska
29,07,21 Sepsi OSK 4:5 Spartak Trnava
29,07,21 Sivasspor 1:0 Petrocub
29,07,21 Birkirkara 1:1 Ol. Ljubljana
29,07,21 The New Saints 5:1 Kauno Žalgiris
29,07,21 BATE Borisov 1:4 Dinamo Batumi
29,07,21 H. Beer-Sheva 4:0 Arda
29,07,21 Rosenborg 4:1 FH
29,07,21 M. Haifa 5:1 Dinamo Tbilisi
29,07,21 Ashdod 0:1 Qarabağ
29,07,21 Milsami Orhei 0:5 IF Elfsborg
29,07,21 Vålerenga 2:0 Gent
29,07,21 Torpedo Zhodino 0:5 Copenhagen
29,07,21 Žilina 2:2 Apollon
29,07,21 Vorskla 2:3 KuPS
29,07,21 Häcken 2:0 Aberdeen
29,07,21 Levadia 1:2 Dundalk
29,07,21 Santa Coloma 1:2 Hibernian
29,07,21 Keşla 2:4 Sochi
29,07,21 SumQaYit 0:2 Čukarički
29,07,21 Dynamo Brest 1:2 Plzeň
29,07,21 Bodø/Glimt 3:0 Valur
29,07,21 Honka 0:1 Domžale
29,07,21 Vaduz 1:3 Újpest
29,07,21 Tobol 4:1 Hajduk Split
29,07,21 Liepāja 0:1 CSKA Sofia
29,07,21 Shakhter 7:4 FCSB
27,07,21 Hibernians 4:2 Folgore
27,07,21 Budućnost 0:2 HB Tórshavn
27,07,21 Inter Escaldes 0:3 Teuta

 

Turul 2 calificări- meciuri tur

22,07,21 Shakhtyor 1:2 Fola Esch
22,07,21 Hajduk Split 2:0 Tobol
22,07,21 Drita 0:0 Feyenoord
22,07,21 Partizan 1:0 Dunajská Streda
22,07,21 Pogoń 0:0 Osijek
22,07,21 Valur 0:3 Bodø/Glimt
22,07,21 Dundalk 2:2 Levadia
22,07,21 FH 0:2 Rosenborg
22,07,21 Újpest 2:1 Vaduz
22,07,21 Linfield 4:0 Borac
22,07,21 Aberdeen 5:1 Häcken
22,07,21 Hibernian 3:0 Santa Coloma
22,07,21 Sutjeska 0:0 M. Tel-Aviv
22,07,21 Larne 2:1 AGF Aarhus
22,07,21 FCSB 1:0 Shakhter
22,07,21 Gent 4:0 Vålerenga
22,07,21 Velež 2:1 AEK Athens
22,07,21 Basel 3:0 Partizani
22,07,21 Shkupi 0:3 Santa Clara
22,07,21 Arda 0:2 H. Beer-Sheva
22,07,21 HB Tórshavn 4:0 Budućnost
22,07,21 Lok. Plovdiv 1:0 Slovácko
22,07,21 AEL Limassol 1:0 Vllaznia
22,07,21 Gzira 0:2 Rijeka
22,07,21 Riga 2:0 Shkëndija
22,07,21 Sūduva 0:0 Raków
22,07,21 Copenhagen 4:1 Torpedo Zhodino
22,07,21 Apollon 1:3 Žilina
22,07,21 Plzeň 2:1 Dynamo Brest
22,07,21 CSKA Sofia 0:0 Liepāja
22,07,21 Dinamo Batumi 0:1 BATE Borisov
22,07,21 Petrocub 0:1 Sivasspor
22,07,21 Teuta 0:2 Inter Escaldes
22,07,21 Laçi 1:0 U Craiova
22,07,21 Spartak Trnava 0:0 Sepsi OSK
22,07,21 Hammarby 3:1 Maribor
22,07,21 IF Elfsborg 4:0 Milsami Orhei
22,07,21 Dinamo Tbilisi 1:2 M. Haifa
22,07,21 Dudelange 0:1 Bohemians
22,07,21 Austria Wien 1:1 Breidablik
22,07,21 Ol. Ljubljana 1:0 Birkirkara
22,07,21 Molde 3:0 Servette
22,07,21 Qarabağ 0:0 Ashdod
22,07,21 Sochi 3:0 Keşla
22,07,21 RFS 3:0 Puskás Akadémia
22,07,21 KuPS 2:2 Vorskla
22,07,21 Panevezys 0:1 Vojvodina
22,07,21 Ararat 2:4 Śląsk
22,07,21 Astana 2:0 Aris
21,07,21 Čukarički 0:0 SumQaYit
20,07,21 Folgore 1:3 Hibernians
20,07,21 Domžale 1:1 Honka
20,07,21 Kauno Žalgiris 0:5 The New Saints
20,07,21 Prishtina 4:1 Connah's Quay

 

Turul 1 calificări- meciuri retur

15,07,21 KÍ Klaksvík 2:4 RFS
15,07,21 Vllaznia 3:0 Široki Brijeg
15,07,21 Sarajevo 0:1 Milsami Orhei
15,07,21 Śląsk 2:0 Paide
15,07,21 Coleraine 1:2 Velež
15,07,21 Breidablik 2:0 Racing Union
15,07,21 Gzira 2:1 Sant Julià
15,07,21 Spartak Trnava 2:0 Mosta
15,07,21 La Fiorita 1:1 Birkirkara
15,07,21 Bohemians 3:0 Stjarnan
15,07,21 Dečić 0:1 Drita
15,07,21 Laçi 3:0 Podgorica
15,07,21 Larne 1:0 Bala Town
15,07,21 Puskás Akadémia 2:0 Inter Turku
15,07,21 Llapi 1:1 Shkupi
15,07,21 Swift Hesper 1:1 Domžale
15,07,21 The New Saints 2:0 Glentoran
15,07,21 Dila Gori 2:1 Žilina
15,07,21 NSÍ Runavík 1:3 Honka
15,07,21 Sligo Rovers 1:2 FH
15,07,21 FC Sf. Gheorghe 2:3 Partizani
15,07,21 Petrocub 1:0 Sileks
15,07,21 Žalgiris 2:0 Europa
15,07,21 Valmiera 0:0 Sūduva
15,07,21 Urartu 0:1 Maribor
15,07,21 Gagra 1:1 Sutjeska
15,07,21 KuPS 5:0 Noah
15,07,21 St Joseph's 1:1 Levadia
15,07,21 Santa Coloma 4:0 Mons Calpe
15,07,21 Din. Batumi 3:0 Tre Penne
15,07,21 Struga 1:4 Liepāja
15,07,21 Ararat 2:0 Fehérvár
13,07,21 Newtown 0:1 Dundalk

 

Turul 1 calificări- meciuri tur

08,07,21 Stjarnan 1:1 Bohemians
08,07,21 Široki Brijeg 3:1 Vllaznia
08,07,21 Maribor 1:0 Urartu
08,07,21 Tre Penne 0:4 Din. Batumi
08,07,21 Velež 2:1 Coleraine
08,07,21 Sutjeska 1:0 Gagra
08,07,21 Fehérvár 1:1 Ararat
08,07,21 Partizani 5:2 FC Sf. Gheorghe
08,07,21 Domžale 1:0 Swift Hesper
08,07,21 Bala Town 0:1 Larne
08,07,21 Shkupi 2:0 Llapi
08,07,21 FH 1:0 Sligo
08,07,21 Birkirkara 1:0 La Fiorita
08,07,21 Drita 2:1 Dečić
08,07,21 Europa 0:0 Žalgiris
08,07,21 Paide 1:2 Śląsk
08,07,21 Glentoran 1:1 The New Saints
08,07,21 Racing Union 2:3 Breidablik
08,07,21 Milsami 0:0 Sarajevo
08,07,21 Dundalk 4:0 Newtown
08,07,21 Žilina 5:1 Dila Gori
08,07,21 Levadia 3:1 St Joseph's
08,07,21 Honka 0:0 NSÍ Runavík
08,07,21 Sant Julià 0:0 Gzira
08,07,21 Sūduva 2:1 Valmiera
08,07,21 RFS 2:3 KÍ Klaksvík
08,07,21 Inter Turku 1:1 Puskás Akadémia
08,07,21 Sileks 1:1 Petrocub
08,07,21 Noah 1:0 KuPS
08,07,21 Liepāja 1:1 Struga
06,07,21 Mosta 3:2 Spartak Trnava
06,07,21 Mons Calpe 1:1 Santa Coloma
06,07,21 Podgorica 1:0 Laçi

 

Conference League, ediția 2021-2022, calendar tragere la sorți
Tur 1 calificări Nyon 15,06,2021-14:30
Tur 2 calificări  Nyon 16,06,2021-14:30
Turul 3 calificări  Nyon 19,07,2021-15:00
Play-off round Nyon 02,08,2021-14:00
Faza grupelor  Monaco 27,08,2021-18:00
Faza play-off Nyon 13,12,2021-14:00
Faza optimi Nyon 25,02,2021-14:00
Sferturi de finală și Semi-finale Nyon 18,03,2022-14:00

Conference League, 2021-2022, Calendar meciuri
Turul 1 calificări 08/15,07,2021
Turul 2 preliminar 22/29,07,2021
Turul 3 preliminar 05/12,08,2021
Play-off 19/26,08,2021
Grupe, etapa 1 16,09,2021
Grupe, etapa 2 30,09,2021
Grupe, etapa 3 21,10,2021
Grupe, etapa 4 04,11,2021
Grupe, etapa 5 25,11,2021
Grupe, etapa 6 09,12,2021
Faza play-off, tur 17,02,2022
Faza play-off, retur 24,02,2022
Faza optimi, tur 10,03,2022
Faza optimi, retur 17,03,2022
Sferturi de finala, tur 07,04,2022
Sferturi de finala, retur 14,04,2022
Semi-finale, tur 28,04,2022
Semi-finale, retur 05/05,05,2022
Finala (Tirana-Național Arena) 25,05,2022

 

P

P

P